ua en

Відбулися Відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Ф. Філіпова, збірна команди ЧНТУ в цих змаганнях посіла II місце.

Спортклуб ЧНТУ

Вітаємо студента групи АТ-132 Крючкова Олександра із зайнятим ІI місцем в Кубку України з “Війсково-спортивного багатоборства”.

Спортклуб ЧНТУ

15 жовтня 2015 року в межах проведення тижня ННІ права і соціальних технологій кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін була організована зустріч студентів та викладачів з воїнами - учасниками АТО Черешко Альбертом Івановичем (колишній боєць 41 батальйону), Сидоруком Олегом Васильовичем (офіцер групи по роботі з особовим складом облвоєнкомату, колишній боєць 13 батальйону).

Зустріч була присвячена Дню захисника України. Захід пройшов у щирій, доброзичливій атмосфері. Студенти та викладачі проявили великий інтерес до бесіди, задавали багато запитань.

12-16 жовтня 2015 року в рамках проведення Тижня ННІ права та соціальних технологій, протягом якого було проведено чимало цікавих заходів, відбулась і виставка творчих робіт студентів та випускників інституту, організована спільними зусиллями кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та творчої студії “Гаудеамус”.

В експозиції було представлено декілька тематичних композицій, як-от: “Рідна Україна”, “Українське село”,“У світі скляної феєрії”, всього близько 50 виробів, виконаних у техніці батіку, вишивки бісером, хрестиком, техніці флористики, а також витвори зі шкіри, льону, тканини, традиційні для української народної культури ляльки-мотанки та ін.

В цьому році ця, по суті, традиційна до Тижня інституту виставка, особлива для студії, адже проводиться в рік десятої річниці від заснування творчої студії “Гаудеамус”.

Вітаємо команду ЧНТУ за зайняте І місце в міських змаганнях зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста, присвяченого дню захисника України.

Склад команди:

  • Гоголь Ганна гр. ФК-132
  • Євтушенко Віталій гр. МР-141
  • Малка Владислав гр. КІ-132
Спортклуб ЧНТУ

Шановні, науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики, підприємці та студенти. Інформуємо Вас про проведення 11 грудня 2015 року на базі Чернігівського національного технологічного університету I Міжнародної науково-практичної конференції “Бухгалтерський облік,оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” (заочна форма), з нагоди 55-річчя Чернігівського національного технологічного університету.

22-23 жовтня 2015 року у Києві відбудеться Національний форум «Бізнес і університети», який є майданчиком для налагодження діалогу між компаніями та вищими навчальними закладами.

Цього року метою форуму є привернути увагу до ролі університетів в економічному розвитку країни. У форумі візьмуть участь представники університетів, бізнесу, органів влади, зарубіжні та вітчизняні експерти.

По 30 грудня 2015 року Міністерство освіти і науки України, Державна агенція з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошують конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ обох держав.

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма "Завтра.UA" — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді.

Вже шостий рік поспіль Леонід Данилович Кучма вручає стипендії від імені свого благодійного фонду "Україна" кращим студентам Чернігівського національного технологічного університету. 

Стипендіатами цього річ стали студенти різних напрямів та спеціальностей:
Шоломій Юрій Євгенович, студент 5-го курсу, факультет електронних та інформаційних технологій
Матюшкін Олександр Олександрович, студент 4-го курсу, факультет електронних та інформаційних технологій
Цеков Богдан Володимирович, студент 4-го курсу, механіко-технологічний факультет
Синенко Марія Олександрівна, студентка 5-го курсу, механіко-технологічний факультет
Дерій Ольга Юріївна, студентка 3-го курсу, обліково-економічний факультет.

Шановні студенти, викладачі та співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Прийміть щирі вітання із визначним святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції та уособлює мужність і героїзм всіх українців, які боронили і оберігали рідну землю впродовж всієї багатовікової історії нашої держави – Днем захисника України!

