ua en

У зв’язку із завершенням каденції Ради молодих вчених ЧНТУ та затвердженням на Загальних зборах трудового колективу ЧНТУ Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Чернігівського національного технологічного університету (далі – НТ ЧНТУ) 8 червня 2016 року в 333 аудиторії 1 корпусу о 13.00 будуть проведені Загальні Збори НТ ЧНТУ, де будуть обрані новий склад Координаційної ради та Голова НТ, а також визначені пріоритети та напрями діяльності НТ ЧНТУ на 2016-2018 навчальні роки.

На Зборах можуть бути присутні також усі бажаючі (у т.ч. керівництво, представники кафедр, деканатів, ННІ).

Рада молодих вчених ЧНТУ,
Наукове товариство студентів та аспірантів ЧНТУ

Міжнародний відділ запрошує до перегляду чергового випуску дайджесту грантів.

25 травня 2016 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбулася презентація ідей екологічних проектів фіналістами конкурсу “Green Ideas Award”, що проходив у рамках проекту соціальної дії “Чернігів екологічний”.

Даний проект реалізовується за підтримки Британської Ради менеджерами проекту к.е.н., доцентом кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЧНТУ Гнедіною Катериною та креативним менеджером ГО «Чернігів Європейський» Количевою Ольгою. Партнером проекту виступає Чернігівський національний технологічний університет.

Міністерство освіти і науки України оголошує з 01 червня 2016 року Конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних розробок) молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, подальше виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

До уваги шанувальників поезії. 27 травня (п’ятниця) в читальному залі наукової бібліотеки  (1 корпус  університету) о 13.00 відбудеться презентація збірника віршів студентів та співробітників університету «На крилах натхнення».  Запрошуються всі поети та шанувальники поезії.

27 травня (п’ятниця) в читальному залі наукової бібліотеки  (1 корпус  університету) о 12.00 відбудеться підведення підсумків конкурсу студентських робіт до Дня матері. Запрошуються всі бажаючи.

18 травня 2016 року в межах Міжнародної науково-практичної конференції "Юність науки-2016: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства" відбулося засідання підсекції філософії та українознавства відповідно до роботи секції "Гуманітарні науки як основа побудови фундаменту духовності держави".

Завідувач кафедри, кандидат історичних наук, доцент Олександр Іванович Крук окреслив основні проблеми становлення громадянського суспільства в контексті викликів сьогодення.

Із доповіддю "Гуманітарна концепція сучасної України" виступив провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України, доктор філософських наук, професор Назіп Віленович Хамітов. Розгорнулася і тривала декілька годин поспіль жвава дискусія щодо цивілізаційних орієнтирів Украіни та "ГУГЛ-мислення" http://www.mesoeurasia.org/archives/16225

24 травня 2016 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відкрито Інформаційний центр Європейського Союзу.

Захід відбувся під час офіційного візиту делегації Представництва Європейського Союзу в Україні, а саме за участі керівника відділу преси та інформації представництва ЄС в Україні Юргіса Вілчінскаса, документаліста Представництва Європейського Союзу в Україні Ірини Стаднійчук, ректора Чернігівського національного університету Сергія Шкарлета, науково-педагогічних працівників та студентів ЧНТУ.

Основною метою діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНТУ є: поширення інформації про ЄС та його політику серед громади м. Чернігова; інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету про програми та діяльність ЄС; надання допомоги у проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції; сприяння участі студентів, аспірантів та працівників Університету у заходах та дебатах з європейських питань.

22 травня завершився Чемпіонат Світу з кікбоксингу, що проходив в Німеччині, Штудгард. Змагалися 600 кікбоксерів з 35 країн Світу. Наші спортсмени показали феноменальний результат - 9 золотих медалей, поясів чемпіонів Світу! А всього, 29 нагород - 13 срібних і ще 7 бронзових!
Серед чемпіонів є і студент 1 курсу ЧНТУ - Єрко Михайло. Він навчається на факультеті електронних та інформаційних технологій.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо натхнення, сил для нових результатів та успіхів у навчанні!

23 травня 2016 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала офіційна делегація на чолі з обербургомістром м. Меммінген доктором Іво Хольцінгером. Співпраця між містами Чернігів-Меммінген продовжується вже чверть століття. Впродовж цих років реалізуються проекти в галузях освіти, культури, медицини та молодіжних контактів.

Ректор Сергій Миколайович Шкарлет щиро привітав гостей та ознайомив з науковими здобутками Чернігівського національного технологічного університету.

В ході круглого столу було обговорено питання щодо подальших напрямів співпраці між містами Чернігів-Меммінген.

17 травня в приміщенні актової зали Чернігівського ліцею № 15 було проведено батьківський форму «Профорієнтація», ініційований факультетом проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення ЧНТУ за безпосередньої участі громадської організації «Молодіжний центр освіти, кар’єри і соціальних технологій».

