ua en

Ректору Чернігівського державного
технологічного університету
Шкарлету С.М.
Голови Чернігівського обласного осередку
ВГО «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс»
Волковинської Л.В.


Шановний Сергію Миколайовичу!
Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» у зв'язку зі значними змінами в законодавстві планує провести  два засідання Клубу бухгалтерів для бюджетної сфери та комерційних підприємств.
Плануємо провести засідання 10 з 10.00 до 13.00 та 17 жовтня 2012 року з 11.00 до 14.00 в актовому залі ЧДТУ.
 В засіданнях будуть задіяні як незалежні консультанти з питань бухгалтерського та податкового обліку, так і представники влади обласного рівня, що є фахівцями за вузькими напрямками.
У зв'язку з вищевикладеним, хочу запросити на засідання викладачів кафедри бухгалтерського обліку та кафедри фінансів, яким потрібна дана інформація.
Також, доводжу до Вашого відома, що бібліотеці університету мною було передано п'ять комплектів книги «Бухгалтерский учет в Украине», що являє собою наскрізну задачу у двох томах, та один екземпляр книги «Бухгалтерський облік у сільському господарстві» для використання студентами та викладачами економічних спеціальностей.
Щиро дякую Вам за підтримку та співпрацю.

З повагою, Волковинська Людмила Василівна
Голова Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс»

ОГОЛОШЕННЯ