ua en

26 березня 2019 року на базі Навчально-наукового комплексу оздоровлення та реабілітації (вул. Козацька, 1-В) відбулася першість ЧНТУ з ПАУЕРЛІФТИНГУ, який в включав в себе дві дисципліни: жим штанги лежачи та підйом штанги на біцепс та АРМРЕСТЛІНГУ в рамках Спартакіади ЧНТУ 2018-2019 н.р. серед студентів.

10 квітня 2019 р.(середа) о 14.30 в 333 ауд. 1 корпусу  відбудеться зустріч зі студентами акторами  Студентського Театру Естрадних Мініатюр,  якій діяв в нашому університеті  у 1968 -2004 роках.

Запрошуються усі бажаючі

Контактні телефони: 665-168, 268, 0639817723

З 27 по 29 березня 2019 року студентка 4 курсу фінансово-економічного факультету Середюк Ірина приймала участь у ІІ-ому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Міжнародна економіка", що проходила на базі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту національного університету "Львівська політехніка" у місті Львів. Вітаємо Ірину  з перемогою  у номінації "За якісне узагальнення міжнародного досвіду". Висловлюємо щиру вдячність за підготовку нашої студенти до олімпіади професору кафедри теоретичної та прикладної економіки, д.е.н. Хоменко Інні Олександрівні, а також директору ННІ економіки,  д.е.н., професору Гонті Олені Іванівні. Бажаємо творчих злетів та нових успіхів. 

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу» 27 березня 2019 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся міні-тренінг у форматі блог-кафе за темою «Особливості блогу. Робота над заголовком». Координаторка проекту Наталія Ємець та волонтерка Аліна Ковтун поділилися навичками створення блогу, практичними порадами написання ефективних постів.

Енергетика Кип’ячки («MamaCares» www.mamacares.net) передалася усім часникам блог-кафе. Тому спілкування відбувалося у надзвичайно теплій і продуктивній атмосфері. Як результат, робота в групах дала чотири блоги на гострі соціально-політичні теми.

Тож, робота над створенням блогосфери на Чернігівщині розпочалася!

У рамках Року французької мови в Україні 28 березня 2019 року кафедрою іноземних мов професійного спрямування був проведений культурно-освітній захід, покликаний ознайомити студентів ЧНТУ з французькою поезією та популяризувати вивчення французької мови та культури. У заході взяли участь студенти першого курсу ННІ бізнесу, природокористування і туризму та ННІ технологій.

Студенти декламували поетичні твори французьких поетів різних часів різних жанрів. Упродовж вечора лунали вірші Ш. Бодлера, П. Верлена, Г. Аполлінера, Ж. Превера в перекладі видатних українських митців Г. Кочура, М. Терещенка, М. Лукаша, І. Драча. Особливе захоплення присутніх викликало декламування мовою оригіналу. Учасники висловили сподівання на наступні зустрічі у такому форматі.

Другий рік поспіль фінансово-економічний факультет Чернігівського національного технологічного факультету приєднується до глобальної ініціативи Global Money Week , що включає акції та заходи з підвищення фінансової грамотності по всьому світу і цього року проходить під девізом ”Learn.Save.Earn. ” Це той випадок, коли цілі і цінності глобального руху та локального проекту соціальної дії "Ф!нКультурний Марафон", що реалізується Чернігівським національним технологічним університетом за фінансової підтримки Британської Ради, повністю співпадають.

Вітаємо студентів академічного стартап-клубу YEP Чернігівського національного технологічного університету з зайнятим 1 місцем у конкурсі студентських проектів щодо заходів з впровадження цілей сталого розвитку в рамках взаємодії Чернігівського національного технологічного університету та Програми розвитку ООН!

Пишаємося нашими студентами !!! Окрема вдячність професору кафедри теоретичної та прикладної економіки Хоменко І.О.  за підготовку та підтримку команди!

В рамках реалізації проекту по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» волонтерки ГО «Чернігів Європейський» Наталія Ємець (координатор проекту, доцент кафедри ОСПДН), Аліна Ковтун (магістрантка гр. МСПДп-181 ФСТОР) та Юлія Штаба (студентка гр. КПР-171юридичного факультету) 21 – 24 березня 2019 року пройшли навчання у Школі – тренінгу «Як стати блогером».

