ua en

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 25-27 травня 2012 року проводить фестиваль "Romantik. Chernihiv Fest". В рамках фестивалю планується провести близько 20 великих тематичних заходів на тему романтики, краси і кохання, а їх учасниками стануть гості з 10 країн, у тому числі міст-побратимів, і, звичайно, самі чернігівці.

Протягом 25-27 травня на п'яти сценах міста пройдут справжні весільні церемонії в традиціях Сіверщини, Romantik party, хіти Romantik open, конкурс на найромантичнішу пару, чемпіонат по фітнесу і бодібілдінгу, dj парад Romantik, а також урочисте відкриття в місті скульптури на романтичну тематику і конкурс краси серед представниць міст-побратимів Чернігова.

Організатори фестивалю звертають увагу на те, що під час "Romantik" в Чернігові можна буде спостерігати за народженням трьох нових рекордів України. А саме: наймасовішим вальсом в єдиному стилі, найбільшим весільним парадом і розгортанням на Червоній площі найбільшого серця країни із зізнаннями в коханні.

Наш університет також бере участь в організації та проведенні деяких заходів. Перш за все, масового виконання вальсу в єдиній хореографічній постановці, у якій прийматиме участь більше, ніж 400 пар. Для участі в цій танцювальний феєрії всі, хто побажає, (студенти та співробітники нашого університету) можуть зареєструватись у Студраді ЧДТУ (1 корпус ауд. 113а) або на дошці оголошень Студентської ради.

В рамках фестивалю "Романтик. Чернігів Фест" на центральній площі міста планують розгорнути найбільше синьо-жовте серце з численними зізнаннями в коханні, які організатори вже почали збирати.

Наш університет отримав часточку цього серця, на якій усі, хто бажає, також можуть залишити своє зізнання в коханні. Для цього слід звертатись до Студради ЧДТУ.

ОГОЛОШЕННЯ