ua en

Карантинні обмеження пов’язані з пандемією коронавірусу безпосереднім чином відобразилися на цьогорічному етапі проєкту Програма по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу”, що реалізується в Національному університеті «Чернігівська політехніка» громадською організацією «Чернігів Європейський» у партнерстві з Фундацією Прав Людини.

7 липня 2020 р. на Чернігівщині стартує проєкт «Разом Ми - Сила» або ХОЧУ стати Блогером. Це Правозахисна програма для молодих лідерів, що реалізується Національним університетом «Чернігівська політехніка» та Громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини», Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

Відповідно до умов угоди у рамках програми Erasmus+ студенти мають можливість навчатися в Університеті Марібор упродовж 5 місяців у 2020/2021 н.р.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Кандидати повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В1 та мати гарну успішність.

25.06.2020 р. стартував онлайн-курс «Фінансова грамотність», який презентований Центром «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та платформою Career Hub за підтримки видання про цифрову економіку та фінтех «Future», компанії EY, Райффайзен Банку Аваль, Metlife, Amway та Kredobank.

Співпраця кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ з Центром «Розвиток КСВ» розпочалася влітку 2018 р., коли розроблена колективом викладачів у складі Парубець О. М., Ремньової Л. М., Панченко О. І. та Штирхун Х. І. фінансова ігротека була визнана найкращим заняттям з фінансової грамотності в рамках реалізації проєкту «Фінансова грамотність для ЗВО», основною метою якого було підвищення рівня фінансової грамотності студентів неекономічних спеціальностей.

25-27 червня 2020 р. на Форумі кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області, що був організований  Чернігівським обласним молодіжним центром, перемогу в номінації  «Підтримка молодіжних проєктів та ініціатив» отримав проєкт «Фінансово грамотна молодь – успішна громада» підготовлений керівником лабораторії «Creative Finlab» д.е.н., проф. кафедри фінансів, банківської справи  ЧНТУ Парубець О. М. та здобувачами вищої освіти  3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Корицькою А. Є.  та Онопрієнко А. В.

The XVth International Scientific-Practical Conference “Mathematical Modeling and Simulation of Systems” MODS`2020 was held in Chernihiv, Ukraine, during June 29-July 01, 2020.

MODS is an annual international conference organized by Mathematical Machines & Systems Problems of the National Academy of Sciences of Ukraine, Chernihiv National University of Technology, and the State Scientific Research Institute of Armament and Military Equipment Testing and Certification.

The Conference is carried out by Information Technology and Software Engineering Department of CNUT.

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники та співробітники університету!

Вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Сюжет телеканалу «Дитинець» "Комісія з академічної доброчесності розглядає, чи був плагіат в роботах Сергія Шкарлета"

У Чернігівському національному технологічному університеті з метою вдосконалення та активізації кураторської діяльності в загальній системі виховної роботи в університеті, підвищення ролі і мотивації кураторської діяльності традиційно відбувся конкурс «Кращий куратор ЧНТУ».

18 червня 2020 року провели другий етап цьогорічного конкурсу. Конкурсна комісія під керівництвом проректора з науково-педагогічної та виховної роботи розглянула творчі звіти переможців першого етапу, який відбувся в навчально-наукових інститутах університету.

Згідно з постановою КМУ від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» наказом ректора №  97 від 19.06.2020 внесено зміни до наказу № 38 від 11.03.2020 «Про запровадження карантину» (в редакції згідно наказу ректора № 50 від 17.03.2020) та продовжено адаптивний карантин до 31 липня 2020 року.

У березні 2020 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика».

Серед переможців – здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня спеціальності 075 «Маркетинг» Красій Аліна (МР-161) та Мурай Альона (МР-171), які нагороджені дипломом ІІІ ступеня за роботу «Реалізація потенціалу України на європейському ринку туристичних послуг».

Щиро вітаємо дівчат та їх керівника - доцента кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Полковниченко Світлану Олександрівну і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

Вітаємо студентів освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Болуто Альону (гр.МУПп-191) та Лук’яшко Марину (гр. УП-171) з отриманням Диплома ІІ ступеня у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 073 "Менеджмент" у 2019-2020 навчальному році, що відбувався на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Щиро вітаємо міжнародну команду з ваговими здобутками та бажаємо нових наукових звершень!

У ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, організованим Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського визначені переможці зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Вітаємо переможців, здобувачів вищої освіти за напрямом підготовки 075 «Маркетинг».

Кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики вітає здобувачів вищої освіти та наукових керівників з перемогою і бажає творчої наснаги та подальших успіхів!

