ua en

В рамках дії договору між Чернігівським національним технологічним університетом та Сухумським державним університетом (м. Тбілісі, Грузія) 3-4 травня 2017 року в Тбілісі відбулась спільна ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика сучасного менеджменту». В роботі конференції взяла участь доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та менеджменту організації Руденко О.М.

В рамкам конференції відбулась також зустріч з Президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, який зазначив важливість науково-освітньої співпраці між ВНЗ Грузії та України для розвитку обох держав.

26 квітня 2017 р.  у рамках святкування «Шевченківської весни» відбулося нагородження переможців П’ятого конкурсу літераторів Чернігівського національного технологічного університету, мета якого підтримувати і розвивати літературні таланти студентства, та п’ятого мовно-літературного конкурсу, присвяченого Кобзарю, «Мій Шевченко».

Конкурси проводилися за підтримки ректорату кафедрою філософії та суспільних наук. Більше 50-ти конкурсантів подали свої твори на розгляд журі.

27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.

Дні Кар’єри є складовою великого проекту "ЄС: вибір молодого покоління України", що впроваджується Представництвом ЄС в Україні.

Метою даного заходу було ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді.

27 квітня 2017 року в рамках декади Навчально-наукового інституту управління та адміністрування на базі Спортивно-оздоровчої бази «Фортуна» відбувся щорічний конкурс «GREEN FEST».

Ініціаторами проведення конкурсу виступила Студентська рада Навчально-наукового інституту управління та адміністрування.

Основною метою проведення конкурсу є реалізація спортивних та творчих здібностей студентів, спілкування в дружньому колі та спільний відпочинок на природі.

В межах заходу «День кар’єри ЄС», який проходив 27 квітня 2017 року у Чернігівському національному технологічному університеті, відбулася зустріч студентів ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з представниками роботодавців, де обговорювалися перспективи подальшого працевлаштування випускників.

Зокрема, на зустріч завітали представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, а також представники компанії «Соната».

27 квітня 2017 року за сприяння Національної асоціації адвокатури України, Ради адвокатів Чернігівської області в навчально-науковому інституті права і соціальних технологій ЧНТУ було відкрито кабінет історії адвокатури.

Дана подія пов'язана, зокрема, з підготовкою на кафедрі кримінального права та правосуддя фахівців-юристів за спеціалізацією "Кримінальна юстиція (Суд. Прокуратура. Адвокатура)". Після урочистого відкриття розпочалась робота Всеукраїнського круглого столу за темою: "Адвокатура Чернігівщини: сторінки історії".

У відкритті кабінету та участі у роботі круглого столу взяли участь ректор ЧНТУ д.е.н., професор Шкарлет С.М., заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Гвоздій В.А, Голова Ради адвокатів Чернігівської області Якуба Г.А., науковці та студенти-дослідники історичних аспектів розвитку адвокатської спільноти Чернігівщини.

21 березня у стінах Ніжинської міської ради відбулась презентація мобільного туристичного додатку «Ніжин туристичний», який був розроблений у рамках проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду III" компонент "Розумні міста" за співпраці ЄС ПРООН та Ніжинської міської ради. На заході були присутні перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, депутати Ніжинської міської ради, керівники структурних підрозділв виконавчого комітету та представники громадськості.

Розробниками додатку стали Чернігівський національний технологічний університет та кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії.

28 квітня на кафедрі «Електричні системи і мережі» відбулося нагородження авторів кращих доповідей на секції електричних систем та мереж Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Переможцями стали:

– в номінації «Теоретична розробка»
ЛАЗАРЕВА Олександра Василівна, студентка групи ЕМ-131

– в номінації «Прикладна розробка»
ГОРСЬКИЙ  Вадим Валентинович, студент групи ЕМ-141

З урочистою промовою виступила голова секції електричних систем та мереж, д.т.н.,  професор Скоробогатова Валентина Іванівна. Вона подякувала доповідачам та їх керівникам за плідну працю. Авторам було вручено пам’ятні грамоти та заохочувальні подарунки.

Повний фотозвіт можна переглянути на сайті кафедри «Електричні системи і мережі» http://esim.stu.cn.ua/

26 квітня 2017 року стартувала щорічна Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2017: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА», яка з 2011 року збирає в стінах нашого вищого навчального закладу перспективних молодих науковців з усієї країни.

Цьогоріч учасниками конференції є більш ніж 400 молодих учених та студентів з різних куточків України. Робота конференції здійснюватиметься за дев’ятьма секціями диверсифікованих тематичних напрямів: економіка, право, соціальна робота, психологія, менеджмент, маркетинг, туризм, інформаційні системи тощо.

