ua en

29 вересня 2011року до Міжнародного дня людей похилого віку Центром волонтеріату «Довіра», що діє під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи Скорик Т. В., Волковницької Т. М., Лєскової Л. Ф. було організовано та проведено святковий концерт у Чернігівському геріатричному пансіонаті.

Громадська організація «Клуб бухгалтерів» 13 жовтня 2011 року запрошує на чергове засідання клубу. Тема засідання: «Основні засоби і нематеріальні активи у Податковому кодексі з урахуванням змін, внесених у Податковий кодекс Законом 3609».

Засідання Клубу відбудеться з 10.00 до 13.00. У ньому будуть брати участь фахівці провідних підрозділів податкової служби, які адмініструють податки, незалежні консультанти (аудитори, юристи). Засідання проводитиметься безкоштовно. Форма проведення - не просто лекції з питань оподаткування, а активний діалог з учасниками.

Запрошуємо до участі викладачів кафедри бухгалерського обліку та кафедри фінансів, а також студентів, яким потрібна дана інформація.

У Чернігівському державному технологічному університеті спільно з компанією Cisco Systems, всесвітньо відомим лідером у галузі побудови мереж для Internet, відкрито Локальну Мережеву Академію Cisco.

За допомогою програми Мережевої Академії Cisco викладачі та студенти мають змогу вивчати інформацію потрібну для складання іcпиту на отримання сертифікатів CCNA (Cisco Certified Network Associate, сертифікований фахівець з комп'ютерних мереж). Цей сертифікат надає беззаперечні переваги на ринку праці.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, НЕК «Укренерго», ПАТ «Чернігівобленерго», Інститут електродинаміки НАН України, Чернігівський державний технологічний університет (ЧДТУ) запрошують взяти участь у науково-практичній конференції «Підвищення ефективності роботи електричних мереж», яка відбудеться 27-28 жовтня 2011 року.

Студентка 5-го курсу факультету соціальної роботи, Анна Палькова-Свірчевська взяла участь у тренінговому курсі «Frequently asked questions – Competence Building Trainig Course Within East-West-East Network» в рамках програми «Youth in action». Захід проходив з 22 по 27 вересня 2011 року в місті Неджіца (Польша).

Мета заходу – оцінити роботу East-West-East Network, перегляд цілей та завдань East-West-East Network, та підвищити навички молодих лідерів з проведення сесій неформального навчання.

Чернігівський державний технологічний університет подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю 7.03050801 – «Фінанси і кредит». Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів надано згоду на проведення ліцензування.

До балу, свята грації та краси, готуються заздалегідь. За цей час можна і підібрати найкраще вбрання, і вивчити правила і тонкощі етикету, і, звичайно, навчитися танцювати. Для тих, хто не хоче бути нудьгуючим глядачем на Другому Освітянському балі-маскараді "Gaudeamus igitur!", хто хоче відчути себе повноправним учасником цієї величної події, рішення одне – навчитися танцювати!

Тренування проходять в спортивному залі ЧДТУ щопонеділка та щосереди. Початок о 19.30.

Чернігівський державний технологічний університет подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 8.03051002 – «Товарознавство та експертиза в митній справі». Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів надано згоду на проведення ліцензування.

Чернігівський державний технологічний університет подав до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ліцензійну справу для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом 6.030504 – «Економіка підприємства». Департаментом наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів надано згоду на проведення ліцензування.

З глибоким сумом повідомляємо, що 6 жовтня 2011 року на 71 році життя пішов від нас Гнєдін Олег Петрович.

З юності доля його була нерозривно пов’язана з університетом. Після закінчення навчання він працював викладачем, завідувачем кафедри електротехніки. Талановитий педагог і організатор, він сімнадцять років працював на посаді спочатку заступника директора, а потім Першого проректора університету.

Олега Петровича завжди відрізняли творчий пошук, надзвичайна працездатність, цілеспрямованість та наполегливість у досягненні поставленої мети, що дозволяло йому користуватися заслуженою повагою серед студентів і колег. Чуйна і доброзичлива людина - він залишив про себе добрі спогади у серцях багатьох людей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, cвітла пам'ять про Олега Петровича Гнєдіна назавжди збережеться в серцях колег та друзів, усіх, хто його знав.

Церемонія прощання відбудеться 8.10.2011р. о 12 годині у траурній залі 2 міської лікарні.

У виставковій галереї бібліотеки університету (читальний зал №1) відкрилася виставка фоторобіт студентів та співпрацівників університету. На виставці представлено більш 50 робіт, на яких зображено краєвиди, портрети, квіти, миттєвості буття, наші улюбленці кішки.