Пробне ЗНО 2020 скасовано. 

У понеділок і середу університет продовжить роботу у звичному режимі. Інформація щодо видачі зошитів пробного ЗНО буде оприлюднена пізніше. 

https://mon.gov.ua/ua/news/cherez-pogirshennya-epidemiologichnoyi-situaciyi-uchasniki-probnogo-zno-prohoditimut-testuvannya-vdoma

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 "Менеджмент" у 2019-2020 навчальному році, проведеного на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Михайловська Аліна Ігорівна (гр. ПМ-181)  увійшла до числа переможців та нагороджена Дипломом III ступеня.

Наукова робота Михайловської А. І. та Сапата-Буйде (Іспанія) на тему "Improving the Managerial Competencies of a Modern Doctor" були підготовлені під керівництвом доцента кафедри публічного управління та менеджменту організацій Михайловської Олени Василівни, яка нагороджена Грамотою за підготовку студентів-переможців! 

Вітаємо переможців і бажаємо нових досягнень!

Сьогодні 10.06.2020 Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний університет «Чернігівська політехніка».

Під час візиту він зустрівся з ректором університету Сергієм Шкарлетом. Студенти та викладачі університету представили Президенту України свої науково-технічні розробки. Володимир Зеленський ознайомився з освітнім процесом у Національному університеті «Чернігівська політехніка», відвідав захист курсових проектів студентів-будівельників, а також поспілкувався зі студентською радою університету.

Необхідно зазначити, що напередодні візиту, Президент України Володимир Зеленський з нагоди 60-річчя університету підписав указ "Про відзначення державними нагородами України працівників Національного університету «Чернігівська політехніка» https://www.president.gov.ua/documents/2152020-34077. За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження новітніх освітніх технологій, багаторічну плідну наукову, педагогічну діяльність Президент України нагородив орденом «За заслуги» III ступеня ПУЗИРНОГО Вячеслава Феодосійовича, завідувача кафедри трудового права, адміністративною права та процесу; орденом княгині Ольги III ступеня – ГАЦЕНКО Ірину Олександрівну, доцента кафедри філософії і суспільних наук; медаллю «За працю і звитягу» – СМОЛЯР Валентину Іванівну, завідувача їдальні, а також присвоїв почесні звання: ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» – САВЧЕНКО Олені Віталіївні, завідувачеві кафедри промислового і цивільного будівництва, доктору технічних наук, «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ» – ВЕРШНЯКУ Григорію Олексійовичу, головному бухгалтерові; «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» – ІЛЬЧУКУ Валерію Петровичу, професорові кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Карантин - не привід сидіти склавши руки. З дотриманням всіх вимог дистанційної участі студенти НУ "Чернігівська Політехніка" взяли участь в міжнародному конкурсі студентських наукових робіт, який цього року проводився 29 травня 2020 р. в м. Кременчук . За результатами конкурсу більшість робіт студентів НУ "Чернігівська Політехніка" зайняли призові місця. Особливо приємно, що до багатьох робіт долучилися студенти, викладачі та випускники минулих років кафедри Електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки (ЕАРМ - колишня кафедра Промислової електроніки (ПЕ)) НУ "Чернігівська політехніка".

Поздоровляємо студентів та наших колег з високими здобутками у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт і бажаємо подальших успіхів!

Студенка 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Онопрієнко А. В. стала переможницею конкурсу «Завтра ua» стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука. Науковий керівник – д.е.н., проф. Парубець О. М. На конкурс була подана робота на тему «Підвищення ролі фінансів домогосподарств у стабілізації фінансової системи України».

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування вітає студентку та її наукового керівника з отриманою перемогою та бажає подальших успіхів!

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 051 "Економіка" у 2019-2020 навчальному році, проведеного на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, магістрант спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Вертійко Артем Андрійович (гр. МОАп-191) увійшов до числа переможців та нагороджений Дипломом III ступеня.

Вітаємо Вертійка А.А. та наукового керівника Гнедіну К.В. і бажаємо нових звершень!

У зв’язку з послаблення протиепідемічних заходів на території Чернігівської області відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 20 від 28.05.2020) та згідно постанови КМУ № 392 від 20 травня 2020 р. «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» наказом ректора№ 88 від 28.05.2020 внесено зміни до наказу № 38 від 11.03.2020 «Про запровадження карантину» (в редакції згідно наказу ректора № 50 від 17.03.2020) і 1-го червня 2020 року дозволено відвідування університету здобувачам вищої освіти та іншим особам, які навчаються в університеті, для:

ОГОЛОШЕННЯ