ua en

Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива” одним з переможцем Конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» став студент магістратури механіко-технологічного факультету ЧДТУ спеціальності «Технології та устаткування зварювання» (гр. МЗВ-081) Костюченко Артем Вікторович (тема наукової роботи: «Електроконтактне точкове зварювання алюмінію та його сплавів з використанням проміжних прошарків з мінімальним рівнем деформації».

Нагадаємо, що програма «Завтра.UA» – це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки.

Переможцям конкурсу – стипендіатам Програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука надаватиме різнобічну підтримку, зокрема – фінансову (у вигляді стипендії Фонду Віктора Пінчука). Програмою також передбачено створення стипендіатам додаткових можливостей для подальшого особистого розвитку, інформаційно-методологічне забезпечення процесу працевлаштування у перспективних галузях в Україні, а також організації неформального спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Вітаємо переможця та бажаємо подальших творчих здобутків!

Загальний рейтинг учасників Сьомого конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми "Завтра.UA" можна переглянути на сайті: http://old.pinchukfund.org/storage/se-content/400/2013_rating.html

ОГОЛОШЕННЯ