ua en

За результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р. рішенням стипендіальною комісією від 16.02.2018 р. (протокол № 05) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; інженерно-будівельного факультету; факультету життєдіяльності, природокористування і туризму; факультету менеджменту, харчових технологій та торгівлі та центру перепідготовки і підвищення кваліфікації, що додаються.

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 775-V «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок оголошено прийом робіт на здобуття Премій у 2018 році.

03-04 лютого 2018 року Чернігівський національний технологічний університет приймав учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Чернігівський національний технологічний університет бажає усім учасникам натхнення у їх прагненні оволодіти сучасними ІТ-технологіями і буде радий бачити їх уже в якості своїх майбутніх студентів.

Дедлайн реєстрації участі в Четвертій міжнародній науково-практичній конференції «УКРАЇНА – ЄС.  СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА ТА ПРАВО», яка відбудеться 24-28 квітня 2018 року в Словаччині-Чехії продовжено до 28 ЛЮТОГО включно!

100 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Затримавши ворога на чотири дні, київські юнаки дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2017 році.

За кількістю осіб зарахованих на навчання за кошти державного бюджету Чернігівський національний технологічний університет посів 48 місце. У рейтингу враховуються всі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання. Рейтинг також включає показники «Зараховано на контракт», «Співвідношення кількості осіб зарахованих на контракт до зарахованих на бюджет», а також конкурс на 1 бюджетне місце.

Чернігівський Центр Прав Людини оголошує конкурс антикорупційних відеороликів серед студентської молоді Чернігівщини!

Бери участь у змаганні та отримай можливість виграти цінні подарунки!

Мета конкурсу: залучити активну молодь до протидії корупції через просвіту. Ми хочемо зібрати ваші погляди, відчуття, розуміння того, що означає жити без корупції.

Три найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами, а всі учасники дипломами відзнаки та заохочувальні призи від Чернігівського Центру Прав Людини.

Студенти юридичного факультету, спеціалізації "Суд. Прокуратура. Адвокатура" пройшли навчання в антикорупційній школі, яка проходила з 17 по 19 січня. Учасники школи познайомилися з теоретичним підґрунтям поняття «корупція».

Всі дні роботи школи були насичені інтерактивними формами роботи, котрі сприяли встановленню причин зазначеного явища, пошуку різноманітних шляхів подолання корупції в різних сферах життя, виробленню особистих планів протидії їй, а також цікавими лекціями з питань політичної корупції та проведенням заняття – суду над корупцією.

В рамках проекту «RISE – Rebuilding Integrity in Science and Education» команда Чернігівського національного технологічного університету, у складі ректора Шкарлета С.М., першого проректора Новомлинця О.О., голови НТСА Петракова Я.В., декана ФЕІТ Іванця С.А., завідувача кафедрою БООіА Маргасової В.Г., начальника НДЧ Сизоненко О.В., протягом 15-22 січня відвідала University of Greenwich (Англія).

Кафедрою управління песоналом та економіки праці ЧНТУ підведені підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів ІV курсу спеціальності 073 Менеджмент (спеціалізація Управління персоналом та економіка праці).

За результатами детального вивчення робіт учасників олімпіади місця переможців розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – Скіженок Катерина (група УП-142);
  • 2 місце – Петрова Оксана (група УП-142) та Шульга Світлана (група УП-141);
  • 3 місце – Жаден Максим та Леонова Яна (група УП-141).

Нагородження призерів відбулося 24 січня 2018 року.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших здобутків у навчанні!

Відповідно до  п.2. ч.7 ст. 73 Закону України "Про вищу освіту", рішення вченої ради від 09.01.2018 року (протокол №1) та наказу ректора від 12.01.2018 р. № 08 з ІІ семестру 2017/2018 навчального року збільшується вартість підготовки здобувачів вищої освіти в межах офіційно визначеного індексу інфляції за 2017 рік 13,7 %.

Чернігівський національний технологічний у партнерстві з ГО «Чернігів Європейський» запрошують на тренінг "Активні громадяни" за програмою Британської Ради, що відбудеться у рамках Всеукраїнського Марафону.

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Кафедрою управління персоналом та економіки праці 20 січня 2018 року підведені підсумки 1-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 Менеджмент (спеціалізація Управління персоналом та економіка праці) та відбулось нагородження переможців.

Місця за результатами конкурсу розподілились наступним чином

  • 1 місце – Тимошенко Олександр (група МУПп-171);
  • 2 місце – Мотузна Лілія (група МУПп-171);
  • 3 місце – Зеленська Дарина та Терещенко Катерина (група МУПп-171).

Колектив кафедри щиро вітає переможців та бажає успіхів у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

22 січня 1919 року, день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, назавжди увійшов в історію українського народу як свято національної єдності.

Цей день є символом об’єднання України і стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність.

Нехай же наша щоденна професійна діяльність позначається світлими справами задля розвитку, зміцнення та розквіту українського народу! Міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень!

15.02.2018 Центром Іноземних мов ЧНТУ спільно з Британською Радою буде проводено тест APTIS. Тест оцінює чотири навички англійської мови: усне мовлення, письмо, читання та слухання, а також перевіряє рівень граматики та словникового запасу.

APTIS визначає рівень володіння англійською мовою за шкалою  Загальноєвропейських Рекомендацій мовної освіти (CEFR A1-C).

На що витрачали кошти обласного бюджету та яких результатів досягли – про це в Чернігівській обласній державній адміністрації звітували переможці конкурсу громадських проектів 2017 року.

Загалом минулого року в рамках Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» фінансову підтримку з обласного бюджету отримали п’ять громадських проектів.

12 січня 2018 року в актовій залі ЧНТУ відбулися Урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів.

В цей день 532 магістри з різних спеціальностей покинули стіни Альма-матер і розпочали нову сторінку свого життя.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет та особисто вручив випускникам-відмінникам дипломи з відзнакою.

Також новоспечених магістрів вітали справжні Дід Мороз та Снігуронька, святковий вертеп та талановиті і завзяті активісти студентського клубу.

Щиро вітаємо усіх наших випускників із успішним закінченням навчання!

Хай доля щедро дарує вам професійні здобутки та особисте щастя, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного!

Радою адвокатів Чернігівської області, на виконання Меморандуму про співробітництво між Національною асоціацією адвокатів України, Чернігівським національним технологічним університетом та Радою адвокатів Чернігівської області від 27.04.2017, було проведено конкурс творчих робіт  серед студентів юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету за темою: «Розвиток адвокатури в незалежній Україні».

28 грудня 2017 року підведено підсумки конкурсу творчих робіт, проведеного Радою адвокатів Чернігівської області, серед студентів юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету за темою: «Розвиток адвокатури в незалежній Україні».

ОГОЛОШЕННЯ