ua en

З 11 по 13 листопада 2011 року в с. Орлівка на узбережжі Чорного моря відбувся перший Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Фабрика майбутнього”.

Основною метою проведення цієї події було стимулювання науково-інноваційної діяльності молоді, створення умов для спілкування молодих людей з компетентними бізнесменами, експертами та представниками органів державної влади; формування кадрового резерву для органів державної та муніципальної влади, бізнес структур та різноманітних галузей економіки.

Організаторами фестивалю «Фабрика майбутнього» стали Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, голова Українського молодіжного форуму Андрій Пінчук, голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Від Чернігівської області у фестивалі приймало участь 8 представників творчої та спортивної молоді, зокрема Чернігівський державний технологічний університет представляли:
аспірант Дубовик Анна (цех «Молодіжна політика»);
студенти 5 курсу магістратури Мінко Крістіна (спеціальність «Облік і аудит», цех «Здоровий спосіб життя») та Тишенко Сергій (спеціальність «Менеджменту і підприємництва», цех «Інноваційні технології»).

Формат проекту передбачав собою спілкування молоді з експертами, вченими, чиновниками, депутатами, журналістами та художниками.

Учасники фестивалю могли брати участь у спортивно-розважальній грі – «Я–ГЕРОЙ!», яка відбувалась у єдиному в СНД парку атракціонів «Новий Голівуд. Завдяки гарній спортивній підготовці представника нашого університету Мінко Крістіни у складі команди «Гроза» було зайнято призове місце.

Представники нашого університету були нагороджені дипломами за активну участь у фестивалі.

Творчий доробок Мінко Крістіни та Дубовик Анни
ОГОЛОШЕННЯ