ua en

Вже з цього навчального року кафедра Промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету робить набір на нову спеціалізацію: "Комп'ютерні системи автоматизації". Хто хоче розроблювати та програмувати складні промислові системи, роботів, автомобільні електронні системи з елементами штучного інтелекту вступайте на спеціальність 171 — Електроніка до Чернігівського національного технологічного університету.

Вже зараз існують вакансії від роботодавців на таких фахівців з заробітною платою від 15 - 30 тис. грн за місяць в Чернігові і біля 100 тис. грн за місяць за кордоном.  З навчальною програмою спеціалізації можна ознайомитися за посиланням: http://inel.stu.cn.ua/images/disciplines/Navch_plan_elektr_bak_komp_syst_avt_CHNUT_2018.pdf

За результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р. рішенням стипендіальною комісією від 02.07.2018 р. (протокол № 14) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації;фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; ННІ будівництва; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі; центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, що додаються.

29 червня в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбулись урочистості з нагоди вручення студентам Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ дипломів молодшого спеціаліста. 206 випускників коледжу отримали дипломи, з них 17 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Студенти Навчально-наукового інституту менеджменту, харчових технологій і торгівлі Чистякова Катерина, Котенко Ксенія, Войправ Тетяна та Колошко Євген з 23 червня по 1 липня 2018 року проходили стажування у Лодзькій Політехніці (Польща), на підставі угоди «Про проведення практики за обміном між Лодзькою Політехнікою та ЗВО України».

26 червня 2018 р. представниці нашого університету, керівник Центру ґендерної освіти ЧНТУ Н.А. Ємець, завідувач кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню К.О. Кальницька, доцент кафедри менеджменту та державної служби С.М. Задорожна взяли участь у засіданні за круглим столом «Ґендерне програмування, як інструмент до забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні». Захід проводився у рамках проекту, що реалізується громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи», за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Chongqing University of Technology (Китай) запрошує бакалаврів та магістрів на річне або семестрове навчання англійською мовою за програмами за вибором:

  • Китайська мова (Chinese language program)
  • Електронна інформація та техніка (Electronic information and engineering)
  • Електротехніка та автоматизація (Electrical engineering and automation)

26 червня  2018р.  в рамках проекту Технологічний Пакт для жінок в STEM  відбувся Форум «Жіноче лідерство в STEM у місті Чернігів», який проводився за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнером заходу була громадська організація  “Ліга ділових та професійних жінок України”.

У рамках форуму Чернігівський національний технологічний університет долучився до підписання Технологічного Пакту. Технологічний пакт є унікальним документом для України та Європи, мета якого – консолідувати зусилля навчальних закладів і компаній для підтримки жінок в технологічній сфері та сприяння розкриттю їх потенціалу. 

25 червня 2018 р., керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ к. філос. н., доцент Н.А. Ємець отримала нагоду долучитись до участі у Міжнародній конференції «Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» – найкращі практики, отриманий досвід та наступні кроки для України». Захід проходив у м. Києві та був організований Офісом ООН – жінки в Україні, в партнерстві з Центром «Розвиток демократії».

22 червня 2018 року підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Іванівською сільською радою, яка є ключовою ланкою об’єднаної територіальної громади. У церемонії підписання взяли участь ректор ЧНТУ д.е.н., професор Шкарлет Сергій Миколайович та сільський голова Гарус Сергій Іванович, який став ініціатором налагодження співпраці, а також директори і декани університету. З презентацією інноваційних продуктів виступила начальник науково-дослідної частини ЧНТУ к.е.н., доцент Сизоненко Олена Володимирівна. Приємно, що до заходу приєднались представники талановитої молоді територіальної громади, які є потенційними абітурієнтами ЧНТУ.

