ua en

На ім’я ректора Чернігівського державного технологічного університету д. е. н., професора Шкарлета С.М. надійшла подяка від Президента Українського товариства інвестиційних професіоналів „CFA Ukraine” з приводу успіхів наших студентів у Міжнародному студентському конкурсі інвестиційних досліджень.

У документі, зокрема, говориться:

„Від імені Українського товариства з інвестиційних професіоналів „CFA Ukraine” дозвольте виразити Вам щиру подяку за високий рівень підготовки студентів Вашого університету, що дозволило їм англійською мовою підготувати якісний фінальний звіт та успішно захистити отримані результати перед кваліфікованим журі, до складу якого увійшли провідні експерти інвестиційного ринку, у фіналі І туру Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень „CFA Institute Research Challenge”, який проводився 24 січня 2012 року у місті Києві.

Методичне керівництво викладача кафедри обліку та аудиту Петрикова Я.В. дозволило гідно представити Чернігівський державний технологічний університет на конкурсі та перемогти у номінації „За кращі питання менеджменту компанії” від компанії Milkiland N.V. команді до якої ввійшли:
Студентка групи МПМ-071 Коваль Оксана (капітан);
Студентка групи МПМ-071 Бовша Юлія;
Студент групи МПМ-071 Кравченко Олег;
Студент групи МПМ-071 Лазар Сергій.

На завершення, дозвольте виразити наші щирі побаження успіхів та надію на подальшу співпрацю як в межах Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень, так і в межах інших проектів Українського товариства інвестиційних професіоналів, що спрямовані на поєднання інтересів освіти та інвестиційного бізнесу.

ОГОЛОШЕННЯ