ua en

Із 13.04.2018 по 27.04.2018 року триватиме конкурсний відбір на зайняття вакантних посад на посади молодшого складу поліції підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Прийом документів для участі в конкурсному відборі та надання консультацій щодо порядку його проведення здійснюється за адресою:
місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А.

З 23 по 25 квітня 2018 року  на базі кафедри Промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету буде проведений заключний (другий) етап II туру Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Електроніка та телекомунікації» зі спеціальності «Електроніка».

На конкурс подано 21 роботу з різних навчальних закладів України.

Детальна інформація (конкурсні роботи, їх рецензії, рекомендації до участі у заключному етапі, список запрошених учасників, програма проведення і т.ін.) знаходиться на офіційному сайті Конкурсу: http://inel.stu.cn.ua/konkurs

Запрошуються всі бажаючі.

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація університету

04 квітня у міжнародний день інтернету та веб-майстрів доцент кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Базилевич Володимир Маркович був запрошений до ранкового шоу "Ранні пташки" на чернігівську хвилю Українського радіо. Разом з ведучими Альоною Сисенко та Андрієм Хоружим говорили про те, хто такі хакери, як убезпечити себе від спамів і вірусів та чому все, що потрапляє в Інтернет, залишається там назавжди? Про таємниці всесвітньої павутини та як в ній з`являється різноманітна інформація.

В ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика», що відбулась 3-5 квітня 2018 р. на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ), Чернігівський національний технологічний університет гідно представив студент обліково-економічного факультету Вертійко Артем (академ. група ОА-151) і здобув ІІІ місце.

Вітаємо нашого переможця – Вертійко Артема, а також кафедру бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, яка підготувала студента до олімпіади, та маємо надію, що проведена Всеукраїнська студентська олімпіада сприятиме зростанню числа зацікавлених статистикою студентів і надасть новий імпульс до розвитку студентської науки!

З 15 по 28 травня 2018 року в рамках діяльності Інформаційного центру ЧНТУ ім. проф. Я.-У. Сандала, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають можливість БЕЗКОШТОВНО навчатися на англомовному курсі «Соціальне підприємництво», який викладатиме норвезький професор д-р Ян-Урбан Сандал, засновник та керівник Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

4 квітня 2018 року у Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій», в якій взяв участь студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Колошко Євген і зайняв ІІІ місце.

Наукова робота виконана під керівництвом доцента кафедри публічного управління та менеджменту організацій Михайловської Олени Василівни.

Вітаємо Євгена та його керівника і бажаємо наступних перемог!

30 березня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт  з  «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права».

За результатами першого етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і прав; історії правових і політичних вчень; філософіїї права» запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції отримала студентка Чернігівського національного технологічного університету, групи МКПР-171 Кокоша Діана Юріївна з доповіддю «Проблема правового нігілізму в Україні, та шляхи його подолання» (науковий керівник: к.ю.н. Марущак О.А., викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права).

28-30 березня 2018 року в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та web-дизайн».

Для участі в олімпіаді зареєструвались 56 студентів із 17 ВНЗ 11 міст України: Київ, Дніпро, Харків, Суми, Вінниця, Луцьк, Житомир, Львів, Рівно, Запоріжжя а також і студенти нашого ВУЗу факультету електронних та інформаційних технологій.

Змагання проводились в двох секціях: «Web-технології» та «Web-дизайн».

По завершенні олімпіади журі визначило переможців серед яких і наша студентка Довга Дарина, яка зайняла І місце в секції «Web-дизайн».

Готував студентку до олімпіади асистент кафедри ІКС Супрун В’ячеслав Володимирович.

Щиро вітаємо студентку та її керівника з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

2-го квітня відбувся Брейн-ринг з туристичного країнознавства серед студентів 3-го курсу спеціальності «Туризм». Захід був організований спільними зусиллями викладачів кафедри туризму та співробітників Наукової бібліотеки.

Студенти мали змогу попрацювати у команді, закріпити знання, отриманні на заняттях та блиснути ерудицією. Питання вимагали знання туристичних пам’яток України та світу, національних костюмів, етнічної музики, іноземних мов і навіть художніх історичних фільмів. Змагання проходили у веселій, дружній атмосфері. Переможець визначився у запеклій боротьбі, але ніхто не залишився без солодких призів.