18-20 травня 2016 року у НТУУ «Київський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки».

Наш університет був достойно представлений командою студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Тура Григорія (гр. СК-121), Димерця Андрія (гр. ПЕ-141), Пшеничного Євгенія (гр. КІ-142). У командному заліку наша команда зайняла І місце, а в особистому - ІІ (Димерець А.) і ІІІ місця (Тур Г.).

Підготував студентів старший викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон А.В.

Вітаємо студентів та їх керівника і бажаємо наступних перемог та тріумфів!

В рамках традиційної Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки - 2016» на факультеті проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення 18-19 травня відбулись засідання 2 підсекцій секції «Проблеми та перспективи розвитку менеджменту» - «Менеджменту інноваційної діяльності та державного управління» (голова – д.е.н., проф.. Бутко М.П.) та «Публічного управління та менеджменту організацій» (голова – д.н. з держ.упр., проф. Вдовенко С.М.). Протягом роботи підсекцій було заслухано 23 доповіді, які торкались актуальних питань розвитку менеджменту, публічного управління і адміністрування, інноваційної політики, аналізу досвіду різних країн у боротьбі з корупцією тощо.

Вітаємо студенток ІУ курсу спеціальності «Харчові технології» КОВАЛЕНКО Марину – з перемогою, ТИМКОВУ Ірину – з гідною участю у фіналі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт стипендіальної програми «Завтра. UA” (фонд Пінчука).

Наукові керівники: д.т.н., проф. Сиза О.І., к.т.н., доц. Савченко О.М.

Бажаємо нових наукових звершень!

Шановні студенти та викладачі!
У межах проведення Ярмарку вакансій «Весна-2016» протягом цього тижня відбудуться зустрічі з представниками компаній різного профілю діяльності:

Запрошуємо ознайомитись з каталогом учасників і графіком проведення зустрічей.

В рамках відкриття Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мали можливість прослухати двотижневий англомовний курс із Соціального підприємництва, Інноваційного менеджменту та Стратегічного менеджменту норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute. Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Даний захід був ініційований ЧНТУ з метою поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

14 травня 2016р. Студреспубліка провела в Ужгороді суперфінал Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». В центрі події були талановиті учасники-студенти, котрі приїхали з усіх куточків України.

Переможців обирали в різних номінаціях - «Кращий студент України-громадський діяч», «Кращий студент України-дизайнер», «Кращий студент-медійник України», «Кращий студент-науковець України».

У номінації «Кращий студент-науковець України» лауреатом стала студентка обліково-економічного факультету нашого університету Анастасія Іванова. 

Вітаємо Анастасію та бажаємо підкорення нових вершин!

З 18 по 20 травня в Одеському національному політехнічному університеті успішно для нашого університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування.

Студенти механіко-технологічного факультету кафедри технології машинобудування і деревообробки Цеков Б.В., Гончар О.І., Дорошенко І.І. підтвердили свій статус одних із фаворитів олімпіади, зайнявши ІІI місце в командному заліку, а студентка групи ТМ-121 Гончар О.І. посіла IІ місце в особистому заліку серед 56-ти учасників з 20-ти вищих навчальних закладів України.

У Всеукраїнському конкурсі магістерських дипломних робіт з технології машинобудування робота магістра Курилка Дмитра Вікторовича зайняла ІІ місце. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Чередніков О.М.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу випускних дипломних робіт бакалавра з технології машинобудування стала робота Цекова Богдана Володимировича. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Сапон С.П.

21 травня – День науки в Україні.

Вітаємо з професійним святом науковців, всіх, чиє життя пов’язане з наукою!

Бажаємо вам міцного здоров ’я, щастя, родинного затишку і добробуту, творчої наснаги, наукових відкриттів.

23-24 червня 2016 р. у м. Одесі відбудеться Літній форум молодих учених, організаторами якого є Одеська обласна рада молодих учених за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Ради молодих учених Національної академії наук України, Ради молодих учених Дніпропетровської області, Харківської обласної Ради молодих учених і спеціалістів, Ради молодих учених Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Ради молодих учених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

18 травня 2016 р. розпочала свою роботу Міжнародна студентська науково-практична конференція «Юність науки -2026: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Традиційно з вітальним словом та побажанням успіхів на науковій ниві виступили провідні науковці Чернігівського національного технологічного університету: д.т.н. Казимир В.В., д.е.н. Гонта О.І., к.е.н. Ремньова Л.М.

Робота конференції проводилась посекційно (всього працювало 9 секцій). Заплановано виступів близько 600, а до друку збірника матеріалів подано близько 390 тез.

ОГОЛОШЕННЯ