ua en
Topic “There’s clearly something special about the University of Oxford”. Your level of English is not an issue, just be sure that you want to speak it. All our activities are to help and to give you an opportunity to practice and to better your English listening and speaking skills without doing boring English classes of grammar.
Our session will take place on 10th March, at 16:00 (11-332)

24 лютого 2016 р. в Навчально-науковому інституті економіки Чернігівського національного технологічного університету відбувся другий етап конкурсу економічних проектів для учнівської молоді м. Чернігова „Чернігів моєї мрії” в рамках фестивалю ЧНТУ «Сонячні промені-2016», а також у відповідності до програмних цілей та завдань проекту ЄС ТEMPUS BUSEEG-RU-UA «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців».

Студентка ННІ Управління та адміністрування факультету життєдіяльності, природокористування і туризму напряму підготовки «Здоров’я людини» Шульга Євгенія Анатоліївна посіла ІІ місце та здобула срібну медаль на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років, який відбувся 25-27 лютого 2016 року у м. Суми.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень !

Просимо надати матеріальну допомогу на лікування у м.Києві в Інституті клінічної радіології Національного наукового центру радіаційної медицини НАМН України Шовковому Павлу, 2002 року народження, діагноз гостра лімфобластна лейкемія.

Ситуація складна і потрібно швидко починати лікувальний процес. Лікування дуже дороге і тривале. Щоб воно дало хороші результати, терміни протоколу лікування повинні бути строго дотримані, а це можливо тільки при наявності необхідних медикаментів в потрібний момент.

Вже стало доброю традицією у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ проводити зустріч студентів старших курсів з представниками інститутів Чернігівського національного технологічного університету.

23 лютого 2016 року у актовій залі коледжу студенти мали змогу поспілкуватися з представниками кафедри технологій зварювання та будівництва, кафедри електричних систем і мереж, кафедри математичного моделювання та інформаційної безпеки, кафедри автомобільного транспорту, машинобудування та промислового дизайну, кафедри промислової електроніки, кафедри програмної інженерії, кафедри інформаційних та комп’ютерних систем, кафедри біомедичних радіоелектронних апаратів та систем, кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, метрології та фізики, які познайомили молодих людей зі спеціальностями, фахівцями з яких вони стануть через кілька років. Співробітники навчальних підрозділів університету надавали детальну інформацію про наукову та грантову діяльність кафедр, можливості закордонного навчання, міжнародне співробітництво, подальше працевлаштування випускників університету.

До уваги студентів та науково-педагогічних працівників добірка грантів та стипендій березня.

27-28 лютого 2016 р. проходив ІІ етап конкурсу «Мій Чернігів – моя турбота», організований факультетом соціальної роботи ННІПСТ в рамках програми ЧНТУ «Сонячні промені» для учнів загальноосвітніх шкіл та коледжів міста. Команда фасилітаторів – Ревко А., Левицька Н., Децюк Т., Коваленко К., Полтавець Н. (ГО «Чернігів Європейський») провели тренінг «Активні громадяни». Учасниками тренінгу стали 33 учні загальноосвітніх шкіл та студенти коледжів міста Чернігова. Учасниками було розроблено та презентовано 8 проектів соціальної дії.

25 лютого 2016 року Навчально-науковим інститутом управління та адміністрування було проведено другий етап міського конкурсу серед учнів загальноосвітніх закладів «Сонячні промені – 2016».

У зборах прийняли участь директор ННІ управління та адміністрування М.І. Стрілець, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.Є. Мельник, декан факультету життєдіяльності, природокористування і туризму М.М. Забаштанський, замдекана факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення А.В. Кунденко, завідувач кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики В.В. Жидок та інші науково-педагогічні працівники інституту. Підтримати учнів також прийшли їхні вчителі та однокласники.

В заході прийняли участь більше 100 учнів, серед них 20 – фіналісти другого етапу міського конкурсу серед учнів загальноосвітніх закладів «Сонячні промені – 2016» із 10 загальноосвітніх закладів міста Чернігова.

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 775-V «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок оголошено прийом робіт на здобуття Премій у 2016 році.

З 12 по 21 лютого проводились ІІ юнацькі олімпійські ігри в Ліллехамері. Студент ІІІ курсу Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Телень Сергій показав високі результати як в індивідуальних змаганнях, так і в естафетній гонці.

