ua en

Ректорат Чернігівського національного технологічного університету висловлює слова щирої подяки оргкомітету, зокрема, Кухарук Ользі та Завгородній Наталії, і всім учасникам за підготовку та проведення Дня відкритих дверей.

Концертна програма, цікаві Виставки-презентації випускаючих кафедр, весела і цікава Квест-програма - все це було б неможливо без Вашої участі.

Ми високо цінуємо Ваш ентузіазм, відповідальність та високий професіоналізм.

Бажаємо Вам подальших успіхів у роботі, навчанні, нових креативних ідей і впевненості у своїх силах!

22-24 квітня 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшла підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності „Гроші, фінанси і кредит”. До участі в конференції був запрошений студент фінансово-економічного факультету ННІ Економіки ЧНТУ Дорош Тарас (Фмаг-101). За результатами захисту конкурсної роботи на тему „Вдосконалення фіскальної та регулюючої ролі податкової системи України” він був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Науковий керівник проведеного дослідження к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Лук’яшко П.О.

Вітаємо Тараса та його наукового керівника з перемогою та бажаємо натхнення у подальших дослідженнях.

23 квітня 2015 року в рамках Міжнародної студентської науково-практичної конференції “Юність науки 2015” відбулось засідання підсекції фінансів, банківської справи та страхування.

В роботі підсекції взяли участь студенти спеціальності «Фінанси і кредит» І - V курсів. Під час секційного засідання було заслухано та обговорено 12 доповідей, проблематика яких охоплювала інноваційну, інвестиційну, фінансову, банківську сферу, страхову діяльність та інші напрями наукових інтересів студентів. В центрі уваги опинились проблеми концептуалізації питань фінансово-економічної безпеки. Всі доповіді були підготовлені на високому науковому рівні.

Рада директорів Київського вузівського центру пропонує взяти участь у конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом: культура особистості та суспільство», що проводиться Міністерством освіти і науки України, Київським національним університетом ім. Т.Г. Шевченка, Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова та Українсько-турецьким центром «Сяйво».

23 квітня 2015 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту Державної служби статистики України (м. Київ) пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика», в якому взяла участь студентка обліково-економічного факультету Іванова Анастасія (група ОА-121) і зайняла ІІІ місце.

Підготувала студентку до олімпіади доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Ющенко Надія Леонідівна.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника з гарним результатом і бажаємо подальших успіхів!

Шановні студенти та співробітники університету!

Нагадуємо, що 29 квітня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «ДЕНЬ КАР’ЄРИ».

Основне місце проведення заходу - вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.

З 21 по 24 квітня 2015 року у Івано-Франківському національному технічному університеті нафті і газу відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва.

Команду Чернігівського національного техноло-гічного університету пред-ставляли чарівні дівчата – студентки спеціальності «Технології та устат-кування зварювання» – Дідовець Марина (ЗВ-101) та Синенко Марія (МЗВ-101). Підготував команду до змагань к.т.н., доцент кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій Олексієнко Сергій Владиславович.

За результатами комп’ютерного тестування теоретичних знань зі спеціальності та розв’язання практичного завдання ІІ місце в особистій першості виборола Синенко Марія, команда Чернігівського національного технологічного університету посіла ІІІ командне місце, а конкурсна робота Дідовець Марини була відзначена за краще розв’язання технологічного завдання.

Дорогі студенти, викладачі!

Запрошуємо Вас на феєричне свято краси та таланту, що відбудеться 30 квітня в актовій залі головного корпусу ЧНТУ. Початок о 18.00.

На Вас чекають яскраве дефіле учасниць, виступи найяскравіших зірочок нашого вишу. Прийди та пітримай свою фаворитку.

Запрошення у розповсюджувачів або в актовій залі гол.корпусу

23 квітня 2015 року в рамках Міжнародної студентської науково-практичної конференції „Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства” в приміщенні ННІ Економіки ЧНТУ відбулося засідання підсекції фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ, запланованої програмою секції 2 „Фінансова стабілізація: основні чинники, стратегія і тактика”.

До участі в роботі підсекції були представлені тридцять студентських доповідей, в тому числі сім – підготовлених студентами іноземних ВНЗ. Засідання підсекції було відкрите вітальним словом к.е.н., професора, професора кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Коваленко Л.О.

23-24 квітня 2015 року кафедра лінгвістики взяла участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Викладачі кафедри підготували до виступу на конференції 18 студентів з науковими доповідями англійською мовою та 4 студенти з доповідями німецькою та французькою мовами. За підсумками роботи підсекції іноземних мов були визначені найкращі доповіді.

З 20 по 24 квітня 2015 року кафедра лінгвістики взяла участь у заходах в рамках Декади ННІ економіки ЧНТУ. За участі студентів різних факультетів у холі І корпусу викладачі кафедри провели вікторину «Вгадай мелодію», конкурс з вирішення кросвордів на розвиток лексичних навичок спілкування у різних сферах повсякденного життя, літературно-музичний захід «Discover your talent» та презентацію особливостей англійської, німецької та французької кухонь.

