ua en

У рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Жінки. Мир. Безпека» члени ГО «Чернігів Європейський» Надія Левицька (декан факультету соціальних технологій оздоровлення та реабілітації), Тетяна Децюк (доцент кафедри соціальної роботи), Анна Вербицька (доцент кафедри соціальної роботи), а також студентка факультету соціальних технологій оздоровлення та реабілітації Олександра Каліберда взяли участь у Школі-тренінгу у форматі інноваційного арт-методу «ДРАМА-ТЕАТР», що відбулася 16–19 квітня 2019 року в тренінговому центрі Mama Cares.

Центр ґендерної освіти ЧНТУ і Студентська рада ЧНТУ проводять конкурс студентських художніх робіт за темою «Від миру віртуального до миру реального!».

Конкурс проводиться з метою популяризації серед молоді ідей гуманізму, толерантності, мирного розв’язання конфліктів. 

  • До участі в конкурсі запрошуються студенти усіх спеціальностей та курсів.  
  • Роботи виконуються у форматі А-3– А-1. Можна використовувати різні техніки малюнку.  
  • Термін подачі робіт до 6-го травня 2019 р.
  • За результатами конкурсу, шляхом відкритого голосування будуть визначені переможці: перше, друге та третє місце.

22-23 квітня 2019 р. на базі Чернігівського національного технологічного університету в рамках проекту «Голос жінки має силу» відбувся дводенний тренінг «Блогерство»: перший день – «Як стати блогером», другий день – «Основи відеоблогінгу». Участь у тренінгу взяли 26 осіб, серед них були вимушено переміщені особи, студенти, викладачі.

В перший день учасники прослухали лекцію – презентацію «Чому збільшується важливість блогерства? Ефективний блог», презентацію «Онлайн платформи для вашого блогу». Найбільш ефективними були практичні вправи і завдання: гра-дискусія «Точка зору», визначення ідеї і теми блогів, формулювання і шліфування заголовків, складання посту. Вчилися також реєструватися на блог-платформах. У багатьох учасників за результатами роботи була зроблена основа посту, визначені ідеї і теми, над якими в подальшому вони будуть працювати.

30 квітня 2019 року відбувся форум "Туристичні практики 2019".

Захід такого рівна в Чернігові відбувся вперше. Ми раді, що студенти та вкладачі кафедри туризму мали змогу не лише брати участь і дізнатись новинки туристичного ринку України, але й долучитись до його організації і проведення!

Студенти спеціальності "Туризм" гостинно вітали учасників на рецепції форуму, збирали пропозиції та побажання місту, забезпечували технічні потреби виступів, допомагали логістикою тощо.

Декан фінансово-економічного факультету ЧНТУ Ремньова Л.М. та доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Панченко О.І. 19-20 квітня 2019 року прийняли участь у роботі конференції «Researchers Meet Innovators», організованій асоціацією випускників та студентів Марії Кюрі (MCAA) та Erasmus Mundus (EMA) у Києво-Могилянській Академії. Це було два насичені дні обміну досвідом від експертів з Австрії, Туреччини, Нідерландів, представників вітчизняного бізнесу та кращих стартап-команд України. Обговорювались можливості для розвитку та комерціалізації дослідницьких ідей, сучасні виклики й можливості університетів у формуванні екосистеми стартапів в Україні. За результатами нетворкінгу встановлено нові контакти з представниками Academy DTEK, YouControl ma Zirity стосовно перспектив плідної співпраці з ЧНТУ.

Інформаційна довідка про дослідження поінформованості студентів Чернігівського національного технологічного університету щодо проявів сексизму та дискримінації за ознакою статі з 4 по 16 квітня 2019 року

Дослідження поінформованості студентів Чернігівського національного технологічного університету щодо проявів сексизму та дискримінації за ознакою статі було проведене кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики спільно з Центром гендерної освіти ЧНТУ з 4 до 16 квітня 2019 року.

18 квітня 2019 р. на базі Чернігівського національного технологічного університету відбулося друге блог-кафе, учасниками якого став студентський актив нашого університету.

Студенти прослухали інформацію про основи блогерської майстерності та відеоблогінг, дізналися про блог-платформи, зробили перші спроби професійної подачі посту. Ідеєю для всіх учасників був ЧНТУ, а тему обирав кожен сам. Тож чекаємо на професійні публікації від наших активістів про університетське життя!

