ua en

Успішно розпочався чемпіонат чернігівської області з волейболу серед чоловічих команд суперліги сезону 2016 року для збірної команди ЧНТУ, яка в першому турі перемогла команду ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, збірну м. Короп та стала переможцем Ніжинської відкритої волейбольної ліги.

Кафедра фізичного виховання

29 березня 2016 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» за результатами якої диплом першого ступеня отримала магістр спеціальності облік і аудит Семеренко Ірина за наукову роботу на тему «ЕКО-ІННОВАЦІЙНІ ІНВЕСТИЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» науковий керівник доц. к.е.н Сизоненко О.В., науковий консультант доц., к.е.н. Петраков Я.В.

Студентка достойно представила ЧНТУ у науковому колі серед 79 студентських наукових робіт, що представляли 36 вищих навчальних закладів.

Офіційні результати за посиланням http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=1306.

Бажаємо натхнення в подальших наукових звершеннях Ірині та її керівникам!

Шановні науковці, викладачі, студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування в Міжнародному університеті Шиллера в Гайдельберґу (Німеччина) «Освітній процес, сучасні методики викладання та організаці наукових досліджень: досвід Міжнародного університету Шиллера» 15-27 липня 2016 р.

Стажування – 11 днів, 108 годин.

Термін подання заявок – до 8 квітня 2016 р.!

28 березня 2016 року у Дніпродзержинському державному технічному університеті пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», в якому студентка факультету електронних та інформаційних технологій Камінська Христина з науковою роботою «Оцінювання втрат активної потужності в грозозахисному тросі повітряних ліній електропередавання 330 кВ» в секції «Електричні мережі та обладнання електричних станцій та підстанцій» зайняла ІІІ місце.

Керівник – старший викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон Андрій Васильович.

Вітаємо Христину та її керівника і бажаємо наступних перемог!

06 квітня 2016 року о 13:00 в актовій залі ЧНТУ проходитимуть Урочистості з нагоди підведення підсумків творчих та літературних конкурсів, присвячених 202-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Особливим гостем заходу стане Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Художні керівники та диригенти – заслужені діячі мистецтв України, професори Людмила Шумська і Людмила Костенко.

Щиро запрошуємо усіх бажаючих відвідати концертну програму від наших шановних гостей!

На вулиці, нарешті вже справжня весна тож ми продовжуємо подорожувати Україною і на вихідні 16-17 квітня запрошуємо всіх бажаючих завітати до Львова!

Хочеш гуляти по Львову та насолоджуватись архітектурою цього місця? Приєднуйся до нас!

В програмі два насичені дні за які ми встигнемо багато чого побачити, а головне скуштуватиJ

Увага! 8 травня 2016 року в Україні відзначається День Матері.

Творча студія “Гаудеамус” спільно з мистецькою галереєю ім. В.К. Багіна (наукова бібліотека ЧНТУ) оголошує традиційний конкурс студентських фоторобіт “Подаруй мамі радість”, присвячених цьому святу.

Запрошуються всі бажаючі.

Запрошуємо взяти участь у підсумковій конференції проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова». У програмі: презентація результатів проекту, виступи учасників, обговорення планів на майбутнє.

Будемо раді бачити соціальних працівників, представників громадських організацій, влади, а також усіх, хто переймається питаннями освіти упродовж життя, зацікавлений у розвитку діалогу між поколіннями.

25 березня 2016 року на базі факультету біотехнології і біотехніки Національного технічного університету України «КПІ» відбулася науково-практична конференція, яка є фінальним етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з спеціальності «Біотехнологія» у 2015/2016 навчальному році.

На конкурс були надіслані  роботи з 17 вищих навчальних закладів України. На цей конкурс була представлена в секції «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» робота студента інженерно-будівельного факультету Тичини Дмитра (група ВР-131), виконана під керівництвом професора кафедри водопостачання та водовідведення Іванової Інни Миколаївни. Робота була високо оцінена журі Конкурсу і відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Команда студентів ЧНТУ отримала перемогу у Відкритому чемпіонаті міста з футзалу 2016 серед чоловічих команд першої ліги, фінал якого відбувся 27 березня 2016 року.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогою!
Так тримати, ЧНТУ!

