ua en

Сьогодні, 16 березня, об 11:15 в ауд. 333 I корпусу відбудеться відкрита лекція координатора проекту TEMPUS CABRIOLET, професора Кріса Філліпса (Newcastle University, м.Ньюкасл, Великобританія).

Запрошуються всі бажаючі.

15 березня 2015 р. в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій відбувся тренінг-семінар «Фандрайзинг проектів».

До тренінгу були залучені викладачі та студенти факультетів юридичного та соціальної роботи. Тренінг провела керівник громадської організації «Громадський центр «Час»» Рибак Вероніка, яка надала практичні рекомендації із написання проектів та пошуку коштів на їх реалізацію.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 26 - 29 квітня 2016 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
  2. Сучасні технології, обладнання, інструмент та оснащення для деревообробки та меблевого виробництва.
  3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
  4. Технологічні процеси та системи легкої, переробної та харчової промисловості.
  5. Технології зварювання та споріднені процеси. Будівництво. Техногенна безпека.
  6. Інформаційні технології, автоматизовані комплекси, вимірювальні системи, імітаційне моделювання та оптимізація.
  7. Економічні та правові аспекти забезпечення якості технологічних процесів та систем.
З 10 по 21 травня 2016 р., в рамках відкриття Інформаційного центру ЄС, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають унікальну можливість безкоштовно навчатися на англомовному курсі «Соціальне підприємництво», який викладатиме норвезький професор д-р Ян-Урбан Сандал, засновник та керівник Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

В Університеті Констанц (Німеччина) з 9 по 12 березня 2016 року відбулася Координаційна нарада в рамках проекту ЄС Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» 544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES (BUSEEG-RU-UA)за участі директора Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету, д.е.н., професора Гонти Олени Іванівни та завідувача кафедри економічної теорії, к.е.н., доцента Кирилюка Юрія Володимировича.

У ЧНТУ відбувся літературно-мистецький захід «Шевченко відомий і невідомий», учасниками якого стали не лише студенти нашого університету, а й учні загальноосвітніх шкіл міста. Студенти та учні зробили спробу розкрити нові грані творчості письменника, а також розширити уявлення про образ Шевченка.

Більшість біографів-шевченкознавців основну увагу приділяють творчості поета, акцентуючись на роках кріпацтва, заслання, проте мало написано про його душевні почуття, зокрема про його кохання. Учасники заходу шукали відповідь на запитання: хто ж вони були, ті музи, які надихали поета, які давали йому втіху і навіювали смуток, які любили його, яких любив він?

У ЧНТУ пройшов традиційний поетичний марафон віршів Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря», який цього року присвячений 202-річниці від дня народження Кобзаря.

Акцію розпочали представники ННІ технологій. Студенти упродовж всього дня декламували вірші Тараса Шевченка, а також представили на розсуд аудиторії власні твори, присвячені Кобзарю. За словами ініціаторів та організаторів, участь у цій акції дала можливість об’єднатися великій кількості людей, оригінально і творчо підтвердити невмирущість Шевченкового слова та його присутність у пам’яті сучасних українців.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» організовує XI Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 4 до 24 квітня 2016 року. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних лікарень України.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує фестиваль «Woodstock Ukrain» (hup://www.woodstock.in.ua), який відбудеться з 28 до 30 липня 2016 року у Львівській області. Фестиваль присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників.

11 березня в Чернігівському національному технологічному університеті зібралися народні депутати України від Чернігівщини та керівники органів місцевої влади з метою напрацювань спільних заходів для покращення умов інвестиційного, екологічного, соціального та культурно-духовного розвитку Чернігівської області.

До заходу долучилися народні депутати від Чернігівської області: Романова Анна Анатоліївна, Кодола Олександр Михайлович, Давиденко Валерій Миколайович, Дмитренко Олег Миколайович, Купрієнко Олег Васильович та Черненко Олександр Миколайович, також керівники органів місцевої влади: Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович, Чернігівський міський голова Атрошенко Владислав Анатолійович та Голова Чернігівської обласної ради Вдовенко Ігор Станіславович.