25 квітня співробітники кафедри Фінансово-економічної безпеки відвідали ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" та презентували магістерську програму "Управління фінансово-економічною безпекою".

Зустріч пройшла у дуже теплій та дружній атмосфері. Працівники банку отримали вичерпну інформацію про кафедру, переваги та особливості навчання за вказаною програмою. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з ПАТ "Райффайзен Банк Аваль".

25.04.2017р. у головному корпусі ЧНТУ пройшов інформаційний семінар на тему : "Академічна мобільність студентів". Семінар проводив відділ міжнародних зв'язків. Студенти, які не змогли взяти участь у даній конференції, запрошуємо переглянути презентацію на сайті. 

Інформаційний центр Європейського Союзу Чернігівського національного технологічного університету запрошує приєднатися до «Дня кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні у м. Чернігові, що відбудеться 27 квітня 2017 р. з 10.00 до 16.00 у Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Шевченка, 95. Ти знайдеш все, що потрібно для якісного професійного розвитку та старту кар’єри у компанії своєї мрії за європейськими стандартами.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

В рамках «Дня кар’єри ЄС» буде проведено дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?». Захід розпочнеться о 12:00 у конференц-залі Чернігівського національного технологічного університету.

На базі кафедри фізичної реабілітації Чернігівського національного технологічного університету 7-8 квітня цього року була проведена VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я» Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського .

12 квітня 2017 року в спортивній залі Чернігівського національного технологічного університету відбулась остання зустріч ІХ відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу 2016-2017 рр. серед молодіжних чоловічих команд вищої ліги пам’яті двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина міста О.Молодчого. Змагання тривали з листопада 2016 по квітень 2017 року.

8-9 квітня 2017 року в місті Ніжин відбувся V відкритий кубок з волейболу серед жіночих команд. Участь прийняло 7 команд-учасниць з Києва, Чернігова та Ніжина, а саме: НМУ імені О.О. Богомольця (м. Київ), КДЮСШ (м. Ніжин), НАТІ (м. Ніжин), Діаком (м. Київ), Юрист (м. Чернігів), Темп (м. Ніжин) та НДУ імені М. Гоголя (м. Ніжин).

Кращим гравцем кубку стала діагональна та капітан команди «Юрист» Маковецька Аліна (МР-151). Головний тренер старший викладач кафедри фізичної реабілітації Ридзель Юрій Миколайович.

Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог!

21 квітня 2017 р. о 1400 в аудиторії № 333 1-го корпусу ЧНТУ під час проведення декади факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення відбудеться зустріч з начальником управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Соколовим Олександром Віталійовичем та головними спеціалістами цієї служби Прокопенко Ю.С. та Ігнатенко В.І. на тему: «Необхідність і значення Держпродспоживслужби України в організації захисту прав споживачів та забезпеченні якості товарів»

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

Факультет проектного менеджменту,
управління якістю та життєзабезпечення

19 квітня 2017 року розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі», яка відбувається щорічно у Чернігівському національному технологічному університеті.

Відкрив роботу конференції проректор з наукової роботи, д.т.н., професор Казимир Володимир Вікторович. Він привітав учасників конференції та побажав успішної та плідної роботи.

На пленарному засіданні з доповіддю про основні напрями наукових досліджень сучасного озброєння та військової техніки виступив заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України к. т.н., старший науковий співробітник, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Дмитрієв Володимир Анатолійович.

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 вищих навчальних закладів України. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus, у порівнянні з 2016 роком, покращив свої позиції та піднявся з 49 на 42 місце.

11 квітня 2017 року до вихованців КЗ «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» завітали студенти Чернігівського національного технологічного університету разом із завідуючою кафедри управління персоналом і економіка праці Кичко Іриною Іванівною та доцентом кафедри Холодницькою Аллою В’ячеславівною.

Студенти детально ознайомили присутніх зі своїм факультетом та спеціальностями, розповіли про переваги ВНЗ, можливості та перспективи, організацію дозвілля, що дає змогу всебічно розвивати майбутню молодь.

14 квітня Чернігівський національний технологічний університет зустрічав віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе.

План зустрічі включав в себе знайомство з діяльністю університету, спілкування з ректоратом та зустріч зі студентством і науково-педагогічним персоналом ЧНТУ. Також пані віце-прем’єр-міністру студенти з викладачами представили свої новітні розробки, що впроваджено в процес діяльності держави і області.

ОГОЛОШЕННЯ