ua en

17-19 листопада 2011 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” відбулась XX Міжнародна спеціалізована виставка „Освіта та кар’єра – 2011” та VIІI міжнародна виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном ”.

Виставки були проведені для залучення інтересу суспільства до освіти та поширення інформації про вакансії і консультації з проблем працевлаштування.

У виставках „Освіта та кар’єра – 2011” та «Освіта за кордоном» взяли участь:
• 72 вищих навчальних заклади України – університети, академії, інститути;
• 5 навчальних курсів різних напрямів;
• 30 міжнародних організацій та освітніх агенцій;
• 2 видавництва; 4 інтернет-проекти;
• 12 компаній-роботодавців, які надають вакансії для молоді;
• 58 закордонних вищих навчальних закладів з США, Франції, Великобританії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти, Болгарії.

По закінченні виставки була організована зустріч профспілкових студентських лідерів зі всієї України, серед яких були присутні 3 студенти нашого університету – Насачевський Олександр, Пархоменко Наталія та Гречко Оля, з першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгеном Сулімою, головою Федерації профспілок України Юрієм Куликом, президентом Асоціації правозахисних організаторів студентів України Сергієм Романюком, Народним депутатом України Юрієм Мірошниченком, першим заступником Голови Державної служби молоді та спорту України Сергієм Глущенком, директором департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Ігорем Хохичем.

Після зустрічі, яка пройшла в режимі «запитання-відповідь», профспілкові лідери мали можливість взяти участь в спортивно-розважальному шоу та відвідати вечірку до Дня студента. Наступного дня на базі санаторію «Пуща Озерна» відбулась зустріч з керівником центру молодіжних ініціатив Федерації профспілок України Володимиром Майданюком.

Профспілкові лідери не лише отримали багато позитиву від святкування «професійного» свята серед студентів з різних міст, а й отримали можливість для обміну досвідом та подальшої роботи над студентськими проектами.

Профком студентів ЧДТУ
ОГОЛОШЕННЯ