Заходи зібрали численну аудиторію прихильників іноземних мов, які із задоволенням брали участь у цікавих конкурсах та розвагах. Найактивніші отримали пам‘ятні та смачні призи.

14-16 квітня в Сумському державному університеті пройшла підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у групі спеціальностей «Машинознавство».

З нашого університету у конкурсі приймали участь студенти механіко-технологічного факультету Власенко Олександр (гр. МА-101) та Буленок Ганна (гр. ММА-91), робота яких була нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Наукові керівники – доцент Акимов Олександр Олександрович та завідувач кафедри ОКМ Пилипенко Олег Іванович.

Вітаємо студентів та їх керівників і зичимо подальших наукових досягнень!

24 квітня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка  відбувся успішний захист доцентом кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Сизоненко О.В. міні проекту «Розвиток здатності до працевлаштування студентів» в рамках проекту «Інноваційний університет і лідерство», який було організовано  Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним Фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща.

Вітаємо з успішним захистом! Бажаємо плідної реалізації проекту на теренах Чернігівщини!

З міні-проектом можна ознайомитись в презентації.

22 квітня 2015 року в рамках декади Навчально-наукового Інституту Економіки в Чернігівському національному технологічному університеті пройшла лекція к.е.н., доцента кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Лук’яшка П.О. приурочена до Дня Землі на тему „Криза сучасної парадигми розвитку людської цивілізації”. Лекція була підготовлена за сприяння ГО „Міжнародний інститут імені князя Острозького”.

Студенти та викладачі ЧНТУ мали можливість прослухати актуальну інформацію та ознайомитися з матеріалами презентації, що торкались найбільш вагомих досягнень розвитку людства та болючих проблем сьогодення.

В рамках декади Навчально-наукового інституту економіки в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся другий заключний тур конкурсу бізнес-ідей „Активна молодь – майбутнє України”.

Конкурс проводився в рамках проекту TEMPUS BUSEEG-RU-UA «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців». Організаторами конкурсу виступила кафедра фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ спільно з деканатом фінансово-економічного факультету ННІ економіки ЧНТУ.

Основною метою конкурсу полягала у покращенні компетенцій, необхідних для започаткування та ведення бізнесу, у майбутніх фахівців різного профілю. Всього на конкурс представлено 22 бізнес-ідеї студентів університету, а до участі в другому турі було відібрано 9 найбільш оригінальних і обґрунтованих робіт.

23 квітня 2015 р. відбулося засідання підсекції „Українознавства”. З вітальним словом до учасників конференції звернувся к.і.н., доцент Крук О.І., який відзначив вдалий формат заходу, завдяки якому студенти виступають не в ролі слухачів, а є активними доповідачами та учасниками обговорень.

У роботі підсекції взяли участь студенти I-V курсів. Доповідачі мали змогу продемонструвати свої знання й отримати неоціненний досвід публічних виступів. Під час секційного засідання було заслухано й обговорено більше 20 доповідей, проблематика яких охоплює широке коло й розмаїття наукових інтересів студентів.

23 квітня у ЧНТУ відбулася зустріч студентів та викладачів із відомим українським поетом, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, Республіканської премії імені М. Островського, Всеукраїнської премії імені Нечуя-Левицького, Міжнародної української премії імені Г. Сковороди, літературної премії імені М. Коцюбинського, обласної літературної премії імені О. Десняка, головним редактором тижневика «Гарт» Дмитром Івановим. Організатором заходу стала кафедра філософії та соціально-гуманітарних наук.

До уваги науко-педагогічних працівників, аспірантів та студентів! Відділ міжнародного співробітництва повідомляє про вихід чергового випуску дайджесту грантових пропозицій.

21-23 квітня 2015 року у місті Івано-Франківськ на базі юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Правознавства». У змаганнях взяли участь і студентки групи ПР 101 юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ: Поскробка Ірина, Кузьминська Ганна та Самсоненко Людмила.

За результатами командних змагань команда ЧНТУ здобула ІІІ місце. У індивідуальному турі бронзовим призером олімпіади стала Поскробка Ірина, яка виборола ІІІ місце.

28 квітня 2015 року у Чернігівському національному технологічному університеті розпочинає роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Запрошуємо ознайомитись з програмою конференції.

Вже стало доброю традицією проведення напередодні Дня науки Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства». Цього року конференція розпочала свою роботу 23 квітня 2015 року у навчально-науковому інституті (ННІ) економіки Чернігівського національного технологічного університету.

Відкрила пленарне засідання директор ННІ економіки, д.е.н., професор Гонта Олена Іванівна, яка привітала учасників і гостей конференції, побажала їм плідної наукової діяльності. Вона оголосила про стратегічні напрями розвитку наукової діяльності студентів, а також зробила наголос на перспективах та можливостях кожного студента отримувати результати від активної участі у транскордонному освітньому просторі.

ОГОЛОШЕННЯ