Вітаємо нашу студентку Альону ВОЛКОВУ (група УП-171, спеціальність 073 "Менеджмент" Освітня програма "Управління персоналом та економіка праці") з отриманням від Ректора ЧНТУ Сергія Миколайовича ШКАРЛЕТА грамоти за активну участь у благодійному концерті AROUND THE WORLD 23 квітня 2019 року!

Кафедра управління персоналом та економіки праці

Вітаємо команду маркетологів ЧНТУ з вибореним ІІІ місцем у фіналі XIII Міжнародного конкурсу студентських маркетингових, PR-проектів та стартапів «Золотий компас», що пройшов 18 квітня 2019 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Велика подяка всьому колективу кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ, а також компанії COLLAR Company за підтримку у створенні PR-проекту «WOW Pets!».

Приємно, що вже 4-й рік поспіль команда маркетологів ЧНТУ стає переможцями Міжнародного конкурсу студентських маркетингових, PR-проектів та стартапів «Золотий компас»!

У рамках IV Бізнес-форуму «ОСВІТА – БІЗНЕС: успішна кар’єра» в Чернігівському національному технологічному університеті 13 травня 2019 року буде проведено серію тренінг-семінарів "Навички ХХІ століття".

До участі запрошуються здобувачі вищої освіти, а також всі зацікавлені особи.

Дедлайн реєстрації 8 травня включно.

11-14 квітня 2019 р. в рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу» члени ГО «Чернігів Європейський» та викладачі ЧНТУ пройшли навчання у Школі-тренінгу «Арт-терапія».

Тренінг-центр «MamaCares» зібраву своїх стінах небайдужих людей з усієї України та на декілька днів став центром креативності, мистецтва та співпраці.

24 квітня 2019 року урочисто підписано угоду про співпрацю Громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу» та Чернігівського національного технологічного університету!

Саме сьогодні науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ отримали сертифікати про членство в Українській Асоціації Маркетингу.

22 квітня 2019 року у залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулися заходи з підведення підсумків XVII Всеукраїнського конкурсу «Молодь - енергетиці України - 2018: відкритий конкурс молодих вчених та енергетиків», проведеного Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Громадською організацією «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики», Національною академією наук України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Радою молодих енергетиків України.

17-18 квітня 2019 року у ЧНТУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2019: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА».

Цьогоріч учасниками конференції стали майже 400 молодих учених та студентів з різних куточків України та із-за кордону.

Робота конференції здійснювалося за 10 секціями, 11 підсекціями за тематичними напрямами:

За підсумками фінального етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса  Шевченка  студентка ЧНТУ Прищепа Дарина (факультет  електронних та інформаційних технологій) посіла почесне третє місце.

Вітаємо Дарину та її наукового керівника  Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

14 квітня 2019 на базі НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулися фінальні ігри чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед жіночих команд вищої ліги, сезону 2018-2019 р.р.

До фінальної частини з п’ятнадцяти команд пробилися чотири найкращі, а саме: «Прилуки» м. Прилуки, «Ніжинка» м. Ніжин та одразу дві команди з нашого університету – «Юрист» та «Технолог».

В Коледжі транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ відбулось незвичайне свято - свято радості, відкритості і щирості - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Коледж гостинно зустрів у своїх стінах майбутніх студентів. Гості відвідали різноманітні локації, майстер-класи, аудиторії і лабораторії коледжу, ознайомились з матеріально-технічною базою та познайомились з життям студентів у вільний від навчання час, а також взяли участь в безпрограшній лотереї та отримали пам'ятні сувеніри.

17 квітня 2019 року Коледж транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ презентував свої таланти на VIII обласному огляді-конкурсі студентської творчості «Студентська Весна – 2019». Захід проходив на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ. Серед 14 навчальних закладів Чернігівської області, які брали участь в конкурсі, талановиті, оригінальні та креативні номери наших конкурсантів були високо оцінені поважним журі.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії». Дослідження проводиться у квітні-червні 2019 року на умовах повної анонімності. Посилання на електронну форму онлайн-опитування: для науково-педагогічних працівників за адресою – https://bit.ly/2Gtknki; для студентів за адресою – https://bit.ly/2VcjqGw. Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

ОГОЛОШЕННЯ