ua en

В рамках проекту "Форум Громадянської освіти" на базі Академії навичок www.skillsacademy.com.ua в Україні стартує серія телемостів між Україною та країнами ЄС, США та Канади.

24 квітня о 14-00 відбудеться перший Телеміст "Україна - ЕС", в рамках якого будуть висвітлені конкретні програми, механізми та інструменти Європейського Союзу, які вже доступні для студентів та викладачів українських вищих навчальних закладів.

Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена!

15 квітня 2015 року в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка пройшла підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Менеджмент».

У конкурсі приймала участь і студентка факультету проектного менеджменту та управління якістю Д’ЯЧУК Наталія (гр. МЕН-111), робота якої була високо оцінена конкурсною комісією і отримала диплом ІІІ ступеню.

Науковий керівник – КУНДЕНКО Аліна Володимирівна, доцент кафедри менеджменту.

Вітаємо Наталію та її керівника та бажаємо нових наукових досягнень!

Студентка гр. ТК-111 факультету управління та життєзабезпечення ЧНТУ Рябець Тетяна зайняла ІІ місце у ІІ етапіВсеукраїнської студентської олімпіади «Товарознавство і комерційна діяльність», що проводилась в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Керівник – доцент кафедри товарознавства і КД Денисенко Т.М.

Вітаємо з високим результатом і бажаємо нових досягнень!

Усі, кому цікаві таємниці нашого древнього міста, зможуть взяти участь у краєзнавчому проекті «Моя Батьківщина – Чернігів», який стартує 18 квітня на Красній площі (збір біля сходинок Драмтеатру)

Програма квесту:

  • 11:00 збір учасників краєзнавчого квесту, відкриття заходу та отримання завдань.
  • 14:30 – фініш команд в урочищі Ялівщина на території Чернігівського міського центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, підбиття підсумків.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ з 15.04 по 24.04.15. приймає участь у декаді фінансово-економічного факультету із тематичними заходами:

15.04.15 - 25.04.15, Конкурс фото-робіт: «Наука, навчання, дозвілля”. Початок: 15.04.15, понеділок о 10:00.

20.04.15, понеділок,  Інтелектуальна економічна гра з  9:35-10:55. корпус , ауд. 302

21.04.15, вівторок,  Конкурс студентських наукових робіт, з 10:00, корпус 1, хол, 2 корпус.

23.04.15, четвер,   Конкурс емблем та логотипів фінансово-економічного факультету з 10:00, корпус 1, хол, 2 корпус.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі фото-робіт: «Наука, навчання, дозвілля» в рамках заходів декади Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету.

До участі у конкурсі запрошуються студенти економічних спеціальностей всіх форм навчання.

Конкурс проводитиметься у трьох номінаціях: «наука» та «навчання», «дозвілля».

Початок конкурсу: 15 квітня 2015р.

Шановні студенти!

З 15.04.2015 по 25.04.2015 в нашому університеті буде проходити декада Навчально-наукового інституту економіки.

В рамках декади оголошується конкурс студентських стінних газет, що відображатимуть всі сторони студентського життя, а саме: навчання в університеті, відпочинок, спорт, участь у громадських заходах університету та міста (конкурси, флешмоби, акції, велопробіги, еко-форуми), наукова діяльність (конференції, стажування), гумор, хоббі тощо.

Конкурс стінгазет відбудеться 21.04.2015 о 10:00, 2-й поверх 1 копусу ЧНТУ.

Всім творчого натхнення та успіхів!

10 квітня представники студентів та наукової бібліотеки ЧНТУ передали пораненим бійцям із зони АТО, які лікуються в військовому шпиталі Чернігова, святкове частування до Великодня.

Це стало можливим завдяки благодійним внескам, отриманим під час проведення в університеті фотовиставки на допомогу пораненим бійцям АТО. Висловлюємо подяку всім, хто прийняв участь в цій акції.

08 квітня 2015 року в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних проектів та магістерських робіт з технології машинобудування, в якому були представлені роботи студентів, виконані на кафедрі технологій машинобудування та деревообробки нашого університету.

У Всеукраїнському конкурсі магістерських дипломних робіт з технології машинобудування робота магістра Ярмолюка Владислава Васильовича посіла ІІ місце. Керівником цієї роботи був д.т.н., професор кафедри ТМД Федориненко Д.Ю.

У Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт бакалавра з технології машинобудування робота студента групи МТМ-101 Курилка Дмитра Вікторовича посіла ІІІ місце. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Сапон С.П.

Вітаємо призерів конкурсу та їх керівників

Інститут енергетичних систем і навколишнього середовища та Департамент міжнародних зв’язків Ризького Технічного університету запрошує студентів усього світу, які зацікавлені в сталому розвитку, інноваційних кліматичних технологіях, біо-економіці, відновлювальних енергоресурсах, виробництві та використанні енергії та розповсюдженні інновацій, до участі в Міжнародній літній школі «Ticket to the Future».

Запрошуються кандидати, які завершили принаймні один рік навчання та добре володіють англійською мовою.

Свої думки можна виражати словесно на кухні за обідом або ж публічно і з користю для суспільства. Що обираєте саме Ви? Озеленити власне місто й підтримати заклики миру в усьому світі, пропонує Всесвітня ініціатива «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка реалізується в Чернігові. В цей день люди з різних місць планети, більш ніж в 50 країнах, саджатимуть дерева й цим самим продемонструють бажання й підтримку миру і спокою в світі. Зафіксувати цей момент можна і навіть потрібно аби пізніше в соціальних мережах ви змогли додати власні знімки на світову інтерактивну карту ngoukr.org.ua й поділитися новиною з друзями #treesofpeace.

Кафедра лiнгвiстики ЧНТУ з 20.04 по 23.04.15. бере участь у тижні економічного факультету із тематичними заходами:

20.04.15, понеділок, 10:55-11:15. Вікторина “Money quiz”.

21.04.15, вівторок,   10:55-11:15. Вікторина «Вгадай мелодію».

22.04.15, середа,   10:55-11:15. Презентація особливостей англійської, німецької та французької кухонь.

                             12:35-14:10 Літературно-музичний захід «Discover your talent» (II-301)

23.04.15, четвер,   10:55-11:15. Рішення кросвордів на розвиток лексичних навичок спілкування у різних сферах повсякденного життя.

Заходи будуть проводитись на 2 поверсі у холі І корпусу англійською, німецькою та французькою мовами. Запрошуються всі бажаючі.

19 квітня 2015 р. о 13.00 у Києві (вул. Саксаганського 120) Талліннський технологічний університет проводить інфо-сесію для зацікавлених у можливості навчання/стажування в ТТУ.

Шановні співробітники та студенти університету!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 26 березня 2015 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, порівняно з груднем 2014 року, піднявся з 57 на 49 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

17-20 березня 2015 року в Сумському державному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням”.

Від нашого університету в олімпіаді брала участь команда студентів 5 курсу механіко-технологічного факультету ННІ Технологій у складі: Кологойди Григорія, Дмитренка Олега та Шуплєцова Данила.

За результатами участі Кологойда Григорій набрав 164 бали з 200 можливих, таким чином зайнявши ІІ місце.

Щиро вітаємо Григорія а також його керівника – доцента кафедри інтегрованих технологій машинобудування і автомобілів Пасова Геннадія Володимировича з призовим місцем і бажаємо подальших перемог!

Після проведеної щорічної гри "Кубок Ректора з КВН", залишилось багато гарних вражень та позитивних емоцій. Цього року більше 10 команд мали змогу позмагатися за Кубок, проте увійшли до фіналу лише найкращі!

За результатами гри перемогла команда "Опасные Гуси". Вітаємо переможців!

З 9 по 11 квітня в Києві проходить перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднує 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine – зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Пошукова система Google Академія (https://scholar.google.com.ua) є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.Google і Google Академія можуть сприяти відображенню Вашого контента в усьому світі. 

Створюйте свій профіль у Google Scholar і приєднуйтесь до світової наукової спільноти !

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «День кар’єри», який відбудеться 29 квітня 2015 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.

Початок о 10 год. 30 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

4 квітня у м.Чернігові проведено загальноміський День довкілля, учасниками якого стали понад 14 тис. мешканців міста.

Студенти, викладачі та співробітники ЧНТУ активно долучилися до корисної справи – зробити місто чистим, та вийшли на прибирання прибережної зони річки Десна.

Дякуємо усім небайдужим та сподіваємося, що наш славетний Чернігів завжди залишатиметься красивим та охайним!

ОГОЛОШЕННЯ