ua en

10 вересня 2011 року першокурсники Чернігівського державного технологічного університету нарешті стали справжніми студентами. На базі відпочинку „Юність” (с.Шестовиця) відбулась урочиста посвята їх у студенти.

Посвята почалась із привітанні ректора ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергія Миколайовича Шкарлета. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні своєї мети, наукових та творчих досягнень. Нових студентів вітали декани та викладачі усіх факультетів університету.

А представники Студентської ради, студентського профкому та активісти студентського самоврядування перевірили, чи дійсно достойне поповнення прийшло у цьому році у ЧДТУ. Першокурсників чекали численні випробування, перевірки на спритність та кмітливість, на присутність почуття гумору та вміння знаходити вихід з незвичних ситуацій. Також їх познайомили з неофіційною, але важливою у студентському житті персоною – „Шарою”, від якої новачки отримали "дуже важливі" настанови на майбутнє студентське життя.

Усі присутні переконались, що поповнення у наш університет прийшло хороше і ми радо вітаємо тепер уже справжніх студентів нашого ВНЗ.

Першокурсників вітає ректор ЧДТУ
Декани та викладачі готові зустріти молоде поповнення
Катерина Туткевич, голова студентського профкому
Програму ведуть Євгеній Рочев і Руслана Яковлева

Фото надані Профкомом студентів ЧДТУ

ОГОЛОШЕННЯ