ua en

Дорогі студенти, Центр культурно-масової роботи запрошує всіх бажаючих взяти участь у грі "Кубок Ректора з КВК", що відбудетсья 2 квітня в актовій залі ЧНТУ.

Для цього необхідно залишити заяву на участь в офіційній групі ЦКМР https://vk.com/stu_chntu   та з'явитися на зібранні 18 лютого  о 16.00 в акт.залі ЧНТУ.

БАЖАЄМО УСПІХІВ І ЧЕКАЄМО ЗАЯВ!

11 лютого Київська школа економіки запрошує студентів українських вишів на воркшоп "Вища освіта за кордоном: міфи та реальність. Лайфхак від практиків".

Тематика воркшопу:

 • Можливості навчання
 • Алгоритм дії при подачі документів
 • Досвід українців з західними Masters та PhD

5 лютого відбувся вебінар: "Стипендія ім.Л.Кіркланда для стажування та навчання в Польщі - чи варто мені подавати документи на неї".

Пропонуємо Вам переглянути відеозапис вебінару  за посиланням:
http://kulchytskyy.com/vebinar030215kirkland/

Якщо Ви плануєте готувати документи на дану стипендію в цьому році чи наступному, запрошуємо Вас на наступний вебінар: "Що треба, щоб виграти стипендію ім. Л.Кіркланда?", який відбудеться 06.02.2015 о 19.30.

«Антикризове фінансове управління в системі забезпечення соціально-економічного розвитку територій» - під такою назвою 27 березня 2015 року пройде Міжнародна наукова-практична конференція молодих учених і студентів у Луцькому національному технічному університеті.

Розпочато конкурсний відбір студентів на 7 Міжнародні магістерські курси KIC Inno Energy з відновлювальної енергетики, сталого розвитку енергетики та розвитку SMART-міст.

Дедлайн подання аплікаційних форм онлайн –22.02.2015.

Запрошуємо на зустріч з автором українських бестселерів ВАСИЛЕМ ШКЛЯРЕМ, яка відбудеться в п’ятницю 6 ЛЮТОГО о 12:30 в читальному залі (вул. Стрілецька).

Василь Шкляр один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників (деякі оглядачі називають його «батьком українського бестселера»). Особливий резонанс викликав його роман «Чорний ворон», який відтворює одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії - боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках. 2014 року вийшов його історичний роман «Маруся» про повстанського отамана Марусю Соколовську.

Університети Coimbra Group пропонують короткотермінові візити для молодих дослідників з ВНЗ.

Вимоги до кандидатів:

 • вік – до 35 років
 • бути громадянином України та постійно проживати в Україні
 • належати до академічного складу університету та мати ступінь кандидата наук, хоча в окремих випадках допускається участь аспірантів

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» разом зі словацьким Центром Європейських та Північно-Атлантичних справ (CENAA) ініціює проведення тренінгу на тему «Реформування сектора безпеки».

Тренінг відбудеться 24-28 лютого (5 днів), 2015 року в Києві в готелі Воздвиженський.

Тренінг спрямований на покращення продуктивності українських державних експертів та представників неурядових організацій з сектора безпеки стосовно військової реформи, трансформації безпеки, а також приєднання до НАТО.

Протягом тренінгу експерти з Словаччини та Польщі розкажуть про досвід трансформацій на прикладі своїх країн.

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують набір учасників стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”.

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (8-14 березня 2015 року), м. Лодзь, Польща

З метою виховання нового покоління політиків, а також підвищення рівня професійної освіти молоді, «Молодіжний інформаційний центр» проводив конкурс під назвою «Студенти для органів місцевого самоврядування». Із більше ніж десятка учасників обрали чотирьох найдостойніших. Серед них, троє наших студентів:

 • Сергій Рудаков – студент факультету електронних та інформаційних технологій
 • Олексій Хмельницький – студент факультету економіки та підприємництва.
 • Радченко Андрій - студент факультету електронних та інформаційних технологій

Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці усіх, хто відчуває в собі педагогічний талант.

