ua en

До уваги студентів! Продовжено дедлайн подачі заявок на програму стажувань Східноко комітету німецької економіки. Заповнити свою заявку на сайті http://www.ost-ausschuss.de/ua можуть студенти починаючи з 3-го курсу навчання з технологічних та економічних спеціальностей зі знанням англійської або німецької мов. Заявки приймаються до 14 червня.

Для підвищення готовності до свідомого вибору професії у вересні 2014 Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Чернігівського національного технологічного університету за ініціативи викладача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Сизоненко О.В. було відкрито гурток для учнів 8-9 класів "Моя майбутня професія – інтелектуальна діяльність".

До уваги викладачів та студентів ЧНТУ!

Міжнародний відділ повідомляє про вихід літнього випуску грантових пропозицій для викладачів та студентів.

29-30 травня 2015 року представники молодіжних об’єднань Чернігівського національного технологічного університету: Гайдай Ганна, Завгородня Наталія та Мельник Владислав прийняли участь у Всеукраїнській акції, спрямованій на забезпечення інтелектуального розвитку молоді «Дні європейської інтеграції» в Харківській області. Також участь приймали представники Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської і Київської областей.

Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг університетів. В цьому році вже вдев’яте опубліковано чергові результати проекту «Топ-200 Україна» за показниками діяльності вузів у 2014 році.

Необхідно відмітити, що ЧНТУ за рік підвищив свій інтегральний індекс та піднявся у рейтингу на 8 місць.

Доводимо до відому деканів факультетів та студентів, що у Департаменті соціальної політики та Департаменті промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відкрито стажування для студентів.

1.Департамент промисловості та розвитку підприємництва (вул. Терещенківська, 11-А, м. Київ)

2. Департамент соціальної політики (просп. Комарова, 7, м. Київ)

Кафедра Информационных и компьютерных систем ЧНТУ проводит конкурс студенческих StartUp проектов, который направлен на поддержку креативных IT-бизнес идей и разработок, базирующихся на научных исследованиях, выявление научного и творческого потенциала студентов ЧНТУ.

Для участия в конкурсе приглашаются команды студентов IT-направлений (до 4 человек в команде).

Конкурс проводится при поддержке проекта TEMPUS «CABRIOLET».

Победители конкурса поедут в г. Николаев на финал битвы StartUp проектов студенческих команд за счет проекта TEMPUS «CABRIOLET».

На початку квітня 2015 року за ініціативою студії “Гаудеамус” спільно з науковою бібліотекою ЧНТУ було оголошено виставку-конкурс творчих робіт (фоторобіт і малюнків) до Дня Матері.

Виставка-конкурс відкрилась 11 травня 2015 року у приміщенні корпусу №8 ЧНТУ (ННІ права і соціальних технологій) і тривала з 18 по 22 травня у ННІ економіки, а завершилась у центральному корпусі університету. На конкурс було представлено 31 творчу роботу.

Свої думки щодо представлених робіт висловили 263 студенти, викладачі та співробітники університету. Враховуючи результати голосування, журі визначило переможців конкурсу творчих робіт до Дня Матері.

Уряд КНР виділяє громадянам України стипендії для навчання в магістратурі та докторантурі у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки.

Студенти 4 та 5-го курсів спеціальності «Електричні системи і мережі» та 2-го курсу спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» разом з викладачами кафедри ЕСіМ відвідали Седнівську ГЕС, яка знаходиться поряд з історичною архітектурною пам’яткою – садибою Лизогуба, де писав свої картини найталановитіший поет-українець – Тарас Григорович Шевченко.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи ГЕС та її роллю в структурі ПАТ «Чернігівобленерго» та електроенергетиці Чернігівського регіону.

Вітаємо доцента кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ГОГОЛЬ Тетяну Анатоліївну з успішним захистом докторської дисертації!

Бажаємо нових наукових досягнень и натхненної роботи!

Ректорат

Визначено переможців Дев’ятого конкурсу 2014/2015 – Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Це загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі.

Наш університет є партнером Програми з 2008 року. Учасниками цьогорічних змагань стали 12 студентів університету.

Перемогу вибороли МИТЬКО АНАСТАСІЯ (науковий керівник – доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Скосир Юрій Миколайович) і КУСЛІЙ ІРИНА (науковий керівник – доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Акименко Олена Юріївна).

Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших успіхів у навчанні, науковій роботі та нових перемог!

Цього року вперше активістів центру культурно-масової роботи запросили взяти участь у фестивалі водних видів туризму "Десна Туристична-2015". Хоч i наближається лiтня сесiя,студенти, з радістю пiдтримали iнiцiативу. Вони пiдготували концертну програму та протягом години дарували всім присутнім гарний настрій та позитивні емоції.

Доречi,співали студенти прямо "на воді" - такого в їх практиці ще не було!

Вітаємо професора кафедри менеджменту ТКАЛЕНКО Наталію Валеріївну з успішним захистом докторської дисертації!

Бажаємо нових успіхів та натхненної праці!

Ректорат

Київська школа економіки спільно з Майкрософт-Україна запрошує викладачів українських вищих навчальних закладів на семінар «Вдосконалення викладацької майстерності: ІТ інновації», який відбудеться 5 червня з 10 до 17 години.

13 червня відбудеться студентська конференція TEDxKNEU. Цю подію варто внести у свій календар, якщо ви: цінуєте новий досвід та ідеї, прагнете постійно покращувати своє життя, є агентом позитивних змін на будь-якому рівні, любите проводити з користю свій час і розширювати коло знайомств.

Компанія GrowthUP проводить стажування для того, щоб поповнити команду людьми, компетенції яких знаходяться в сфері:

  • аналітична робота (пошук та систематизація інформації, аналіз інформації, виявлення трендів)
  • комунікаційна робота (розвиток Нетворку компанії, збір відвідувачів на заходи, пошук інвеcторів, формування груп за інтересами, маркетингові активності)
  • робота з контентом (переклади, написання статей, постів, SMM)
  • робота в рамках короткотермінових проектів.

Міждисциплінарна німецько-польсько- українська літня академія дає молодим вченим можливість представити свої актуальні наукові проекти в міждисциплінарному оточенні та обговорити аспекти історії і сьогодення Польщі, Німеччини, України та міждержавних відносин в європейському контексті. Вони будуть супроводжуватися трьома науковими фахівцями Німецького інституту Польщі. Доповнять програму семінари, доповіді та культурні заходи; також надається можливість роботи в бібліотеці та архіві Німецького інституту Польщі. Метою заходу є об’єднання молодих вчених з трьох країн за допомогою нетрадиційних підходів та прагнення викликати інтерес щодо комплексу німецько-польсько-українських відносини.

Долучайтеся до ініціативи Міністерства освіти і науки! Допоможіть своїй рідній школі, рідному місту чи селу!

Мета проекту «Літні мовні табори» – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

Пропонується трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови. Проведення дво- або тритижневої літньої школи передбачається на базі загальноосвітніх навчальних закладів протягом червня.

Уряд Сирійської Арабської Республіки надає громадянам України гранти на навчання:
-  5 грантів для отримання ступеню бакалавра з будь-якої спеціальності;
-   2 гранти для навчання в магістратурі чи аспірантурі.           

Студенти вищих навчальних закладів України запрошуються до міжнародної літньої школи «Солідарність за мир – 2015», яка відбудеться у м. Краків/Добчице (Республіка Польща) у період з 28 червня по 7 липня 2015 року.

ОГОЛОШЕННЯ