ua en

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XII НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МАТЕМАТИЧНЕ ТА ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ. МОДС ’2017” 26 червня - 29 червня 2017 р., яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Методи математичного та імітаційного моделювання систем
  2. Інструментальні засоби математичного та імітаційного моделювання систем
  3. Математичне та імітаційне моделювання систем в екології, виробництві, інформаційних технологіях
  4. Модельно-орієнтоване управління технологічними процесами та організаційними системами

Шановні колеги, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні та шляхи їх вирішення» в рамках реалізації проекту «Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб «Наша сила в єдності», що проводиться на базі Чернігівського національного технологічного університету за програмою Чернігівської міської ради «Бюджет участі» на 2016-2017 рр.

Дорогі жінки, святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню відбудеться 13 березня о 11:00 (актова зала університету).

ОГОЛОШУЄТЬСЯ П’ЯТИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЛІТЕРАТОРІВ ЧНТУ

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання
можливості розкриття творчих здібностей учнів та студентів, сприяння їхній
самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів,
прозаїків) серед студентської молоді.

Учасники: студенти ЧНТУ, які мають власні твори із оригінальним
наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

Вже традиційними стали літературно-художні читання «Шевченківська весна», які відбулися 9-го березня 2017 р. в ННІ права та соціальних Чернігівського національного технологічного університету. Метою заходу було вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка, виховання любові до Вітчизни, скарбів поетичного слова України, підтримка творчо обдарованої молоді університету.

Учасники поринули у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Студенти декламували вірші не тільки Тараса Шевченка та інших українських митців, а й презентували свої творчі розвідки. Зокрема, Руслана Іванова (гр. ПР 141) та Віктор Русаков (гр. КПР 163) представили свої поезії. Захоплення викликав танець у виконанні студенток гр. ФР 141 Тамари Пеньковець і Юлії Бридка. Зал підхопив пісню К. Скрябіна «Люди, як кораблі», яку заспівав В.Русаков.

ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ ЧНТУ

Оголошує новий набір на підготовчі курси англійської мови
до складання тесту APTIS.

Термін навчання: березень – травень
Графік роботи: пн., чт. 16.30 – 18.15
Викладач курсу: Юсухно С.І.

В грудні 2016 р. 23 викладачі ЧНТУ успішно склали тест та отримали міжнародний сертифікат рівнів В2 – С1.

6 березня в ЧНТУ пройшла гра "Game4U" - проект фінансований в рамках програми Еразмус+, та розроблений організацією Foxpopuli. Проводили захід засновник організації Jacob Vos van Zalingen та розробник гри Констянтин Владимиров-Журавський.

Учасники-студенти отримали можливість розвинути навички комунікації та презентації, попрактикувати англійську мову.

Дякуємо гостям за такий чудовий досвід!​

Любі жінки! Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни, радості й тепла!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, довічного щастя та кохання!

Нехай кожен день Вашого життя буде таким же світлим, щедрим і сонячним, як Ваші усміхнені очі, добрі й люблячі серця. Бажаємо натхнення і нових звершень на життєвому шляху. Нехай доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю!

З любов’ю весь чоловічий колектив
Чернігівського національного
технологічного університету

ЗАПРОШУЄМО всіх на святковий концерт 13 березня о 11:00 (актова зала університету)

 Запрошуємо взяти участь у заходах, присвячених 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, що відбудуться в ЧНТУ.

Підготовлений Українським інститутом національної пам'яті законопроект щодо скасування 8 березня як державного свята в Україні викликав неабиякий суспільний резонанс.

Центр ґендерної освіти ЧНТУ пропонує низку матеріалів, які дадуть змогу зрозуміти сутність даного свята та допоможуть сформувати свою громадянську позицію щодо цього питання. Кураторам груп пропонуємо використовувати запропоновану добірку при проведенні тематичних кураторських годин. Матеріали розміщені в розділі «Центр ґендерної освіти».

Зазначимо, ЦҐО ЧНТУ активно співпрацює з Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ. Мережа традиційно не оминала увагою дату 8 березня,  цьогоріч, на підйомі особливого інтересу до Дня боротьби за права жінок та міжнародний мир (офіційна назва 8 березня, запропонована у 1977 р. ООН), розпочинає проведення інформаційного марафону «8 березня: ЧИ Є СВЯТО?» за участі всіх бажаючих. Для цього ми будемо розміщувати матеріали, які розкриватимуть сутність дати. Запрошуємо долучатись до нашого марафону! 

Запрошуємо на захід! Європейський проект «Game4U» буде проводитись в ЧНТУ. 6 березня., в 14.45 в 205 ауд 1 корп

Буде проводитись гра «Game4U».

«Game4U» - проект фінансований “Erasmus+» та розроблений організацією «Foxpopuli», що знаходиться в Швеції.

Головна мете проекту – навчити молодь презентувати себе та розвинути комунікативні навички.

Гра буде проводитись представниками шведської організації та розробниками.