З 15 березня по 15 травня 2016 року Міністерство освіти і науки України та Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія оголошують конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017‑2018 рр.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2016/2017 рр. китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2016/2017 рр.

Фактична кількість нових стипендій на 2016-2017 навчальний рік: 44.

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Термін подачі заявок – 20 березня 2016.

10 березня в Навчально науковому інституті права і соціальних технологій за участю факультету життєдіяльності, природокористування і туризму пройшли літературно-художні  читання "Шевченківська весна".

Захід проводився кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, організатор -Ємець Н.А., за активною участю: Шакун Н.В., Карпової І.Г., Євдокименко Р..І., Ліванової Т.О. На літературно-художні читання були запрошені студенти медичного коледжу.

Сьогодні, 11 березня Чернігівський національний технологічний університет проводить благодійну Масляну 2016. Команди від факультетів та структурних підрозділів підготували цікаву програму.

За святом можна спостерігати у режимі онлайн через web-камеру університету. для коректного відображення бажано використовувати браузери Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera.

Любі жінки! Щиро вітаємо Вас зі святом весни, радості й тепла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довічного щастя та кохання!

Нехай кожен день Вашого життя буде таким же світлим, щедрим і сонячним, як Ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця. Бажаємо натхнення і нових звершень на життєвому шляху. Нехай доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю!

Адміністрація університету

До 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка оголошується Четвертий відкритий конкурс літераторів ЧНТУ.

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання можливості розкриття творчих здібностей учнів та студентів, сприяння їхній самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентської молоді.

Учасники: студенти ЧНТУ, які мають власні твори із оригінальним наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

У рамках підготовки та відзначення 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Чернігівський національний технологічний університет проводить Четвертий відкритий мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

Конкурс проводиться з 25 лютого до 30 березня 2016 року.

Шановні керівники підприємств, фахівці з продажу продукції!

Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та Кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету

ЗАПРОШУЮТЬ Вас 23 березня 2016 року прийняти участь в семінарі-тренінгу на тему: «Практичний маркетинг - мистецтво організації торгівлі».

Запрошуємо нашу прекрасну половину викладачів, працівників та студентів на святковий концерт з нагоди Дня 8 Березня, який відбудеться 4.03 о 12:00 в актовій залі Чернігівського національного технологічноого університету.

Представники Центру гендерної освіти ЧНТУ Н. Ємець та Н. Шакун взяли участь у науково-практичному семінарі "Інноваційні підходи ВНЗ у впровадженні гендерної рівності: в навчанні, дослідженнях, просвіті громади", що відбулася 25-27 лютого 2016 р.

До обговорення ролі осередків гендерної освіти в реалізації місії університету (навчанні, дослідженні, просвіти громади) долучилися викладачі з Черкас, Харкова, Запоріжжя, Кіровограда, Глухова, Сум, Миколаїва.

Теми, які обговорювалися на семінарі сприятимуть впровадженню інноваційних підходів у вищій школі та співпраці з громадою.

Чернігівський національний технологічний університет щиро вітає свого партнера, Громадську організацію "Чернігів Європейський" з першою річницею! Бажаємо команді організації натхнення та енергії на нові проекти і майбутні досягнення! Ми вдячні за ефективну співпрацю. Цінуємо зусилля, що ви докладаєте задля розвитку нашого міста і громади. 

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з Річним звітом ГО "Чернігів Європейський".

Topic “There’s clearly something special about the University of Oxford”. Your level of English is not an issue, just be sure that you want to speak it. All our activities are to help and to give you an opportunity to practice and to better your English listening and speaking skills without doing boring English classes of grammar.
Our session will take place on 10th March, at 16:00 (11-332)
ОГОЛОШЕННЯ