ua en

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua склав консолідований рейтинг вузів України у 2015 році, який включає 286 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації.

Найбільші вузи Чернігова та області розмістилися у рейтингу наступним чином:

  • Чернігівський національний технологічний університет (68 місце);
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (113 місце);
  • Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко (181 місце).

Необхідно відмітити, що в цьому рейтингу Чернігівський національний технологічний університет за рік піднявся на 8 місць (в 2014 році ЧНТУ був на 76 місці).

Мета Програми – надати молодим громадянам України можливість узяти безпосередню участь у законодавчому процесі, набути досвіду роботи в єдиному законодавчому органі країни і таким чином створити передумови для їх подальшого професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності.

Учасники Програми – інтерни протягом 8–9 місяців проходять стажування в секретаріатах комітетів, підрозділах Апарату ВРУ, Європейському центрі інформаційної підтримки ВРУ, офісі Уповноваженого ВРУ з прав людини. Протягом періоду стажування інтерни співпрацюють з постійними працівниками зазначених підрозділів, помічниками-консультантами народних депутатів України, народними депутатами України.

Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини оголосило конкурс пропозицій зі створення та розвитку інноваційних науково-дослідних мереж між партнерами в країнах Дунайського регіону. Наукові установи, університети, інноваційні малі та середні підприємства з України можуть бути залученими до таких мереж в якості одного із учасників консорціумів.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Повідомляємо Вам, що КАФЕДРА ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ (1 корпус, ауд. 316) проводить набір на нову магістерську програму за спеціальністю 8.18010014 ,,УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО- ЕКОНОМІЧНОЮБЕЗПЕКОЮ”.

Долучитися до магістерської програми можуть ВСІ БАЖАЮЧІ, незалежно від спеціальності вже отриманої базової вищої освіти (рівень бакалавра) та повної вищої освіти (рівень спеціаліста, магістра).

Протягом квітня - травня 2015 Норвезько-Українська Торгова Палата в партнерстві з Університетом Нордланд та Київською Школою Економіки запустив повністю фінансовану освітню бізнес програму: "Молоді підприємці - розвиток норвезько-українського бізнесу". З-понад 100 аплікантів були відбрані 16 молодих підприємців, що стали частиною україно-норвезької співпраці, серед них і випускник ЧНТУ - Олександр Лозіцький.

У рамках мережевого навчального візиту за програмою Британської Ради «Активні громадяни» Громадська організація «Чернігів Європейський» у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом, Громадською організацією «Інститут інноваційного розвитку суспільства» та Британською Радою в Україні організовує публічну лекцію із подальшою дискусією на тему: «Сталий розвиток в Україні: міф чи реальність?»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує ВСІХ БАЖАЮЧИХ на навчання за магістерської програмою "Управління фінансово-економічною безпекою". Дізнайтесь детально про переваги обраної спеціальності.

З 1 липня по 31 серпня 2015 року Міністерство освіти і науки України та Державний комітет з питань науки і технологій Республіки Білорусь оголошують конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

30 червня в приміщені обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістів студентам Чернігівського національного технологічного університету.

Цього року вперше вручення дипломів відбулося в стінах театру та складалося з двох частин - вручення дипломів студентам Навчально-наукового інституту економіки разом зі студентами Навчально-наукового інституту управління та адміністрування та вручення дипломів студентам Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій разом з Навчально - науковим інститутом технологій і це не випадково, адже цього року університет випустив більше 700 спеціалістів!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра теоретичної та прикладної економіки запрошує всіх бажаючих на навчання за сучасною магістерською програмою “Економіка довкілля та природних ресурсів”. Ця програма з’явилася за сприяння європейського проекту Темпус “Establishing Modern Master-level Studies in Industrial Ecology”, координатором якого є Королівський технологічний інститут Швеції (детальну інформацію про проект та його учасників можна отримати на сайті www.iemast.info), і уособлює найсучасніші тенденції світових трендів розвитку освіти та суспільства.

Здобути вищу економічну освіту в магістратурі за спеціальністю “Економіка довкілля та природних ресурсів” зможуть всі бажаючі з базовою (освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”) та повною (освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст” і “магістр”) вищою освітою економічного, екологічного, природничого та технічного спрямування.

Державний Фонд Фундаментальних Досліджень України та Японське товариство сприяння науці  оголошують конкурс спільних українсько-японських науково-дослідних проектів за такими напрямами:

  • Гуманітарні науки;
  • Соціальні  науки;
  • Природничі науки.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ обох країн.
 Документи приймаються  до 8 вересня 2015 року.

26 червня в затишному сімейному колі куратори Сизоненко Олена Володимирівна та Гнедіна Катерина Володимирівна вручили  бакалаврам спеціальності "Облік і аудит" незвичайні Дипломи - Дипломи Магістрів майбутніх періодів.