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Весна-2016», який відбудеться 25-28 квітня 2016 року.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

Стартував спортивний фестиваль серед факультетів та коледжів Чернігівського національного технологічного університету «Олімпійські надії ЧНТУ 2016».

Програма фестивалю передбачає проведення спортивних змагань за такими видами спорту: настільний теніс, шахи, волейбол та міні-футбол.

Ігри проводитимуться за участі спортивних команд, до складу яких входять студенти денної форми навчання факультетів та коледжів ЧНТУ.

Крім переможців за окремими видами спорту, будуть визначені переможці у загальному заліку.

Тож слідкуйте за перебігом змагань та вболівайте за свої факультети і коледжі!

Вітаємо студентку групи ВТ-131 Ленько Юлію Валентинівну, з ІІ місцем в особистому заліку та команду Чернігівського національного технологічного університету з ІІ командним місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», що проходила у Харківському національному університеті радіоелектроніки 22-24 березня 2016 року.

Студентки 4 курсу фінансово-економічного факультету спеціальності «Фінанси і кредит» гр. ФК-121 Лисиця Анастасія та Спицька Альона успішно пройшли конкурсний відбір (з-поміж 134 заявок організатори вибрали 30 осіб) та прийняли участь у тижневій зимовій школі “Цінності в економіці та бізнесі” у м. Суми, яку проводили Українська академія банківської справи (м. Суми) та Український Католицький Університет (м. Львів) спільно з Українською Соціальною Академією (м. Київ).

У процесі проведення Зимової школи обговорювались питання, пов’язані з корпоративною соціальною відповідальністю та етикою бізнесу, лідерством і партнерством у бізнесі, соціальним підприємництвом.

22-24 березня 2016 року представники Чернігівського національного технологічного університету вперше приймали участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіоелектронних апаратів, яка пройшла на кафедрі проектування та експлуатації електронних апаратів Харківського національного університету радіоелектроніки. За результатами виступу Кондратенко Богдан Володимирович (студент гр. РА-131) зайняв 4 місце в особистому заліку, а Ткаченко Олексій Михайлович (студент гр. РТ-151) - грамоту "За кращі знання в конструюванні радіоелектронних апаратів". Всього в олімпіаді з даного напрямку приймало участь більше 50 учасників з 19 вищих навчальних закладів України.

23 березня 2016 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбулось відкриття еко-виставки під назвою «ECO.ist», яка проходить у рамках реалізації проекту соціальної дії «Чернігів екологічний», що ініційований ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Британської Ради у межах програми «Активні громадяни».

На виставці представлено вироби із вторинної сировини, фотороботи та плакати студентів різних факультетів Чернігівського національного технологічного університету, а саме: обліково-економічного, фінансово-економічного, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму, факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення.

>24 березня 2016 року Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету провели семінар-тренінг на тему: «Практичний маркетинг – мистецтво організації торгівлі», для приватних підприємств Чернігівського регіону. Участь в семінарі взяли представники з 15 підприємств та організацій області.

Команда студентів ЧНТУ, які навчаються за спеціальністю «Маркетинг» увійшли до фіналу Х Міжнародного студентського конкурсу рекламних і PR-проектів «Золотий компас», організатором якого є Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. За результатами попереднього етапу конкурсу наші студенти здобули перемогу за двома з трьох запропонованих напрямків: рекламна кампанія та START-UP проект.

22 березня 2016 року в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця було проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», в якій прийняли участь студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму ННІ Управління і адміністрування спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

У секції «Управління персоналом та економіка праці» у підсумковій конференції взяли участь 21 переможець із 18 університетів.

Від Чернігівського національного технологічного університету прийняли участь студентки 5-го курсу, гр. УП-112 Недєй Альона та Корзун Анна.

ОГОЛОШЕННЯ