З 15 по 29 березня 2018 року згідно з планом загальноуніверситетських заходів «Почни весну з ЧНТУ» було проведено інтелектуальні ігри з основ правознавства у ЗОШ м. Чернігова кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права.

Проведення ігор було заплановано у два тури. Перший тур проходив у школах з 15 по 28 березня, другий тур відбувся 29 березня 2018 р. у лекційному залі №2 корп. 8 на юридичному факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ. Участь у заході взяли представники десяти ЗНЗ м. Чернігова, зокрема, шкіл №1,6,13,20,21,34,35, колегіуму 11, ліцею 15, гімназії 31.

На базі ДП «Остерський військовий лісгосп» студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» набули практичних навичок при вивченні дисциплін «Лісова таксація». Майбутні фахівці лісової галузі навчилися користуватись вимірювальним інструментом, визначати запас деревостану різними методами, ознайомилися з особливостями таксації ростучих дерев.

Шановні студенти!

«Благодійний Фонд імені Святого Володимира» у партнерстві з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на базі Інституту моніторингу якості освіти (ІМЯО) реалізує благодійний проект «Future of Ukraine».

Увага! Реєстрація до 12 квітня!

1 квітня 2018 року студенти спеціальності «Лісове господарство» разом з викладачами кафедри аграрних технологій та лісового господарства ЧНТУ прийняли участь у загальноміській акції по розвішуванню шпаківень в РЛП «Ялівщина».

Акція присвячена міжнародному Дню птахів, який саме і відзначається в цей день. В рамках акції на території було розвішано 100 будиночків для птахів, зокрема шпаківень, синичників, дуплянок. Учасниками акції стали вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та Чернігівської області: ЗОШ № 5, Ліцей № 15, ЗОШ № 30, ЗОШ № 12, Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2, Киселівська ЗОШ Чернігівського р-ну, Сновський НВК «ЗНЗ – І-ІІ ст., ДНЗ», екологічна громадськість.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін долучилася до університетської акції "Почни весну з ЧНТУ".

28.03.2018 р. доцент кафедри, к.іст.н. О.В. Герасименко провела історичну гру "Українська революція 1917-1921 рр.". Виявляється, що вивчати історичні події та факти набагато ефективніше через гру! У заході взяли участь 23 учні 10-х і 11-х класів Чернігівської ЗОШ №20 та 14 учнів 10-х класів ЗОШ №6.

30 березня 2018 року на базі Міністерства освіти і науки України для керівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю 081 «Право», та керівників відповідних факультетів (інститутів) цих закладів вищої освіти було проведено публічну презентацію аналітичного дослідження «Стан юридичної освіти в Україні».

Від ЧНТУ у заході взяв участь декан юридичного факультету Селецький О.В.

Зустріч відбулась під головуванням Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Спікерами заходу також були: Вайдотас Верба - Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні; Наталія Бернацька - перший заступник Міністра юстиції України; Сергій Мудрук - експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні, автор дослідження.

30 березня 2018 року відбулася ІХ Науково-практична конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави», яка проходила в Національній академії Служби безпеки України. Участь у заході взяла викладачка кафедри кримінального права та правосуддя Головко О.М.

Робота конференції відбулася за трьома актуальними для держави напрямками: це державно-правові проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки, захист інформації з обмеженим доступом та стратегічні комунікації.

30 березня студенти спеціальності «Туризм» відвідали Міжнародну туристичну виставку UITT 2018 «Україна – Подорожі – Туризм» - традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Студенти мали можливості спілкуватися з практичними працівниками сфери туризму, ознайомитися з новими туристичними продуктами, новими маркетинговими технологіями.

Ділова гра «Створи власний логотип» відкрила потенціал майбутніх маркетологів серед учнів шкіл та училищ м. Чернігова, які з цікавістю відвідали захід, що був проведений кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики факультету життєдіяльності природокористування і туризму ЧНТУ 29 березня 2018 року в рамках реалізації проекту «Почни весну з ЧНТУ».

Наш захід відвідали 31 учень з загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова№ 5, 7, 20, 29, а також учні Чернігівського вищого професійного училища № 15.

ОГОЛОШЕННЯ