ua en

Шановні студенти та викладачі!

Британська Рада організовує безкоштовні онлайн курси англійської мови, які розпочнуться 2-го лютого 2015 р.

Кожного тижня будуть надходити відео на різні теми для розвитку навичок аудіювання, писання і говоріння. Курс включатиме також короткі вікторини та обговорення у письмовій формі на сайті курсу. В кінці проходження курсу учасники зможуть отримати відповідний сертифікат.

Онлайн реєстрація вже відкрита!

7 і 8 лютого 2015 року компанія STUDY.UA проводить найбільшу в Україні освітню виставку. Цього року до нас приїжджають навчальні заклади з Великобританії, Канади, США, Німеччини, Голландії, Швейцарії, Італії, Іспанії і ще 30 шкіл, коледжів та університетів з 15 країн світу. Тільки на виставці компанії STUDY.UA в Києві представлені провідні університети і коледжі Канади! Список учасників продовжує збільшуватися!

International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students - міжнародні змагання проектів в галузі інженерії, які проводяться щорічно в травні Босфорському університеті Туреччини.

ICAMES запрошують до участі усі інженерні проекти передового рівня. Програма передбачає проведення академічного семінару, а також різноманітну діяльність, яка представляє культурний обмін між різними країнами та культурами. Крім презентації проектів до програми входять такі види діяльності як «Вечір культур», присвячений країнам учасників, Босфорський тур, Вечір Туреччини, турнір з боулінгу, вікторини, спортивні турніри та фінальний музичний концерт.

St. Gallen Symposium глобальна зустріч лідерів теперішнього та майбутнього, яка відбувається щорічно в травні в університеті St. Gallen, Швейцарія. Організовується міжнародним студентським комітетом університету.

До участі запрошуються: магістранти та аспіранти, які народилися в 1985 та пізніше.

Залишилось три місяці до подання проекту на конкурс за напрямком ІКТ у програмі Горизонт 2020. Ця інформація адресується особам та організаціям, які зацікавлені у розвитку міжнародної співпраці у сфері ІКТ.

Єврокомісія 15 жовтня 2014 року оголосила новий конкурс програми Горизонт 2020 у сфері ІКТ з кінцевим терміном подання проектів до 14 квітня 2015 року.

ACTIVE – стипендіальнарограма, яка фінансується Європейським Союзом в рамках програми Еразмус+, спрямована на обмін знаннями та досвідом серед людей на рівні вищої освіти у сфері технічних наук.

Стипендії пропонуються студентам та працівникам ВНЗ. Більше 200 стипендій буде надано на 1-36 місяців, залежно від типу мобільності / академічному рівні.

Реєстрація вже розпочалася і триватиме до 31 січня 2015.

Шановні колеги!

З 19 січня для співробітників університету починають діяти курси підвищення кваліфікації за програмою «Економіка довкілля та природних ресурсів», спеціалізація «Промислова екологія». Ви зможете ознайомитися з методикою викладання дисциплін напряму «Промислова екологія» та вивчити європейський досвід освітньої діяльності з цього напряму.

Курси проводяться у рамках проекту TEMPUS-IEMAST

Бажаючим звертатися на кафедру теоретичної та прикладної економіки – І корпус, ауд. 400.

Шановні колеги, студенти!

Запрошуємо вас з 12 по 16 січня 2015 р. ознайомитися з роботою лабораторії промислової екології, яку відкрито в рамках проекту TEMPUS-IEMAST.

Бажаючим звертатись на кафедру теоретичної та прикладної економіки – корпус, ауд. 400.

Шановні студенти, зверніть увагу! Оновлено інформацію щодо участі у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.

Кінцевий термін подачі заявок продовжено до 12 січня 2015 р!

6 – 8 лютого 2015 року у м. Благоєвград (Бельгія) проходитиме BLIMUN 2015 - інтерактивна імітація органів Організації Об'єднаних Націй. Конференція збирає близько 100 іноземних студентів з різних наукових областей, які беруть роль глав держав-членів ООН і проводять дискусій з актуальних тем політичної сцени.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку й благополуччя!

Щасливого Нового року та радісних Різдвяних свят!

