ua en

У Чернігівському національному технологічному університеті п’ятеро кращих студентів отримали стипендії Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна».

З 2004 року Фонд «Україна» постійно надає особливу підтримку студентам технічних вишів, які готують майбутніх конструкторів, інженерів, винахідників. В такий спосіб Фонд заохочує цікавість молоді до науково – практичних розробок, які б сприяли подальшому розвитку нашої держави.

Міжнародний день грамотності 2016 року святкує свій 50-річний ювілей. Це один із днів, який відзначається у всьому світі під егідою Організації Об'єднаних Націй.

Викладачі циклової комісії мови та літератури Коледжу транспорту та компютерних технологій ЧНТУ організували акцію «Розмовляйте українською правильно».

«Пам’ятка чи пам’ятник?», «Неділя чи тиждень?», «Лікувати чи лічити?», «Бути правим чи мати рацію?»– такими питаннями староста групи УТ-1508 Савенко Ганна зустріла тих, хто переступив поріг Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

6 вересня 2016 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулась підсумкова конференція за проектом ЕС Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» (544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES - BUSEEG-RU-UA). Головними цілями конференції було визначено презентування досягнутих за проектом результатів та обмін досвідом між партнерами.

Засоби масової інформації області висвітлюють яскраві події нашого міста. Так на сайті " Корюківка  наше  місто"   розміщено ФОТОрепортаж  про  святкові заходи Дня знань в Чернігівському національному технологічному університеті.

Запрошуємо переглянути численні світлини та згадати хвилюючі миттевості свята.

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф74 на гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень у 2017 році

Запити приймаються до 20 вересня 2016 року.

До участі в конкурсі допускаються молоді доктори наук віком до 45 років (на час подання запиту).

Грошовий розмір гранту складає – 150 тис. грн.

Гранти можуть бути надані на проведення як нових наукових досліджень, так і тих, що є продовженням попередніх досліджень (у тому числі тих, на проведення яких гранти вже надавались).

1 вересня урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених аудиторій. І звичайно, мелодією закличного першого дзвоника.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє для студентів нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх таких дорослих дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для всіх студентів кроком у світ пізнання, початком наполегливої праці, нових емоцій новизни, вражень, приємних несподіванок.

Відповідно до Угоди про співпрацю між Академією суспільних наук та ЧНТУ, є можливість паралельного навчання за спеціальностями польського вишу з отриманням диплому.

Навчання є платним. Цінова політика гнучка.

Відповідно до ст. 55 Закону України „Про вищу освіту” від 01.07.2014 року та Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників у Чернігівському національному технологічному університеті, затвердженого наказом ректора ЧНТУ від 30 листопада 2015 року № 197, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників у засобах масової інформації.

1 вересня в ЧНТУ пройшли Урочистості з нагоди Дня знань.

Щиро вітаємо першокурсників із зарахуванням до лав студентства Чернігівського національного технологічного університету!

ЧНТУ – це велика і дружня родина, в якій панують злагода, взаєморозуміння та повага.

ЧНТУ – це передовий вищий навчальний заклад, що об’єднує в собі 4 навчально-наукові інститути та 2 коледжі: Коледж транспорту та комп’ютерних технологій, Коледж економіки та технологій.

ЧНТУ – це висококваліфікований професорсько-викладацький склад і більше ніж 55 років наукових, навчальних та виховних традицій.

Ми віримо, що наші студенти – майбутні професіонали своєї справи та справжні патріоти рідної землі – майбутня гордість України!

Щиро бажаємо усім успіхів та щоб новий навчальний рік приніс безліч приємних вражень та радісних днів, нові досягнення та перемоги!

10 вересня 2016 р. відбудеться зустріч випускників 1981 р. механічного факультету Чернігівського філіалу Київського політехнічного інституту.

Початок – об 11-00 в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету (вул. .Шевченка, 95). Запрошуються всі бажаючі студенти і викладачі.

Оргкомітет.