У нас є чудова можливість попрактикувати англійську з носіями мови, та в ігровій формі розвинути власні навички та здібності.

Робоча мова англійська, рівень від А2.

Важливим трендом сучасності і ще одним кроком на шляху імплементації Болонських реформ, зокрема вимог мобільності, є запровадження викладання дисциплін іноземною мовою. Залучення ЧНТУ до проекту Британської Ради «Англійський для університетів» з грудня 2016 року відкрило нові можливості для професійного зростання викладачів університету, які виявили готовність та бажання прийняти виклик сучасності і докласти значних зусиль для практичної реалізації «Програми підвищення рівня володіння англійською мовою науково-педагогічних працівників та формування англомовного середовища в Чернігівському національному технологічному університеті», затвердженої наприкінці 2015 році.

Представництво Європейського Союзу в Україні втретє проводить всеукраїнський проект «ЄС: вибір молодого покоління України». Всеукраїнська он-лайн вікторина, 2 конкурси, 5 номінацій та більше 40 подій чекають на своїх учасників та переможців.

Цього року наскрізною темою проекту стане енергоефективність і те, які енергетичні практики Європи Україна може використати для себе.

27.02.2017 р. об 11:15 у актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбувся старт міжнародного проекту "Реформи очима молоді з регіонів України". Кандидат юридичних наук, експерт з реформування кримінальної юстиції, Назар Федорчук виступив перед студентами з лекцією на тему «Зміни: адаптуватися чи впливати?».

Дякуємо гостеві за яскравий та змістовний виступ!

У квітні наших студентів чекають покази документальних фільмів про розвиток країн світу, а також майстер-клас Ukrainian Stories.

Чекатимемо усіх бажаючих прийняти участь!

З 20 лютого 2017 року учасникам консорціуму ElibUkr (партнером якого є Наукова бібліотека ЧНТУ) відкрито тестовий доступ до ресурсів Видавничого дому "Грєбєнніков".

Електронна бібліотека Видавничого дому "Грєбєнніков" (ИД "Гребенников") пропонує статті про маркетинг, менеджмент, фінанси і управління персоналом, які опубліковані у періодичних виданнях Видавничого дому, зокрема в журналі "Маркетинг и маркетинговые исследования".

24 лютого в Чернігівській обласній адміністрації губернатор Чернігівської області В.П. Куліч, ректор Чернігівського національного технологічного університету С.М. Шкарлет та президент Міжнародного фонду соціальної адаптації В.С. Рубцов підписали меморандум про співробітництво між Чернігівською обласною адміністрацією, Чернігівським національним технологічним університетом та Міжнародним фондом соціальної адаптації.

Метою співпраці є розвиток співробітництва між українським та норвезьким університетами, громадськими організаціями та підприємствами Чернігівської області для розширення можливостей надання послуг військовослужбовцям та членам їхніх сімей  і сприяння їх працевлаштуванню, в тому числі організації власного (сімейного) бізнесу."

У рамках співпраці ЧНТУ з Британською Радою у проекті “English for Universities” з 9 по 13 лютого 11 співробітників кафедри іноземних мов професійного спрямування взяли участь у Зимовій школі педагогічної майстерності, організованій Британською Радою в Україні (м. Київ).

Головною метою заходів був професійний розвиток викладачів, ознайомлення із сучасними підходами до викладання англ. мови та англійською мовою у вищих навчальних закладах. Усі учасники за підсумками навчання отримали сертифікати від Британської Ради.

21 – 22 лютого 2017 року студенти Чернігівського національного технологічного університету отримали можливість відвідати м. Луцьк в рамках проекту «Кордони України» за підтримки Британської Ради.

Групу студентів з Чернігова та Сум приймав Молодіжний центр Волині. Організатори познайомили учасників з місцевими молодіжними ініціативами і проектами, у тому числі студентськими, як то нічний кіноперегляд і Let’s do it Lutsk!, а також з історією та культурою свого чарівного міста.

Поїздка стала справжнім відкриттям з точки зору можливостей змін у досить невеликому місті.

Наступним етапом проекту стане візит студентів з Луцька до нашого міста та м. Суми. Тож, чекаємо гостей!

З 21 лютого по 2 березня 2017 року у вільному доступі онлайн розміщено документальний фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні».

Переглянути фільм можна за посиланням: https://vimeo.com/204886480
Пароль: 20022014

«Переломний момент: Війна за демократію в Україні» - документальний фільм, що розкриває історію не лише подій Революції Гідності, а й окупації Кримського півострову російськими військами, проведення антитерористичної операції, а також роз’яснює деякі аспекти інформаційної війни, що ведеться російськими ЗМІ, починаючи із зими 2013 року.

За підсумками ІІ (обласного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка студентка юридичного факультету База Катерина посіла почесне перше місце серед студентів нефілологічного напряму підготовки вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Вітаємо Катерину та її наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

ОГОЛОШЕННЯ