ua en

25-26 березня 2015 року в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». Наш ВУЗ представляли студентки фінансово-економічного факультету групи ФК-122 Бригунець Олена та Севрюк Ольга, робота яких була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри економічної теорії Полковниченко Світлана Олександрівна.

Щиро вітаємо студенток і їх керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники! Відкрито прийом документів для участі у щорічних програмах імені Фулбрайта.

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

7 квітня стартує олімпіада «Кількісні методи в економіці» KSE Brainchamp

«Київська Школа Економіки»(KSE) і «Київстар» запрошують бажаючих взяти участь в студентській олімпіаді «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp! На учасників чекають цінні призи та можливісті здобуття кращої економічної освіти в Україні!

Команда ЧНТУ зайняла І місце в змаганнях з шахів за програмою ХІІ Універсіади області студентів ВНЗ.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

25 березня на сцені Міського палацу культури відбулося наймасштабніше свято талантів та краси – шоу-конкурс «Зіркова пара ЧНТУ», участь в якому брали 8 творчих студентських дуетів з усіх навчально-наукових інститутів університету.

Конкурсна частина із 4 етапів. Після феєричного виходу на сцену та знайомством з журі кожна зіркова пара представила на розсуд глядачів свою відео-візитівку. Запальними танцями, влучними жартами та чудовими піснями порадували усіх присутніх конкурсанти у другому конкурсі «Сузір’я талантів». Під час конкурсу «Імпровізація» учасники демонстрували свою ерудицію та кмітливість. А на завершення, зіркові дуети подарували глядачам можливість поринути у незабутню атмосферу темпераментної Іспанії в танцювальному конкурсі «Останній поєдинок».

Команда ЧНТУ зайняла ІІ місце в змаганнях з баскетболу за програмою ХІІ Універсіади області студентів ВНЗ.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

Уряд Словацької Республіки оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендії в 2015/2016 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки.

Останній термін подання заявок 28 травня 2015 року.

27 березня о 14.00 відбудеться семінар з питань академічної мобільності в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+.

Хто може взяти участь? Студенти-бакалаври (4-ий курс) і магістри вищих навчальних закладів України запрошуються для участі в семінарі.

Семінар організовано за ініціативи Інформаційного центру Європейського Союзу Національного авіаційного університету (НАУ).

Шановні студенти!

Навчально-науковий інститут економіки ЧНТУ запрошує Вас до участі у V Міжнародній студентській науково-практичній конференції "Юність науки - 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства", яка відбудеться 22-23 квітня 2015 року.

За підсумками роботи секційних засідань конференції будуть надруковані збірники тез.

31 березня (вівторок) об 11.00 В читальному залі бібліотеки (І корпус університету) відбудеться зустріч з нумерологом, психоаналітиком Тамарою Щепкіною "Як розпізнати людину?"

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

17 березня 2015 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася Міжвузівська конференція молодих учених, аспірантів та студентів „Постать Тараса Шевченка у світовому й національному культурологічному контексті”, присвячена 201-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Участь у конференції взяли понад 40 молодих науковців, які представляли різні навчальні заклади Чернігова.

Організаторами конференції стали кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та кафедра гуманітарних дисциплін, викладачі яких доклали чимало зусиль для проведення заходу такого рівня.

19-20 березня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбувся заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук, “Історичні науки”, в якому брав участь студент І курсу юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій Конопля Ярослав (гр. ПР 144).

Тема наукового дослідження: “Історія роду Розумовських: минуле і сучасність” (науковий керівник – к. пед. н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін І.Г. Карпова).

Конопля Ярослав нагороджений дипломом ІІІ ступеню.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень!

«Аналіз політики для демократії» (policy-analysis.org) – це спеціалізований Інтернет ресурс, який має на меті сприяти поширенню в Україні знань, вмінь та поширення досвіду аналізу державної політики.

У суботу на базі Чернігівського національного технологічного університету було проведено перше пробне  ЗНО , під час якого абітурієнти мали можливість пройти пробне тестування з української мови і літератури.

Пробне тестування є добровільним, його мали можливість пройти одинадцятикласники та випускники шкіл минулих років, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів . Головна мета пробного ЗНО – це можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2015 року. Зміст сертифікаційних робіт з української мови і літератури базового та поглибленого рівнів визначено на основі  програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Щовесни, коли тануть сніги
і на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка!

Саме під таким девізом пройшли Шевченківські дні (11-20 березня 2015 року), проведені кафедрою гуманітарних дисциплін ННІ права і соціальних технологій. Заходи, що проводилися, були різноманітними та різноплановими, Шевченківські читання, літературно-мистецький захід “Любіть Україну!”, виставка творчих робіт “Шевченкіана у творчості студентів”, міська студентська конференція та багато іншого, не менш цікавого.

20 березня Україна підписала угоду з Європейським Союзом про участь в рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020". Набуття Україною статусу асоційованого члена у цій програмі було одним із завдань, які стояли перед Міністерством освіти і науки на 2015 рік.

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2015/2016 рр. китайська сторона продовжує виділяти Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2015/2016 рр.

Фактична кількість нових стипендій на 2015-2016 навчальний рік: 57 повних стипендій;

Прийом студентів на навчання на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Згідно з положеннями Угоди МОН має подати пакет документів кандидатів на навчання в китайських ВНЗ Міністерству освіти КНР до 30 березня 2015 року. Відповідно МОН України збиратиме аплікаційні документів заявників.

20 березня у Чернігівському національному технологічному університеті серед студентів провели інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?".

У заході прийняли участь 7 команд. Інтелектуальний «батл» тривав більше двох годин. Гра складалась із двох турів по 15 запитань за темою «Студентство».< /p>

До вашої уваги такі гранти на навчання в Боннській вищій школі економіки (BGSE), ESB Business School (Школа бізнесу) та Campus in El Gouna, на базі Берлінського технічного університету у 2015 році.

ОГОЛОШЕННЯ