ua en

28 вересня 2018 року майбутні агрономи (студенти спеціальності 201 «Агрономія») під керівництвом викладачів кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ вирушили на дослідне поле в с.Деснянка.

Тут вони на власному досвіді освоїли технологічний процес посіву озимих зернових культур: жита та пшениці. Студенти мали змогу власноруч спробувати відрегулювати норму висіву рослин, перевірити правильність налаштувань густоти та глибини посіву. Для студентів 1-го курсу – це був перший практичний досвід.

26 вересня 2018 року студенти другого та третього курсів юридичного факультету, які навчаються за спеціалізаціями "Правове забезпечення підприємницької діяльності" та "Трудове право та правове забезпечення управлінської діяльності" у супроводі науково-педагогічних працівників факультету Колодій І.М. та Рудик В.А. відвідали День відкритих дверей Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

4 жовтня виповнюється 5 років діяльності Чернігівського національного технологічного університету згідно з Указом Президента України № 544/2013 від 4 жовтня 2013 р.

Йде другий рік екскурсійної діяльності музею історії університету. За цей час експозиції музею поповнилися новими експонатами: фотоальбомами роботи будівельних загонів ЧФ КПІ, значками, фото кафедр 70-80-х років та іншими речами.

З початку навчального року музей вже відвідали групи ХТ-181 (куратор Савченко О.М.) та ПУА-181 (куратор Ітченко Д.М. ) ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі, першокурсники обліково-економічного факультету (куратори Волот О.І., Дрозд О.П.), студенти групи РА-181 факультету електронних та інформаційних технологій (куратор Хоменко М.А.). Перегляд слайд фільму, ознайомлення з інсталяціями та найцікавішими експонатами музею надало студентам уявлення про навчання та відпочинок студентів минулих років.

25.09.2018 р. в рамках проекту FORBIZ – Створення кращого бізнес-середовища, Чернігівський національний технологічний університет відвідали старший радник проекту з політики МСП Ольга Красовська, експерт з питань розвитку МСП Ірина Лупашко та експерт з питань розвитку інфраструктури Альберто Гомез (Іспанія).

Під час зустрічі гості познайомились з діяльністю Бізнес-інноваційного центру ЧНТУ, науковими розробками співробітників ЧНТУ та реалізованими бізнес-проектами учасників проекту "Україна-Норвегія".

Під головуванням Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця у вересні відбувся молодіжний захід - засідання студентської ради. В рамках заходу було проведено масштабний освітній фестиваль "Маркет мов".

Участь у засіданні студентської ради та фестивалі взяв і представник нашої студентської ради Тимофій Іванов, студент обліково-економічного факультету ННІ економіки: «Це було дійсно цікаво – я пройшой тестування на знання англійської мови, переглядав фільми в оригіналі під відкритим небом», - поділився своїми враженнями студент.

На замовлення Управління культури і туризму Чернігівської міської ради кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету з 20 квітня по 20 червня 2018 року було втретє проведене маркетингове дослідження ринку в’їзних туристів Чернігова.

Офіційні результати маркетингового дослідження було презентовано 18 вересня 2018 року під час прес-конференції в Управлінні культури і туризму Чернігівської міської ради.

25.09.18 студенти спеціальності «Лісове господарство» відвідали 17-Міжнародну виставку обладнання та технологій для лісового господарства. В цьому році на виставці було представлено понад 150 компаній з 17 держав світу. 

Виставка LISDEREVMASH має репутацію самої цікавої та авторитетної виставки для фахівців лісової галузі.

Інформаційний центр Європейського Союзу Чернігівського національного технологічного університету запрошує приєднатися до «Дня кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні у м. Чернігові, що відбудеться 1 жовтня 2018 р. з 10.00 до 14.30 у Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Шевченка, 95. Ти знайдеш все, що потрібно для якісного професійного розвитку та старту кар’єри у компанії своєї мрії за європейськими стандартами.

Студенти групи ПД-181 Інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету разом із викладачами кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права започаткували добру традицію – поєднання активного відпочинку та здобуття нових знань через екскурсії.

19 вересня 2018 року з нагоди Міжнародного дня студентського спорту на базі спортивного містечка навчального корпусу №8 ЧНТУ кафедра фізичної реабілітації провела спортивний флешмоб. В якому прийняли участь першокурсники нашого університету. Для підтримання спортивного руху студентам було запропоновано виконати дві вправи, а саме: підтягування на перекладині та віджимання. Що з цього вийшло!? Дивіться відеосюжет!

