ua en

15 лютого в стінах Міського палацу культури пройшов конкурс «Ідеальна пара», що був приурочений до Дня всіх закоханих. В ньому взяли участь 7 пар з різних вищих навчальних закладів м. Чернігова та області.

Представниками Чернігівського державного технологічного університету були 2 пари: Колесник Віктор (студент 3 курсу факультету електронних та інформаційних технологій) та Дорошенко Ірина (студентка 3 курсу економічного факультету) і Савінов Антон (студент 2 курсу юридичного факультету) та Пампуха Аліна (студентка 4 курсу факультету праці та соціального управління).

Протягом конкурсу парам необхідно було представити свої таланти попередньо підготувавши домашнє завдання, показати своє ідеальне побачення або першу зустріч, відповісти на ситуаційні питання ведучих та продефілювати в образах Боні і Клайда, а також чималу роль зіграла група підтримки учасників.

За результатами конкурсу І місце і перемогу отримала пара під №5 Савінов Антон та Пампуха Аліна, ІІ місце посіла пара під №6 Колесник Віктор та Дорошенко Ірина.

Дуже приємно, що саме наші студенти відзначились так позитивно на цьому заході! Вітаємо їх і бажаємо подальших перемог!

В свою чергу конкурсанти дякують всім хто допомагав, підтримував та вболівав за них. Вони щасливі, що достойно представили університет на конкурсі.

ОГОЛОШЕННЯ