Пропонуємо Вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу «Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті» для людей поважного віку. Форма роботи – двогодинні заняття у міні-групах по п’ять чоловік.

Таким чином, разом ми зробимо добру справу і допоможемо творчому розвитку та адаптації пенсіонерів в інформаційному суспільстві.

Запрошуємо всіх на урочисте вручення дипломів магістрів. Свято відбудеться 6 лютого о 14.00 в актовій залі головного корпусу.

Чекаємо всіх випускників для підготовки до вручення 6 лютого о 13.00 в актовій залі.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених “Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: реґіональні особливості та світові тенденції”

15 травня 2015 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: регіональні особливості та світові тенденції

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця, для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). При відборі кандидатів перевага надаватиметься тим аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Кількість стипендій – 4.

На 2015 рік пропонуються такі стипендії:

 Чернігівський національних технологічний університет висловлює глибоке співчуття родинам і близьким героїчно загиблих українських військових та разом з чернігівцями сумує за їх життями.

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ!

Одночасно бажаємо скорішого одужання нашим пораненим героям та найшвидшої реабілітації.

ЗБІР КОШТІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ЧЕРЕЗ СТАРОСТ ГРУП, КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ!

Продовжується набір в ізостудію всіх бажаючих (від 14 років та старших).Запрошуються всі, хто бажає набути навички в образотворчому мистецтві та вдосконалити майстерність (малюнок, композиція, живопис)

Заняття проходитимуть в приміщенні університету по суботах. Початок о 10.00.

Довідки за тел. 3-03-30, 166 (бібліотека, І корпус)
0672756577 - Ліфьоров Леонід Васильович (керівник ізостудії)

Оголошено конкурс творів на тему “Many Languages, One World”.
Кінцевий термін: 25 березня 2015 р.

Конкурс відкритий для студентів денної форми навчання.
Переможці приймуть участь у 7-денному Міжнародному Молодіжному Форумі у Нью-Йорку!

Більше інформації за посиланням.

Шановні студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує всіх бажаючихприєднатися до нашої дружньої творчої родини та долучитися до культурно-масового життя нашого університету!

Якщо Ви талановита, активна, творча, креативна особистість, маєте палке бажання працювати над вдосконаленням рідного ЧНТУ не лише з наукового та освітнього боку, але й з культурного,не дозволяйте, щоб Ваші вміння, навички та талант не знали похвали та всезагального визнання! Ми цінуємо нові ідеї та із великим задоволенням раді бачити в своїх колах нові обличчя!

Fundacja Central European Academy Studies and Certification (CEASC) запрошує пройти закордонну навчально - ознайомчу практика, що може допомогти знайти роботу в ЄС студентам сфери ІТ.

Згідно зі звітом Європейської комісії найближчим часом в ЄС очікують дефіцит 900 тисяч фахівців індустрії ІТ. Це спричинено тим, що кількість вакансій зростає набагато швидше, ніж кількість потенційних спеціалістів. Тому мотивовані і якісно підготовлені українські програмісти, системні адміністратори, фахівці з веб-дизайну, комп'ютерної графіки, комп'ютерної безпеки, тривимірної візуалізації та анімації можуть розраховувати на безпроблемне працевлаштування у європейській компанії.

У зв'язку з цим Європейською фундацією навчань та сертифікації (CEASC), Бидгощ, Польща у березні 2015 року заплановано навчально - ознайомчу практику «Трансфер інновацій. Вихід на ринки ЄС» для студентів сфери ІТ, яка відбудеться у польському Лодзі.

Оголошено конкурс проектів серед студентської молоді щодо організації сортувального комплексу сміття

Організатор конкурсу ГО «Фонд здорового суспільства».

Мета конкурсу – залучення молоді до діяльності спрямованої на покращення стану навколишнього середовища власного регіону шляхом підтримки екологічних ініціатив.

Завдання Конкурсу:

 • екологічна освіта молоді;
 • залучення молоді до вирішення екологічних проблем громади;
 • допомога у впровадженні перспективних проектів у життя.
ОГОЛОШЕННЯ