Студенти профспілкові активісти Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ на чолі з головою профкому студентів Ларисою Буйною та головою профкому працівників Любенко А.А., спільно з Деснянським управлінням водних ресурсів, взяли участь в екологічній акції - Міжнародний день чистих берегів (International Clean Beach Day). Учасники заходу прибирали та сортували побутове сміття на береговій території річки Десна в районі пішохідного мосту.

В Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ в черговий раз традиційно відбувся "День здоров`я”, присвячений Дню фізичної культури та спорту, в якому взяли участь близько 500 студентів коледжу.

Спортивний захід проводився на базі ЧОСДЮШОР з лижного спорту ЧООФСТ "Україна”.

20 вересня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття осіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту "Україна-Норвегія". Професійна перепідготовка здійснюватиметься за програмами "Інтернет технології і бізнесі та WEB-дизайн" та "Підприємництво у сфері оздоровчо-рекреаційної діяльності".

На урочистому відкриті були присутні: перший проректор ЧНТУ Новомлинець О.О., директор ННІ права і соціальних технологій Остапенко Л.А., голова ГО «Чернігів Європейський» Дивнич Г.А., член ГО «Чернігів Європейський» Петрик О.Л., Децюк Т.М. та координатор проекту – Коленіченко Т.І.

Є різні способи дізнатися про щось нове та крокувати в ногу з часом. Як зазначалося в наших попередніх публікаціях «щоб бути професіоналом у сфері агрономії потрібно вміти знаходити та застосовувати інформацію, яка динамічно змінюється». Одним з подібних засобів, в якому можна почерпнути новинки, є організація Днів поля – своєрідних майданчиків під відкритим небом. На них аграрії та всі охочі можуть спілкуватися з фахівцями-експертами та колегами, ділитися досвідом та освоювати новинки технологій вирощування культур, в тому числі і технічних засобів.

5 вересня 2018 року кафедра Аграрних технологій та лісового господарства ННІ бізнесу природокористування і туризму стала учасником Дня поля організованого на полях ТОВ «Праця Стольне» в Менському районі.

15 вересня 2018 року відбулася акція World Cleanup day в рамках якої 150 країн згуртувалися заради однієї позитивної зміни – чистого світу.

До Всесвітнього дня прибирання долучився і ЧНТУ, в тому числі навчально-науковий інститут бізнесу, природокористування і туризму. Наші студенти та викладачі доклали чимало зусиль, щоб зробити Чернігівську Ялівщину комфортнішу для відпочинку.

Дякуємо тим, хто виявився не байдужим і прийшов на допомогу.

Слова привітань, танці, пісні, великий святковий торт, в небо злітають білі голуби. Так 17 вересня 2018 року перед головним корпусом в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася надзвичайна подія – відкриття справжньої Cтудентської Площі, на ній і провели  посвяту першокурсників у справжні студенти!

Новоспечених студентів університету привітав  ректор Сергій Шкарлет, висказав надію, що ця Площа стане символом студентського єдності, справжнім місцем сили, натхнення і зародженням нових традицій для всіх, хто вчиться. Технологічний університет готує фахівців високого рівня, які допоможуть перетворити Чернігів у найкраще місто України", - зазначив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який привітав студентів під час церемонії відкриття Студентської площі  

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендійні програми DAAD.

Для студентів на бакалаврських програмах:

2 – 3 курси, 5 курс (якщо він не випускний): Літні курси у Німеччині для іноземних студентів.
2 – 5 курси: Групові поїздки для студентів до Німеччини «Studienreisen».

За результатами вступної кампанії 2018 року та відповідно до рішення стипендіальної комісією від 10.09.2018 р. (протокол № 15) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; ННІ будівництва; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі; центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, що додаються.

День знань у ЧНТУ завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Зі святом усіх присутніх привітав ректор ЧНТУ Сергій Шкарлет та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко .

У цьому році наш університет гостинно відкрив свої двері для 741 першокурсника, 834 магістра, 489 молодих спеціалістів, 22 аспіранта, 8 докторантів.

Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Тож бажаємо всім наснаги та натхнення в навчанні, особистих успіхів і незмінно бадьорого настрою!

ОГОЛОШЕННЯ