ua en

22 березня 2016 року в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця було проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», в якій прийняли участь студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму ННІ Управління і адміністрування спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

У секції «Управління персоналом та економіка праці» у підсумковій конференції взяли участь 21 переможець із 18 університетів.

Від Чернігівського національного технологічного університету прийняли участь студентки 5-го курсу, гр. УП-112 Недєй Альона та Корзун Анна.

За замовленням науково-технічної бібліотеки Донецького національного технічного університету , якій на цей час евакуйований до м. Красноармейськ Донецької області, наукова бібліотека університету відібрала і відправила за допомогою волонтера благодійного фонду «Крылья Феникса» Ірини Тимофєевій 58 назв навчальної та наукової літератури. 24 березня отримано листа електронною поштою:

«Доброго дня, шановна  Ліно Семенівно! Отримали книжки з вашого обмінного фонду. Для нас сьогодні важлива кожна можливість поповнити наші фонди. Дуже дякуємо за розуміння нашого становища Вам і благодійному фондові, який допоміг отримати посилки. Схоже на те, що ми повернемось додому не так скоро, як сподівались. Але, дякувати Богу, є віра, оптимізм і  підтримка друзів - колег. 

З повагою,
директор НТБ ДонНТУ Ганна Петрова»

Уряд Турецької Республіки надає стипендії на 2016/2017 навчальний рік. Подання заяв на програми турецьких стипендій здійснюється в режимі он-лайн, і цей процес абсолютно безкоштовний. Заяви, подані особисто або направлені по пошті, не розглядатимуться.

Кандидати можуть подавати заяву лише на одну стипендіальну програму.

Турецькі стипендії включають в себе щомісячну суму стипендії, однорічний курс турецької мови (у разі необхідності), безкоштовне поселення, транспортні витрати, медичне страхування.

На базі Центру сталого розвитку громади Чернігівського національного технологічного університету за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» планується проведення тренінгу на тему: "Сталий розвиток за участі громад".

Орієнтовні дати проведення: 26-28 квітня 2016 р.

Інститут економіки імені Паата Гугушвілі Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі запрошує взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА ТА ПРОБЛЕМИ ЇЇ ФОРМУВАННЯ В ПОСТКОМУНІСТИЧНИХ КРАЇНАХ», яка відбудеться 1 – 2 липня 2016 р. в Тбілісі.

SAGE Journals – це онлайн-платформа, що об’єднує сучасні наукові журнали в таких галузях, як:

 • Охорона здоров’я
 • Біологічні та медико-біологічні науки
 • Матеріалознавство та інженерні науки
 • Соціальні та гуманітарні науки

Платформа SAGE Journals має корисні інструменти та ресурси для бібліотек, індивідуальних користувачів, різноманітних об’єднань та їх членів, а також для авторів, що бажають опублікувати свої статті. Доступ до повного тексту статей, розміщених на платформі є платним, та часто SAGE Journals тимчасово відкриває повний безкоштовний доступ до контенту журналів, включаючи статті чи номери журналів.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області та за підтримки керівництва Чернігівського національного технологічного університету проводить чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для комерційних підприємств.

Студенти ННІ Управління та адміністрування напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» та викладачі кафедри природокористування та техногенної безпеки к.с.н, доцент Л.В. Дем’яненко та А.М. Савоськіна з метою набуття практичного досвіду відвідали Горбачівськt (ДП «Остерське ЛГ») та Іржавське лісництва (ДП «Ніжинське ЛГ) Чернігівського ОУЛМГ та ознайомилися із основними напрямами їх діяльності.

17-19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

У цьому році основна частина презентації нашого Вишу, окрім надання майбутнім абітурієнтам повної інформації щодо нашого вишу, напрямів та спеціальностей підготовки, була присвячена науковим розробкам студентів та викладачів університету.

З науковими розробками ЧНТУ, а саме 3D-принтером та елементами засобів індивідуального бронезахисту як військового, так і цивільного призначення, знайомив представник кафедри технологій зварювання та будівництва доцент Ганєєв Тимур Рашитович.


Університет економіки
та права «КРОК»

Українська асоціація
з розвитку менеджменту
та бізнес-освіти

17 березня 2016 р. в Університеті економіки та права «КРОК» (м. Київ) Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти був проведений міжнародний семінар «Розвиток систем менеджменту якості освітніх організацій. Національний та міжнародний досвід».