Адміністрація університету

Саме під таким гаслом відбулася благодійна акція по збору теплого одягу та речей першої необхідності переселенцям із зони АТО в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій ЧНТУ. Протягом трьох місяців студенти та викладачі приносили теплий одяг, іграшки, засоби гігієни, дитяче харчування та інші необхідні речі. Її головними організаторами виступили Студентська соціальна служба та волонтерський центр «Довіра» факультету соціальної роботи.

29 грудня всі зібрані речі волонтери передали Єдиному волонтерському центру м. Чернігова.

Чернігівське відділення Ліги радіоаматорів України підвело підсумки змагань з радіоспорту за 2014 рік. Колективна радіостанція нашого Чернігівського національного технологічного університету (позивний UR4RZU) приймала участь в обласному чемпіонаті та чемпіонаті України в змаганнях на коротких хвилях. За результатами обласного чемпіонату колективна радіостанція нашого університету другий рік поспіль отримала перше місце.

Шановні молоді науковці!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств”, яка проводитиметься 20 березня 2015 р. в Національному університеті “Львівська політехніка.

Шановні студенти, аспіранти та викладачі, до вашої уваги інформація щодо нових конкурсів та програм, які є відкритими для учасників з України для проходження стажування/навчання за кордоном, участі у конференціях, проведення досліджень та реалізації проектів.

Київська Школа Економіки запрошує до участі у студентській конференції, яка відбудеться в Києві 27 березня 2015 року.

Мета конференції полягає у ґрунтовному аналізі економічних аспектів впровадження та використання нових джерел енергії в Україні та презентації результатів кращих студентських досліджень.

25.12.14 представники студентської ради Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ відвідали Чернігівський притулок для дітей віком 3 - 18 років.

Завітали студенти не з порожніми руками, дітям були придбані подарунки на загальну 800 грн. (ці кошти були отримані за перемогу в КВН-лізі у минулому році), а саме олівці, зубні щітки, мило, розмальовки для малечі та зошити старшим дітям.

24 грудня активісти ЦКМР привітали з наступаючими святами дітей із Щорського інтернату "Казка". Вони передали дітям 12 кг мандарин, 10 кг цукерок, печиво, іграшки, канцелярію, та одяг - все те, що було зібрано та куплено на кошти зібрані під час акції "Подаруй дитині казку", а це 1006 грн.

Діти були приємно вражені, і вже нас чекали. Допомогли донести всі подарунки до актової зали, а потім уважно слухали та постійно дякували за подарунки", - розповіла Анастасія Моцак, студентка групи МФК 101 .

В суботу в ТЦ "Мегацентр" активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ провели благодіний передноворічний концерт  під назвою " Подаруй дитині казку". Завдяки акції було зібрано цукерки, м'які іграшки, канцелярію та 1060 грн, які будуть направлені до дітей-сиріт (який саме інтернат, вирішується).

Також 176 гривен було зібрано на допомогу маленькому Олександру, який не може ходити та потребує допомоги. 

За словами активістів, серед всієї метушні та воєнних дій, люди зовсім забули про найдорожче - про діточок, які зараз як ніколи мріють про казку, чудеса та подарунки на Новий Рік! Саме тому студенти технологічного університету вирішили прямо в торговомцу центрі провести передноворічний концерт, подарувати глядачам свою творчість, гарний настрій та нагадати чернігівцям про те, що є діти, які дуже потребують нашої уваги.

Шведська королівська академія наук спільно з іншими науковими установами Швеції та за підтримки Фонду Кнута і Аліси Валленберг започаткували програму, направлену на розвиток перспективних наукових досліджень Швеції.

Оголошується конкурс для молодих вчених у галузі медицини, природничих, технічних, гуманітарних та суспільних наук.

Програма передбачає фінансування наукових досліджень молодих вчених (загальною вартістю 1,2 мільярда шведських крон).

Заявки мають бути надіслані не пізніше 4 березня 2015 року.

12 грудня 2014 року в приміщенні юридичного інституту Національного Авіаційного Університету відбувся суперфінал Всеукраїнського ВІП турніру з правознавства, що був організований Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України за підтримки Мінюсту.

У суперфіналі зустрілись команда юридичного факультету ЧНТУ – переможець фіналу Турніру та команда провідних київських правників-практиків, організована КРМЮМЮУ.

За підсумками гри, беззаперечну перемогу одержала команда нашого університету, яка з рахунком 2-1 обіграла команду суперників.

ОГОЛОШЕННЯ