ua en

Чи знаєте ви що……

  • Під час підготовки до традиційного концерту 8 березня 1968 року хлопці групи ТМ-662 Чернігівського філіалу Київського політехнічного інституту вирішили  включити в програму  декілька гумористичних сценок з життя студентів у власному виконанні. Їх виступ, як і весь концерт, глядачі сприйняли «на ура». Так був створений перший у м. Чернігові студентський театр естрадних мініатюр (СТЕМ), акторами у якому були довгий час переважно чоловіки: Котевич Олег, Чирченко Анатолій, Ткаленко Валерій, Скоков Анатолій, Бучельников Віктор та ін.

  • За наказом директора Чернігівського юридичного технікуму № 90 від 4 грудня 1969 року учні щоденно, крім неділі, у 7.00 проводили фізкультурну зарядку на доріжці перед технікумом, а в 11.50 в аудиторіях виконували гімнастичні вправи.
  • Студентський туристичний клуб «ТИП-ТОП» при ЧФ КПІ під керівництвом викладача Едемського В.А. провів у червні 1969 р. похід на ялах під час повені  р. Десна за маршрутом Чернігів-Підгорне-Брусилів-Чернігів,  а в липні 1969 р. – похід до Білого моря і Соловецьких островів.


ОГОЛОШЕННЯ