Від Чернігівського національного технологічного університету участь в семінарі приймали перший проректор ЧНТУ, к.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович та керівник сектору систем менеджменту якості ЧНТУ, к.т.н., доцент Прибитько Ірина Олександрівна.

16 березня 2016 року в приміщені Міського палацу культури відбувся святковий концерт студентів Навчально-наукового інституту управління та адміністрування «Ніч у музеї».

Концерт відвідали декан факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення Пономаренко С.І., декан факультету життєдіяльності, природокористування і туризму Забаштанський М.М., науково-педагогічні працівники університету, студенти та гості.

Разом із ведучими всі присутні змогли поринути в атмосферу свята та вирушили в історичну подорож незвичайним музеєм.

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці!

Запрошуємо Вас до участі у щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції
студентів, аспірантів та молодих учених «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І
НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ», яка відбудеться 20-21 квітня 2016 року на базі Чернігівського національного технологічного університету.

В рамках заходів, присвячених року англійської мови в Україні, 10 березня в корпусі №11 ЧНТУ було проведено науково-практичний семінар англійською мовою, “Integrating Information and Communication Technologies (ICTs) in Agriculture of Ukraine”, за участю викладачів кафедр природокористування та техногенної безпеки, кафедри економічної кібернетики та за сприянням представників кафедри іноземних мов професійного спрямування.

1 березня 2016 року Чернігівський національний технологічний університет святкував початок весни символічно, а саме – вшануванням талановитої молоді Чернігова, адже в цей день відбулися Урочистості з нагоди підведення підсумків та нагородження переможців фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені-2016» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова, що проводився за підтримки міського голови Владислава Атрошенка в рамках регіонального проекту «Університет в житті міста».

Фестиваль об'єднав учнівську молодь міста під гаслом: «Чернігів – науковий, творчий, успішний!».

16 березня 2016 року кафедра іноземних мов професійного спрямування ЧНТУ провела семінар "Оформлення англійською мовою резюме, мотиваційних листів та заявок для участі в проектах". Доцент Бараненкова Н.А. та викладач Пермінова В.А. надали практичні рекомендації щодо укладання резюме, заявок, мотиваційних та супроводжувальних листів, прокоментували сучасні вимоги до цих документів, їхні структурні елементи та призначення.

Семінар відвідали викладачі та співробітники ЧНТУ, коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ, студенти різних спеціальностей. Присутніх забезпечили зразками документів, довідковими матеріалами; всім бажаючим була запропонована розсилка презентації електронною поштою.

В рамках заходів, присвячених року англійської мови в Україні, 14 березня в корпусі № 22 ЧНТУ було проведено науково-практичний семінар англійською мовою «Modern trends of public administration and project management in conditions of European integration» за участю викладачів кафедр: «Публічного управління та менеджменту організацій», «Управління якістю та проектами» та за сприяння представників кафедри іноземних мов професійного спрямування.

Запрошуємо Вас взяти участь у одинадцятій міжнародній науково-практичній конференції “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2016”, яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

Сьогодні, 16 березня, об 11:15 в ауд. 333 I корпусу відбудеться відкрита лекція координатора проекту TEMPUS CABRIOLET, професора Кріса Філліпса (Newcastle University, м.Ньюкасл, Великобританія).

Запрошуються всі бажаючі.

15 березня 2015 р. в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій відбувся тренінг-семінар «Фандрайзинг проектів».

До тренінгу були залучені викладачі та студенти факультетів юридичного та соціальної роботи. Тренінг провела керівник громадської організації «Громадський центр «Час»» Рибак Вероніка, яка надала практичні рекомендації із написання проектів та пошуку коштів на їх реалізацію.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 26 - 29 квітня 2016 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
 2. Сучасні технології, обладнання, інструмент та оснащення для деревообробки та меблевого виробництва.
 3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
 4. Технологічні процеси та системи легкої, переробної та харчової промисловості.
 5. Технології зварювання та споріднені процеси. Будівництво. Техногенна безпека.
 6. Інформаційні технології, автоматизовані комплекси, вимірювальні системи, імітаційне моделювання та оптимізація.
 7. Економічні та правові аспекти забезпечення якості технологічних процесів та систем.
З 10 по 21 травня 2016 р., в рамках відкриття Інформаційного центру ЄС, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають унікальну можливість безкоштовно навчатися на англомовному курсі «Соціальне підприємництво», який викладатиме норвезький професор д-р Ян-Урбан Сандал, засновник та керівник Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.
ОГОЛОШЕННЯ