22 березня 2019 викладачі кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ прийняли участь у XVII міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг в Україні» від Української Асоціації Маркетингу.

Важливим аспектом розгляду на конференції стало формування Робочих груп для розробки професійних стандартів у сфері маркетингу відповідно до класифікатора професій.

Вдячні організаторам за якісно наповнену професіоналами-практиками та науковцями конференцію.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2019: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА».

Дата проведення конференції: 17-18 квітня 2019 року

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Всеукраїнській    науково-практичній  конференції студентів,  аспірантів та молодих учених  «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ»

Дата проведення конференції: 10-11 квітня 2019 року.

22 березня 2019 року в рамках проекту соціальної дії "Ф!нКультурний Марафон", що реалізується Чернігівським національним технологічним університетом в Іванівській сільській ОТГ за фінансової підтримки Британської Ради, відбулась Майстерня спільних ідей та дій «Розумні фінанси». Основним завданням заходу було об’єднати мешканців с.Іванівка навколо вирішення питань, пов’язаних із інвестиційним вибором, фінансовими розрахунками, контролюванням використання особистих та спільних коштів на користь місцевій громаді. Для цього викладачі та студенти-волонтери фінансово-економічного факультету ЧНТУ активно використовували інтерактивні ігрові методи, спеціально обладнані ігрові станції та придбану за кошти проекту настільну гру-симулятор «Світ громад».

22 березня 2019 року у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбувся Другий Всеукраїнський фестиваль «Читач року». Цього року на отримання почесних нагород фестивалю було номіновано понад 90 студентів, аспірантів та викладачів українських ЗВО. Чернігівський національний технологічний університет представляла студентка 2-го курсу фінансово-економічного факультету Корицька Анастасія. Поздоровляємо її з блискучою перемогою у номінації «Найактивніший читач» за підсумками 2018 року!

Магістрант кафедри електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки (ЕАРМ) ЧНТУ Димерець Андрій Віталійович, група МПЕп-181, став переможцем регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2018» у номінації «Кращий студент-науковець».

У минулому році Андрій мав велику кількість здобутків: І місце на Всеукраїнській олімпіаді з «Теоретичних основ електротехніки», І місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка», став лауреатом стипендії Президента України Леоніда Кучми, та ін.

Шановні студенти та куратори студентських груп!

Психологічна служба університету запрошує вас взяти участь у тренінговій програмі сприяння розвитку особистості «Крок до самореалізації».

Програма містить такі тренінги:

  • Тренінг комунікативної компетентності.
  • Тренінг розвитку лідерських якостей.
  • Тренінг розвитку самооцінки та успіху у житті.
  • Тренінг цілепокладання та позитивної мотивації .
  • Тренінг «Конфлікти та шляхи їх вирішення».
  • Тренінг самопізнання «Таємниці мого внутрішнього «Я»».

18 лютого. 2019 р. відбувся ранковий ефір на телеканалі Чернігів.UA за участю к.т.н., доцента, завідувача кафедри геодезії, картографії та землеустрою ЧНТУ Корнієнка Ігоря Валентиновича.

У студії обговорювались сучасні проблеми запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів у м. Чернігові, культури поводження з відходами та можливі кроки покращення ситуації з сміттям.

19.03.2019 студенти 3-го курсу спеціальності «Лісове господарство» відвідали ДП «Добрянське лісове господарство». В межах екскурсії доцентами кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ було проведено виїзні практичні заняття з дисциплін «Лісові культури» та «Лісове товарознавство».

18 – 19 березня 2019 року в рамках реалізації проекту «Програма по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу” (Women Voices Count)» директор Фонду прав людини в Україні Євгеній Фомін провів тренінг з розвитку компетентностей організації (Capacity Building). Його учасниками стали переселенці з непідконтрольних територій (цільова група), представники шкіл Чернігова, члени ГО «Чернігів Європейський», студенти і викладачі ЧНТУ. Тренінг проводився з метою розвитку організації для ефективного управління діяльністю та досягнення стійких результатів.

ОГОЛОШЕННЯ