ua en

Майбутнє – за молоддю. Ці слова ми можемо почути у вдалих політичних гаслах, студентських промовах, мимовільно підслуханих розмовах у магазинах і суперечках  на вулиці. Чи дійсно це так? Знайти відповідь на таке неоднорідне запитання, і проявити власні таланти, відправилась українська делегація від ЧДТУ. З 26 по 28 вересня, у м. Брянськ та м. Орел, учасники форуму ділилися досвідом, намагалися знайти альтернативу у вирішенні наболілих питань сьогодення.

На відкритті форуму,і круглому столі «Роль молоді у сучасному розвитку суспільства», було обговорено різноманітні проблеми молоді, її участь у покращенні власного життя. Активісти з України, Росії, Білорусії і Придністров’я проявили творчий потенціал і показали власне бачення сучасних гострих питань, представивши власні соціальні проекти, висловивши думки щодо важливої ролі молодих людей у життя країни і суспільства у цілому. Підписавши Згоду про співпрацю, учасники форуму тим самим поклали початок новим якісним змінам у молодіжному середовищі.

Студенти відвідали семінар «Проектування діяльності молодіжних організацій», взяли участь у діловій грі «Соціальні проекти молоді для регіонального розвитку».

Поїздка принесла чимало подій, подарувавши нові неповторні спогади… Знайомства, спілкування, нові друзі, прощання – усе те, без чого важко уявити життя активної молодої людини. Хвилинки радості і смутку торкнулися наших сердець, але закінчення однієї історії – це початок іншої. Тепер лише хочеться вірити у те, що небайдужість і співчуття знову зберуть юних і активних однодумців за одним столом, з метою покращення життя, досягнення гармонії і таких позитивних змін, які сприятимуть розвиткові кожної неповторної особистості.
                   Ілона Троцька, студентка факультету соціальної роботи

ОГОЛОШЕННЯ