Отримати диплом можна було  лише склавши невеличкий "іспит": студенти співали в караоке, ставили міні-вистави, розгадували ребуси та інше. Слід відзначити, що студенти не залишили без уваги і викладачів кафедри. І кожному з них вручили дипломи з відзнакою, які засвідчували результат чотирьох років спільної співпраці.

Це були півтори години моря позитивних емоцій, посмішок та радості. Всіх випускників-бакалаврів чекаємо вже 1 вересня в статусі студентів для отримання дипломів спеціалістів чи магістрів.

ICT event 2015 – це представлення зі сторони Єврокомісії пріоритетів нової програми ІКТ (2016-2017) у програмі Горизонт 2020; це інтерактивна виставка нових досягнень в ІКТ; це ряд семінарів і тематичних зустрічей на яких можна знайти партнерів для спільних проектів; це брокерські індивідуальні зустрічі Face to Face з попереднім плануванням та формуванням графіку зустрічей

Представники українських організацій та бізнесу можуть отримати підтримку від кластеру проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для участі у ICT event 2015 з метою представлення власних проектних ідей та налагодження особистих контактів з потенційними партнерами, більш детального ознайомлення з тематикою конкурсів та навчання і консультацій щодо підготовки проектів.

Нагадуємо, що 30 червня в театрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться урочисте вручення дипломів спеціалістів.  Крім цього на Вас чекає: Гіга-Панда, міми, ходулісти, фото-зона, сюрприз від нашого Водного партнера ТМ "Миргородська" та багато іншого..

Запрошення на випускний знаходяться в деканатах кожного з факультетів! 

Студенти, які навчаються в Навчально-науковому інституті економіки та Навчально-науковому інституті управління та адміністрування  запрошуються до театру 30.06.2015  о 12.00, урочисте шикування -  12.45, вручення дипломів - 13.00.

Студенти, які навчаються в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій та Навчальн-науковому інституті технологій запрошуються до театру 30.06.2015 о 14.30, урочисте шикування -15.15, вручення дипломів 15.30.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує всіх бажаючих на навчання за магістерською програмою,Управління фінансово-економічною безпекою”, долучитися до якої можуть всі студенти , незалежно від спеціальності вже отриманої базової вищої освіти (рівень бакалавра) та повної вищої освіти (рівень спеціаліста, магістра).

Опубліковано НАКАЗ МОН України про проведення щорічного конкурсного відбору наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства, виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040, 2201290.

19 червня 2015 р. студенти навчально-наукового інституту економіки та викладачі обліково-економічного факультету в рамках виробничої практики відвідали підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Була проведена цікава та корисна екскурсія у ході якої ознайомились з роботою заводу та його основних підрозділів, принципами та задачами діяльності, системою розвитку персоналу, стандартами роботи. Корисною була інформація щодо роботи над захистом довкілля та мінімізацією негативного впливу виробничої діяльності компанії на навколишнє середовище.

Про шкоду, яку наносять оточуючому середовищу викинуті на смітник батарейки, відомо всім.  Ми всі разом   вже здали 11 кг відпрацьованих батарейок!!!!

За ініціативи громадського діяча, колишнього студента ЧНТУ Сергія Безбородька  в холі 1 та 11 корпусів університету встановлено  стаціонарні контейнери для збору відпрацьованих батарейок. Щомісяця батарейки з  контейнерів будуть вилучатись та централізовано відправлятись на утилізацію.

Закликаємо всіх захистити та зберегти Землю .

16 червня 2015 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулося засідання моніторингової місії НТО в Україні. Оцінювались проміжні результати виконання проекту ТЕМПУС № 544202-ТЕМРUS-1-2013-1-АТ-ТЕМРUS-JPHES, який виконується ЧНТУ (у складі консорціуму університетів ЗА КООРДИНАЦІЇ Віденського економічного університету) і фінансується за кошти ЄС. Успішно презентували результати роботи директор Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ д.е.н., професор Гонта О. І. та декан факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення к. е. н., доцет Пономаренко С. І.

 17 – 19 червня 2015 року студентки обліково-економічного факультету Митько Анастасія та Куслій Ірина, які стали стипендіатами стипендіальної програми «Завтра.UA», відвідали в Києві 8-й щорічний молодіжний форум освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» за підтримки Фонду Віктора Пінчука.

Цьогорічна подія зібрала понад 300 студентів з усієї країни, включно з переможцями та випускниками освітніх програм Фонду: загальнонаціональної стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» та освітньої програми для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу «Всесвітні студії».

Оголошується набір студентів для участі в осінньому навчальному візиті до Польщі.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

ОГОЛОШЕННЯ