Серед авторів студенти: Левдик Настя (гр. СК - 081), Сурін Наталія ( гр..МЕ - 071 ), Ляшенко Богдан ( гр. МП - 061 ), викладач кафедри ЕСІМ Кулько Тетяна Володимирівна, лаборант Дубенець Євген, декан ФЕІТ і одночасно керівник фотогуртка університету Іванець Сергій Анатолійович.

Декан факультету соціальної роботи Сила Тетяна Іванівна взяла участь у роботі літньої школи «Впровадження ідей сталого розвитку в дослідження і навчальний процес у вищій школі Центральної та Східної Європи» (11-21 вересня 2011 року), та Четвертої міжнародної конференції ЮНЕСКО «Вища освіта в інтересах сталого розвитку» (14-16 вересня 2011 р.), що відбулися в Університеті Леуфана, м. Люнебург, Німеччина.

Театр тіней Fireflies був створений у квітні минулого року і з того часу вони вже встигли стати фіналістами шоу «Україна має талант», виступити на фестивалях в різних містах України і сподобатись глядачам.

Але на цей раз наш улюблений колектив вирішив підкорити не тільки українську публіку, але й Росію … Театр тіней Fireflies замахнувся на дуже популярний телепроект «Хвилина слави» і отримав 3 «Так»!!!

Чи піде театр далі? – буде залежати лише від телеглядачів. Давайте підтримаємо наших студентів і відправимо смс на номер 4447 з текстом 101

19 вересня в Чернігові завершилися змагання з міні-футболу на призи народного депутата України, відомого мецената Валерія Дубіля. Найсильнішими і найвправнішими серед 11 вищих навчальних закладів Чернігова виявились студенти ЧДТУ. Переможці і призери турніру отримали грамоти, медалі і призи. Під час нагородження Валерій Дубіль відзначив, що всі учасники грали чесно і з повагою ставилися до суперників.

Вітаємо наших спортсменів!

Вітаємо студента механіко-технологічного факультету Купріяненко Владислава за зайняте 1 місце у Відкритому чемпіонаті міста по пауерліфтингу. Чемпіонат проводився Чернігівською міською федерацією бодібілдінгу, фітнесу та силових видів спорту.

Бажаємо успіхів та нових перемог!

Щиро вітаємо викладачів університету з професійним святом - Днем працівників освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаємо Вам здоров'я, витримки, довгих та щасливих років життя. Нехай Ваша професійна нива поповнюється новими вагомими здобутками, всі Ваші починання стають успішними.

Нехай Ваші серця завжди зігріває любов, а душевний спокій охороняє родинне тепло.

Саме під таким гаслом уже сорок третій рік поспіль традиційно на початку вересня відбувається свято «День здоров’я» факультетів юридичного, соціальної роботи, праці та соціального управління Чернігівського державного технологічного університету, яке за свою баготорічну історію встигло отримати неабияку повагу та захоплення у студентів та викладачів.

У цьому навчальному році до святкування приєдналися гості на чолі з ректором університету Сергієм Миколайовичем Шкарлетом, який привітав студентів зі святом, пообіцявши продовжувати багатолітні традиції факультетів.

Вітаємо доцента кафедри вищої та прикладної математики ЧДТУ Корнієнко Світлану Петрівну з високим званням Лауреата обласної премії імені Георгія Вороного. Премія вручена за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та сумлінну працю в галузі вищої освіти Чернігівщини в ім’я незалежної України.

Бажаємо Світлані Петрівні творчого натхнення і нових звершень!

Шановні бібліотекарі ЧДТУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек. Від Вашої нелегкої, але дуже важливої праці залежить інтелектуальне майбутнє наших студентів.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

28 вересня 2011 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К79.051.03 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук БЕЗРУЧКА ВЯЧЕСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА.

Тема - "Підвищення якості електричної енергії в системах електропостачання об'єктів будівництва фільтрами струмів нульової послідовності". Спеціальність 05.09.03 «Електротехнічні комплекси та системи»

Щиро вітаємо і бажаємо успіхів!

Рішенням Президії Української Технологічної академії від 28.09.2011 р. за вагомий внесок у розбудову держави та відзначення особистих заслуг у галузі науки та освіти д.т.н., проф. Іраіді Олександрівні Дудлі присвоєно звання "Лідер України" з врученням ордена Срібна Зірка.

Вітаємо Вас, Іраідо Олександрівно, і бажаємо подальших успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