ua en

16 жовтня  2018 року на  80 році життя відійшов у вічність  видатний вчений, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор

СИЧ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ

Євген Миколайович працював в університеті з 1991 до 2016 року. Нагороджений медаллю «Ветеран праці», знаками «Відмінник освіти України», «Заслужений діяч Транспортної академії України», «Почесний залізничник», дипломами Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Міністра транспорту та зв’язку України. У 2005 р. за розробку теорії інтелектуальних інноваційно-інвестиційних систем проблемно-орієнтованих на залізничний та інші види транспорту, був нагороджений «Золотою медаллю лауреата» премії ім. акад. В.М. Глушкова.

Протягом десятиріч активно займався підготовкою спеціалістів-управлінців та економістів, зокрема підготовкою науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, кандидатів і докторів наук для галузей господарського комплексу країни.

Напередодні свята захисників України 12 жовтня в читальній залі Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч з учасником бойових дій на сході України, речником ради ветеранів при Чернігівській міській раді, випускником ЧНТУ 2002 р. Славинським Павлом Михайловичем. Організатором зустрічі стала кафедра філософії і суспільних наук.

Дорогі ветерани і нинішні захисники України! Шановні студенти та співробітники університету!

Вітаємо Вас з Днем захисника України. Це державне свято встановлене указом Президента України у 2014 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. 14 жовтня відзначається і день Покрови Пресвятої Богородиці та день Українського козацтва. Україна вшановує мужність та відданість тих, хто захищав та захищає її землю, охороняє її волю і незалежність.

Це свято всіх небайдужих громадян України, які своєю професійною, викладацькою, науковою роботою, сумлінною працею і навчанням, волонтерською діяльністю забезпечують нашій країні захист та розвиток.

Нехай патріотизм, професіоналізм та незламна віра у щасливе майбутнє додадуть усім нам сил і натхнення для нових трудових звершень. Бажаємо Вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра. Миру і процвітання нашій країні! З Днем козацтва! Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

Адміністрація університету

9 жовтня 2018 року студенти, які навчаються за спеціальністю 081 "Право", спеціалізація "Кримінальна юстиція (Суд. Прокуратура. Адвокатура.)", разом з викладачами кафедри кримінального права та правосуддя Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій завітали до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, аби побачити роботу фахівців управління «зсередини». Цікавинкою цієї зустрічі в рамках тижня правових знань з нагоди Дня юриста став правовий квест.

12.10.2018 р.  Cтудентська рада ЧНТУ надала волонтерську допомогу для постраждалих від вибухів на військових складах в Ічні. Студенти зібрали багато теплих речей та продуктів харчування.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.

8 жовтня майбутні фахівці з управління персоналом  та економіки праці навідали музей історії університету.

Куратори груп УП-181(Ільєнко Ростислава Василівна) та УПт-181 (Борисенко Людмила Іванівна) щиро дякували за цікаву інформацію про  сторінки історії  кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ бізнесу, природокористування і туризму  університету. Фото  навчання, відпочинку, участі студентів у суспільному житті країни допомогли скласти уявлення  про молодь 60-90-х років минулого століття, дали нові цікаві ідеї та навели приклади, яким можна наслідувати сьогодні.

Шановні колеги!
Інформуємо Вас про проведення 27 листопада  2018 року на базі Чернігівського національного технологічного університету ІV Міжнародної науково-практичної конференції “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” (заочна форма), з нагоди 25-річчя кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Чернігівського національного технологічного університету. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики, підприємці та студенти.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» від 18 вересня 2018 р. №1010 та згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, розпочинається І тур Конкурсу.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ!

ЗАКЛИКАЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДОПОМОГИ ЕВАКУЙОВАНИМ З ІЧНІ.

ПОТРІБНІ ТЕПЛІ РЕЧІ, ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ ТА ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ТРИВАЛОГО ЗБЕРІГАННЯ (ЧАЙ, КАВА, ПЕЧИВО, ТОЩО)

Пункт прийому:  СТУДЕНТСЬКА РАДА ЧНТУ (І корпус, 113 а)pan>

Голова студентської ради Дунай Микола 093 741-22-26

Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» у рамках своєї статутної діяльності вже вісім років поспіль реалізує благодійні проекти, направлені на розвиток і підтримку студентів.

27 вересня у Київському національному університеті харчових технологій був відкритий Всеукраїнський студентський конкурс «Харчові технології-2019». Метою проекту є підтримка студентів, які отримують спеціальності, пов’язані з харчовими технологіями; мотивування та заохочення їх до подальшого навчання та розвитку галузі.