Це свято справжніх українських патріотів, новітніх козаків, всіх хто своєю доблестю та мужністю відстоює суверенітет України.

Бажаємо всім родинного щастя, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Слава Україні! Героям Слава!

Адміністрація університету

8 жовтня 2015 року на факультеті проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення відбувся тренінг на надзвичайно актуальну тему «Сучасний конкурентоздатний університет». Організаторами тренінгу виступили деканат факультету, ст. викладач кафедри філософії і гуманітарних дисциплін Пономаренко О.В., к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Холявко Н.І., к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Гнєдіна К.В.

Безпосередніми учасниками стали студенти старших курсів факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, обліково-економічного факультету, викладачі кафедр менеджменту, управління якістю і проектами, філософії і гуманітарних дисциплін. З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету к.е.н., доцент Пономаренко С.І.

14 жовтня 2014 р. Президент України Петро Порошенко заснував нове для нашої держави свято - День захисника України.

"З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості постановляю: установити в Україні свято - День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня", - йдеться в указі глави держави № 806/2014.

Шановні коллеги!

Запрошуємо 17 жовтня здійснити подорож до дендрологічного парку «Софіївка» (м. Умань) та Шоу фонтанів (м.Вінниця)

Під час подорожі Ви побачите дендрологічний парк “Софіївка” у його осінній красі, а також шоу неймовірного, відомого на всю Україну вінницького фонтану ROSHEN - єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан, побудований в руслі річки Південний Буг у Вінниці.

8 жовтня в актовій залі ЧНТУ відбувся благодійний концерт "Серце в долонях", аукціон та благодійний ярмарок у рамках проекту "Паліативна допомога дітям: від розуміння проблеми до конкретних дій. Даний проект реалізується ГО "Чернігів Європейський" і ЧНТУ за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

Підводимо підсумки вчорашнього заходу:

  • на концерті зібрано 6691 грн;
  • під час аукціону - 1690 грн;
  • від продажу поробок на ярмарку - 8484 грн;
  • всього 16865 грн.

Все плине та змінюється. Час поступово вносить в нашу історію свої корективи, інколи зовсім непомітні, а часом – кардинальні. В цьому році ми вперше святкуємо День захисника України, і мабуть, вперше за стільки років розуміємо всю важливість цього свята.

Багато молодих хлопців зараз борються з тим, щоб територію нашої країни не розібрали як пазл. Щоб Україна, що славиться червоним цвітом калини та житніми полями, зберегла свою цілісність і незалежність. Ми маємо вшановувати наших захисників, адже подвиги, що вони здійснюють кожного дня – безцінні. За кожним таким днем, лежать тижні нашого спокою.

Я вірю, що скоро все закінчиться і на сторінках календаря з`явиться ще одне свято, ми видихнемо з полегшенням , а той патріотизм, що з`явився в кожному з нас за цей час, дасть нам поштовх – любити і оберігати свою Батьківщину понад усе.

Якщо Ти – ініціативна і креативна людина, знаєш та любиш своє місто, запрошуємо взяти участь у конкурсі на кращий сценарій відеороликів за напрямами: «Чернігів-історичний», «Чернігів-туристичний», «Чернігів-молодіжний».

За кращими сценаріями буде знято три відеоролика за участю професійних відеооператорів та студії звукозапису. Автори отримають можливість втілити у життя свої ідеї, випробувати режисерські таланти та попрацювати на користь свого міста!

Шановні студенти!

Спілка Англійської Мови в Україні запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з 1 жовтня 2015 по 26 лютого 2016. Проводиться англійською мовою.

Переможець національного конкурсу з ораторського мистецтва представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі з ораторського мистецтва в Лондоні у травні 2016.

Кінцевий термін подачі заявки - 30 листопада 2015 року.

Шановні викладачі та студенти!

До вашої уваги черговий випуск дайджесту грантів: гранти Фонду ім. Рози Люксембург, гранти від Фонду демократіїї ООН, грантова програма National Geographic та ін.

ОГОЛОШЕННЯ