20 червня 2018 року викладачі кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ разом зі студентами відвідали неймовірний захід, який надає концентровано практичні і теоретичні знання «в одному флаконі» - “International Field Days Ukraine”. В одному місці зібралися експоненти різної спеціалізації з декількох країн: України, Німеччини, Чехії, Франції, Австрії. Відвідувачам надавалася можливість ознайомитися з широким спектром сортів та гібридів основних сільськогосподарських культур, засобів захисту рослин, засобів виробництва, сервісних послуг та обладнання для рослинництва. Метою заходу стала наочна презентація та обмін інформацією між сільськогосподарськими виробниками та постачальниками технологій.

В минулому, 2017 році, в нашому місті на базі ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ був успішно реалізований Проект Бюджету участі “Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб “Наша сила в єдності”. З січня по червень 2018 року тривала реалізація ІІ сезону Проекту, який став переможцем у 2017 році. Цього року його учасниками стало більше 150 осіб, а команда Проекту – більше 20 чоловік – це майстри hand made, аніматори, ну і, звичайно, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету. Проведення заходів Культурного центру відбувалось на базі Чернігівського національного технологічного університету (ННІ права і соціальних технологій), керівник проекту – канд. пед. наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ І.Г. Карпова.

Центром Іноземних мов ЧНТУ спільно з Британською Радою було проводено тест APTIS. APTIS визначає рівень володіння англійською мовою за шкалою Загальноєвропейських Рекомендацій мовної освіти (CEFRA1-C). 10 учасників успішно пройшли тестування та підтвердили рівень володіння англійською мовою B2.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Літо - найкращий час для саморозвитку та генерування ідей щодо покращення життя своєї громади!

Скористайтеся нагодою: Чернігівський національний технологічний університет спільно з ГО «Чернігів Європейський» запрошує на тренінг "Активні громадяни" за програмою Британської Ради.

Творчий конкурс - важлива компонента конкурсного балу абітурієнта. Підготовка до конкурсу - не менш важливий етап.

Саме тому 15 червня на базі ЧНТУ розпочали роботу інтенсив-курси підготовки до творчого випробування зі спеціальностей 191 Архітектура та містобудування і 022 Дизайн.

Хлопці та дівчата покращують свої навички з академічного рисунку та основ креслення.

З метою вдосконалення та активізації кураторської діяльності в загальній системі виховної роботи в університеті, підвищення ролі, престижності і мотивації кураторської діяльності вже четвертий рік поспіль проводиться конкурс «Кращий куратор ЧНТУ».

20 червня 2018 року відбувся другий, фінальний етап цьогорічного конкурсу. Конкурсна комісія під керівництвом проректора з науково-педагогічної та виховної роботи розглянула творчі звіти переможців першого етапу конкурсу.

Відповідно до умов угоди у рамках програми Erasmus+ студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) та студенти I курсу магістратури таких факультетів: ФЕФ, ОЕФ, ФЕІТ, МТФ мають можливість навчатися в Університеті Марібор упродовж 5 місяців у першому семестрі 2018/2019 н.р. (жовтень 2018-лютий 2019).

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію (800 євро) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Кандидати повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В1.

20 червня на кафедрі іноземних мов професійного спрямування відбувся методичний семінар, присвячений особливостям роботи у системі дистанційного навчання Moodle. Викладачі кафедри адмініструють 89 дистанційних курсів. Під час семінару О.П. Дрозд виділив позитивні моменти в оформленні курсів, створених викладачами кафедри ІМПС, надав конструктивні пропозиції щодо поліпшення контенту існуючих курсів та розповів про нові технічні можливості для підвищення їх ефективності.

15 червня 2018р. у м. Києві на Всеукраїнській конференції «Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0» відбувся фінал конкурсу «Краще заняття з фінансової грамотності». Цей конкурс проводився Центром «Розвиток КСВ» у партнерстві з журналом FUTURE за підтримки компаній Альфа Страхування, Кредобанк, МетЛайф, Райффайзен Банк Аваль, Amway і EY в рамках проекту «Фінансова грамотність для ВНЗ».

За результатами оцінюванням креативна команда з ЧНТУ була визнана переможцем і отримала грошовий приз у розмірі 5000 грн. та можливість студійного відеозапису свого заняття.

ОГОЛОШЕННЯ