ін зумів з 15 місця у спринті фінішувати у персьюті з 8 результатом. В естафетній гонці в одиночному міксті українська команда була 9, а в змішаній естафеті виборола 6 місце.

Вітаємо Сергія з високими досягненнями та бажаємо нових вдалих стартів!

У рамках проекту, підтриманого Британською радою, «Соціально-психологічна підтримка сімей учасників АТО: «Наша сила в єдності!», проведено тематичну зустріч з елементами соціально-психологічного тренінгу.

«Солодка зустріч» – саме таку назву мав захід, реалізований викладачами, студентською молоддю кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету для дружин та дітей учасників АТО.

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету 23 лютого 2016 року проведено обласний етап VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-І рівнів акредитації Чернігівської області, в якому взяли участь кращі студенти 16 вищих навчальних закладів.

У рамках проведення фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені - 2016» серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернігова відбувся відкритий чемпіонат з тенісу, шахів та волейболу в якому брали участь більшість шкіл міста.

У рамках фестивалю відбувся конкурс талановитої молоді «ЧНТУ шукає таланти». З усіх куточків співучого, багатого талантів Чернігова зібрались юні дарування , які показали свої здібності у різних видах мистецтва. Фіналістами стали ЗОШ №1, 7, 9, 19, 28, 35 та ліцей №15.

Студентка ННІ Управління та адміністрування факультету життєдіяльності, природокористування і туризму напряму підготовки «Здоров’я людини» Данильченко Мирослава В’ячеславівна здобула золоту медаль у ваговій категорії 61кг у змаганні жінок на чемпіонаті області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату з жиму штанги лежачи, який відбувся 20 лютого 2016 року.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень !

Автошкола підготовки водіїв категорії «В» та «С» у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ працює з 2000 року.

В автошколі працюють висококваліфіковані викладачі теоретичного курсу та досвідчені майстри виробничого навчання з водіння автомобіля з великим досвідом роботи.

Навчання передбачає теоретичну та практичну підготовку слухачів.

Правила дорожнього руху, теорію водіння автомобіля викладають у спеціально обладнаних аудиторіях з використанням сучасних мультимедійних систем.

Досвідчений майстер з водіння не просто дає розуміння, що таке водіння автомобіля, а й за короткий час дає можливість слухачам курсу відчути себе на дорозі впевнено та самостійно.

11 березня Чернігівським національним технологічним університетом буде проводитись благодійна Масляна 2016.

Запрошуємо доучасті команди від факультетів та структурних підрозділів.

20 лютого в світі відзначають День соціальної справедливості. З цієї нагоди викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Євдокименко Р.І. разом із студентами ІІ курсу факультету соціальної роботи провела наступні заходи:

  1. оформили тематичний стенд
  2. провели диспут на тему: "Соціальна справедливість: міф чи реальність"?
  3. конкурс ессе на тему: "Соціальна справедливість в моєму житті"

В рамках року англійської мови в Україні ЧНТУ проводить низку заходів до яких приєднуються студенти та викладачі. 17 лютого обліково-економічним факультетом було проведено семінар з питань гармонізації технічних стандартів торгівлі до вимог ЄС (доповідач к.е.н., доцент кафедри теоертичної та прикладної економіки Зосименко Т.І.)За результатами доповіді відбулось обговорення та жвава дискусія.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 26 - 29 квітня 2016 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Первомайський політехнічний інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука 2016».

Участь у конференції - безкоштовна, будуть видані збірники тез.

У Чернігівському національному технологічному університеті 10 лютого 2016 р. проходив І етап олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика».

Переможницею стала студентка обліково-економічного факультету Шевченко Тетяна (академ. група ОА-131). Студентки Сорока Вікторія (ОА-122) та Атрощенко Анастасія (ОА-131) в індивідуальному заліку зайняли, відповідно, ІІ та ІІІ місця.

Організаційний комітет І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади вітає переможців, бажає їм наполегливості та творчої наснаги у подальшій підготовці, щоб гідно й успішно представити Чернігівський національний технологічний університет 29-31 березня 2016 р. у ІІ турі. А усім іншим учасникам І етапу олімпіади висловлює подяку за активну життєву позицію й участь у навчально-науковому процесі університету.

ОГОЛОШЕННЯ