ІНТЕРН в команду Молодіжного проекту Програма Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine!

Вимоги:

  • - студент 3-5 курсу університету
  • - знання української та англійською мови на високому рівні
  • - бажання багато працювати та розвиватись

Видача карток АТ «Ощадбанк» для отримання стипендій буде проводитись з 10:00 до 16:00 (актова зала 1-го корпусу) за наступним графіком:

  • 05.09.2016 р. – факультет життєдіяльності, природокористування і туризму; інженерно-будівельний факультет; обліково-економічний факультет;
  • 06.09.2016 р. – механіко-технологічний факультет; факультет проектного менеджменту управління якістю та життєзабезпечення; юридичний факультет; фінансово-економічний факультет;
  • 07.09.2016 р. – факультет соціальної роботи; факультет електронних та інформаційних технологій.

З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

АТ «Ощадбанк»

Команда «Активних громадян» ЧНТУ вітає з початком нового навчального року та запрошує на тренінг, який відбудеться з 14 по16 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://goo.gl/forms/jLw5c7NkgXmK8hGv1

ДЕДЛАЙН – 9 ВЕРЕСНЯ, 17.00

Чекаємо на ініціативних молодих людей, які готові змінити свою громаду на краще!

Участь безкоштовна!

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні-грудні 2016 року відбудеться Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді».

Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року. Підбиття підсумків конкурсу до 13 січня 2017 року.

З 26 по 28 серпня 2016 року на базі в/ч Польова пошта В 1688, смт. Гончарівське проходив обласний національно-патріотичний захід «Я - патріот», який зібрав понад 200 юнаків з районів і міст Чернігівської області.

І місце у змаганнях виборола команда ЧНТУ: Бойко Антон, Лутченко Дмитро, Терехов Владислав, Полюшко Владислав, Халімон Владислав та Овчарик Євген.

Вітаємо юнаків з перемогою!

Так тримати, ЧНТУ!

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Щиро вітаємо вас з Днем знань!  

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, науковцям сприяє в досягненні вершин професійного успіху.

З початком нового навчального року!

ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ ЧНТУ оголошує набір на курси підготовки до іспиту LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)

Мовні іспити LCCI включені МОН України до переліку рекомендованих до складання українською академічною спільнотою згідно ч.2 пп.3 п.5 р.ІІ наказу МОН України від 14.01.2016 №13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам».

Сертифікат LCCI Level 3 дає можливість присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам відповідно до Загальноєвропейської рекомендіції з мовної освіти (рівень з англійської мови не нижче B2).

Протягом 17-20 серпня 2016 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка було успішно проведено Першу літню англомовну школу «Education Research: Communication, Grant-writing, Methodology and Publications».

За фінансової підтримки Посольства США в Україні Літня школа стала частиною масштабного річного проекту Української асоціації дослідників освіти «Підтримка реформування вищої освіти в Україні», спрямованого на підвищення рівня професіоналізму в навчальній і науковій діяльності університетів, залучення викладачів до обміну академічним досвідом, популяризації емпіричних досліджень у галузі освіти тощо.

Шановні студенти, викладачі та співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Прийміть щирі вітання із визначним святом, що є символом відродження народу, його свободи – Днем незалежності України!

Нехай 25 річниця незалежності принесе усім нам мир та злагоду, впевненість у власних силах і нових звершень на благо України. Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до розбудови держави, а плідна праця буде надійною запорукою гідного життя для кожного.

Здоров’я, щастя, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом Вас!

Адміністрація університету

Адреси навчальних корпусів ЧНТУ :

вул. Шевченка, 95
вул. Козацька,1 а (вул 50 років ВЛКСМ)
вул. Бєлова, 4
вул. Стрілецька, 1
Корпуси: 1,2,3,4
8 корпус;
22,23 корпуси;
11 корпус.

23 серпня відзначається День Державного Прапора України. У серпні 2004 року Президент Л. Кучма  підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

ОГОЛОШЕННЯ