ua en

Інформуємо про можливість подання заявок на отримання гранту для участі у Першому форумі лідерів фондового ринку країн Центральної та Східної Європи.

Перша Конференція лідерів фондового ринку буде проходити з 8 - 10 липня 2015 року, як спільний Проект Фундації Lesław А. Paga та Варшавської фондової біржі.

19 лютого за ініціативи факультету природокористування і туризму Чернігівського національного технологічного університету в приміщенні навчального корпусу № 11  по вул. Стрілецькій відбувся науково-практичний семінар - Перспективи розвитку лісової галузі Чернігівщини "СІВЕРСЬКИЙ КРАЙ", присвяченний 150-ій річниці від дня народження видатного лісівника, уродженця Чернігівської губернії Георгія миколайовича Висоцького.

10 березня в актовій залі головного корпусу відбувся відбірковий етап з Кубку Ректора з КВН.

За право пройти у фінал змагалося 12 команд:  "Фаст фуд", "Дело в Шляпе",   "Пармезан", "Орбитальная станция МИР", "Опасные Гуси", "Только свои", "No comments", "Г.Н.В.", "Подай патрон", "Второе апреля", "Театр нездорового маразма имени принцессы Кенни", "Скотобойня Водный Рай".

Всі команди достойно виступили та вдосталь насмішили глядачів.

5 березня 2015 р. Чернігівський національний технологічний університет відвідав Координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Мартін Ройтер з презентацією Програми стажувань Німецької економіки.

Ця програма фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і надає студентам III курсу, бакалаврам, магістрам, аспірантам і випускникам (вікове обмеження – до 30 років), які закінчили ВНЗ не пізніше 18 місяців із моменту отримання диплому, можливість пройти практику на провідних німецьких підприємствах за спеціальностями: економіка, інженерія, інформатика, менеджмент та сільське господарство.

5 березня у ЧНТУ відбулася зустріч з Президентом Федерації обмінів Франція-Україна Жаком Форженоном.

Під час зустрічі з Ректором Університету відбулось обговорення напрямків співпраці та підписання договору про співробітництво. Також було обговорено питання та перспективи стажування студентів у Франції з деканами та викладачами французької мови.

Любі жінки! Щиро вітаємо Вас зі святом весни, радості й тепла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довічного щастя та кохання!

Нехай кожен день Вашого життя буде таким же світлим, щедрим і сонячним, як Ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця. Бажаємо натхнення і нових звершень на життєвому шляху. Нехай доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю!

Адміністрація

Вітаємо команду ЧНТУ з перемогою у міських особисто-командних змаганнях з кульової стрільби та з двоборства серед команд призовної молоді вищих навчальних закладів Чернігова.

3 – 9 липня 2015 р. у м. Чернівці організовується Сьома міжнародна літня школа з соціальних наук в Україні. Тема: «Borders in the Post-Socialist Space: Past, Present, Future». Приймаються проектні заявки, що стосуються концепту «порубіжжя» з соціальних та суміжних дисциплін як історія, політологія, соціологія, економіка тощо.

До участі запрошуються аспіранти та молоді науковці.

Департамент науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України пропонує подати до міністерства роботи на здобуття "Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок".

Компанія «САН ІнБев Україна» оголошує «Конкурс соціальних проектів». До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові громадські організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України.

Нехай кожен, хто каже, що нинішня молодь несвідома і байдужа, сходить на наступний концерт студентів коледжу економіки і технологій для бійців АТО, бо в нинішніх умовах молодь, студенти, як ніхто інший, живе болями нашої країни і підтримує бійців.

Бійці передали студентам прапор з підписами побратимів. Це вже стало традицією, що після кожної ротації вояки приходять до студентів, на них чекають і дають нові стимули їхати на захист України. Може ця підтримка зберегла бійцям життя, бо за три ротації в чернігівському «Грифоні» не було жертв. Студенти мають багато ідей, як ще підтримати наших героїв, зараз вони готують концерт для поранених, що перебувають в військовому госпіталі.

Шановні викладачі та студенти! До Вашої уваги підбірка відкритих грантів, стипендій та стажувань.

27 лютого 2015 року Чернігівський національний технологічний університет зустрічав гостей з Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука на чолі в.о. ректора Салімова Рината Мартинович та лауреата Національної премії імені Т. Шевченка – Петра Петровича Печорного.

О 13 годині в головному корпусі ЧНТУ відбулось обговорення співпраці між представниками делегації та адміністрацією університету, що стало подальшим приводом для урочистого підписання угоди про співробітництво між ВНЗ.

Чернігівський національний технологічний університет оголошує конкурс на кращий дизайн офіційного прапору ЧНТУ.

Термін проведення конкурсу з 27 лютого по 15 березня 2015 року.

Свої роботи надсилайте на електронну адресу у форматі PNG на електронну адресу: european.chernihiv@gmail.com з позначкою «Конкурс».

ЧНТУ готується відзначити 201-річницю з Дня народження Т.Г.Шевченка. З цією метою розроблено ряд заходів, які охоплюють практично всю сферу діяльності університету. Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників ЧНТУ ознайомитись з планом заходів до 201-річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка та долучитися до участі в них.

Протягом лютого 2015 року в ЧНТУ проходив конкурс «Краща група факультету».

За результатами навчання, активної наукової та громадської роботи у І семестрі 2014-2015 навчального року на факультетах університету були обрані кращі академічні групи.

В першій половині березня 2015 року проходитиме ІІ етап конкурсу, а саме буде обрано кращу групу в кожному навчального-науковому інституті.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

23 лютого 2015 року студентам групи ЕК-141 в рамках проведення кураторської години (куратор Завгородня Н.В.) керівником громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Веронікою було проведено тренінг по роботі у соціальних мережах (Social media marketing).

Під час проведення тренінгу учасникам розказали, які існують соціальні мережі, як починати роботу і як ефективно просувати бренди за допомогою Інтернету.

27.02.2015 р. о 13.30 в читальному залі Наукової бібліотеки ( корп.1,к.137) відбудеться відкриття виставки робіт студентів та викладачів Київського державного інституту декоритивно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука.

The Goi Peace Foundation та UNESCOоголосили конкурс творів на тему «Building Peace in Our Hearts and Minds». Свої роботи можуть надсилати молоді люди віком до 25 років з будь-якої країни світу.

Твори приймаються до 15 червня 2015 р.

До уваги студентів!
Скористайтеся можливостями участі в конкурсах від Представництва ЄС:

  1. Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та Європейського Союзу
  2. Всеукраїнськй молодіжний чемпіонат з брейн-рингу
  3. Конкурс відео «Бути європейцем»

Проекти фінансуються Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджуються Фундацією «Відкрите суспільство».

ОГОЛОШЕННЯ