Уже восьмий рік поспіль завдяки підтримці Благодійної організації Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» студенти ЧНТУ мають змогу реалізовувати свої наукові та творчі здібності, здійснювати особисті мрії та займатися благодійністю. Цьогоріч за результатами літньої сесії 2017-2018 навчального року стипендіатами фонду стали:

ЛЕНЬКО ЮЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА, студентка першого курсу магістратури денної форми навчання факультету електронних та інформаційних технологій Навчально-наукового інституту технологій, спеціальність 152 – «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»;

БАБИЧ ДАРІЯ СЕРГІЇВНА, студентка першого курсу магістратури денної форми навчання юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій, спеціальність 081 – «Право», спеціалізація «Кримінальна юстиція (Суд. Прокуратура. Адвокатура)»;

ДИМЕРЕЦЬ АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ, студент четвертого курсу денної форми навчання факультету електронних та інформаційних технологій Навчально-наукового інституту технологій, напрям підготовки 6.050802 – «Електронні пристрої та системи»;

ШАРКУНОВА НАДІЯ РОМАНІВНА, студентка третього курсу денної форми навчання факультету електронних та інформаційних технологій Навчально-наукового інституту технологій, напрям підготовки 6.170103 – «Управління інформаційною безпекою»;

ГАРІШИНА АННА ВАДИМІВНА, студентка третього курсу денної форми навчання факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій, напрям підготовки 6.130102 – «Соціальна робота».

Леонід Данилович особисто привітав стипендіатів під час урочистої зустрічі в університеті. Студенти мали змогу поспілкуватися з Президентом України (1994 – 2005 рр.) та задати питання щодо сучасного розвитку українського суспільства.

Вітаємо наших студентів, бажаємо подальших наукових та особистісних перемог!

Дякуємо Леонідові Даниловичу за постійну підтримку талановитої молоді України.

Фонд «Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (EVZ) підтримує в 2019 році німецько-українські та німецько-українсько-російські зустрічі молоді.

Запрошуються учасники та учасниці у віці 16-35 років подавати заявки на грант.

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами. Підтримуються як вже існуючі, так і нові партнерства та ініціативи.

На виконання заходів Антикорупційної стратегії України у Чернігівському національному технологічному університеті  президентом АГС «Совість»  Володимиром Демиденком   було проведено  лекцію-диспут на тему «Біологічні основи корупції».

Лекція пройшла у невимушеній обстановці. Студенти були відкритими і готовими до діалогу.

1 жовтня 2018 року в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.

День кар’єри ЄС - це захід, головною метою якого було ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЧНТУ, д.е.н., проф. Шкарлет Сергій Миколайович, який наголосив на необхідності молоді використовувати існуючі можливості, стажуватися за кордоном та повертатися до рідної України задля її розбудови на основі європейських цінностей.

28 вересня 2018 року майбутні агрономи (студенти спеціальності 201 «Агрономія») під керівництвом викладачів кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ вирушили на дослідне поле в с.Деснянка.

Тут вони на власному досвіді освоїли технологічний процес посіву озимих зернових культур: жита та пшениці. Студенти мали змогу власноруч спробувати відрегулювати норму висіву рослин, перевірити правильність налаштувань густоти та глибини посіву. Для студентів 1-го курсу – це був перший практичний досвід.

26 вересня 2018 року студенти другого та третього курсів юридичного факультету, які навчаються за спеціалізаціями "Правове забезпечення підприємницької діяльності" та "Трудове право та правове забезпечення управлінської діяльності" у супроводі науково-педагогічних працівників факультету Колодій І.М. та Рудик В.А. відвідали День відкритих дверей Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

4 жовтня виповнюється 5 років діяльності Чернігівського національного технологічного університету згідно з Указом Президента України № 544/2013 від 4 жовтня 2013 р.

Йде другий рік екскурсійної діяльності музею історії університету. За цей час експозиції музею поповнилися новими експонатами: фотоальбомами роботи будівельних загонів ЧФ КПІ, значками, фото кафедр 70-80-х років та іншими речами.

З початку навчального року музей вже відвідали групи ХТ-181 (куратор Савченко О.М.) та ПУА-181 (куратор Ітченко Д.М. ) ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі, першокурсники обліково-економічного факультету (куратори Волот О.І., Дрозд О.П.), студенти групи РА-181 факультету електронних та інформаційних технологій (куратор Хоменко М.А.). Перегляд слайд фільму, ознайомлення з інсталяціями та найцікавішими експонатами музею надало студентам уявлення про навчання та відпочинок студентів минулих років.

ОГОЛОШЕННЯ