ua en

На ім'я ректора ЧДТУ прийшло запрошення на V Ювілейний Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» який з 25 по 27 вересня 2012 року буде проходити у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б). До участі у цьому заході запрошуються викладачі та студенти 5,6 курсів університету.

Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, та інших профільних міністерств і відомств, асоціацій і бізнес-об’єднань.

25 травня у Чернігові розпочався фестиваль романтики, кохання і краси "Romantik. Chernihiv Fest", який проходить під девізом "Закохайся в Чернігові! Закохайся в Чернігів!".

У рамках фестиваль планується проведення 18 великих заходів, орієнтованих на представників різних поколінь, причому винятково на тему романтики, краси і кохання. Серед анонсованих свят: парад духових оркестрів, масове виконання вальсу, парад наречених і сімейних пар, що відзначають золоте або срібне весілля.

Шановні викладачі , студенти та гості університету !

Виставкова галерея ім. Багіна В.К. запрошує відвідати виставку живопису Леоніда Ліфьорова, яка відкрилась у читальному залі бібліотеки. ( кор.1, к.137 )

23-25 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходить робоче засідання Науково-методичної комісії зі сфери обслуговування та підкомісії товарознавства і торговельного підприємництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Більше ста провідних науковців, які представляють ВНЗ усієї України, зібралися у ЧДТУ з метою обговорення актуальних проблем підготовки фахівців у сфері обслуговування у підкомісіях з готельно-ресторанної справи, туризму, товарознавства і торгівельного підприємництва.

Серед питань, які плануються до обговорення на засіданні – концептуальні підходи до розробки освітньо-кваліфікаційних програм підготовки фахівців ОКР "бакалавр", "спеціаліст", "магістр" та галузевих стандартів вищої освіти , рекомендації до видання підручників і навчальних посібників.

23 травня 2012 року відбулась зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Станіслава Миколайовича Прокопенка із студентами Чернігівського державного технологічного університету з нагоди Дня науки.

Станіслав Миколайович від імені Чернігівської обласної державної адміністрації та себе особисто щиро і сердечно привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та аспірантів університету зі святом та відзначив найкращих студентів-науковців ЧДТУ.

22-23 травня 2012 року розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція "Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем" Cпіворганізатори заходу: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Національний авіаційний університет, OERLIKON BARMAG GmbH, ТОВ «БАХ-Инжиниринг».

У Чернігівському державному технологічному університеті відбувся Міжнародний студентський фестиваль «Uni-fest», присвячений футбольному «Євро-2012». Організатором фестивалю став Чернігівський державний технологічний університет, співорганізатор - Чернігівський інститут інформації, бізнесу та права.

Участь у фестивалі приймали 6 команд навчальних закладів з трьох країн: України, Польщі, Білорусі.

7-15 травня 2012 року за програмою спартакіади Чернігівського державного технологічного університету серед факультетів 2011-2012 рр. відбулися змагання з футболу.

В загальному заліку:
І місце посіла команда механіко-технологічного факультету
ІІ місце – факультет електронних та інформаційних технологій
ІІІ місце – факультет менеджменту та підприємництва

19 травня 2012 року в парковій зоні Чернігівського державного технологічного університету буде проходити Міжнародний фестиваль «Uni-fest», присвячений 14 Чемпіонату Європи з футболу, Фінальну частину якого в 2012 році приймають спільно Україна і Польща.

Головний девіз Фестивалю 2012 року "Здорове покоління – успішне майбутнє країни".

Програма фестивалю включає конкурсні заходи учасників, концертну програму. Паралельно проведенню Фестивалю буде відкрита спортивна площадка – «Веселі старти» і проводитися конкурс малюнків «Футбол очима дітей з розіграшем призів від партнерів фестивалю.

Приходь сам - приводь друзів!

10-11 травня 2012 року у Чернігівському державному технологічному університеті проходила Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Мета конференції - формування спільноти спеціалістів, зацікавлених в розробці, використанні та впровадженні вільного програмного забезпечення, а також обмін досвідом використання ВПЗ, обговорення перспектив розвитку ВПЗ в Україні та світі, встановлення взаємодії з бізнес-структурами, які використовують, виробляють або супроводжують ВПЗ.

15 травня о 15.00 в аудиторії 333 (1 корпус) відбудеться презентація програмы стажування на виробництві від компанії САН ИнБев. Запрошуємо взяти участь у заході студентів-випускників 4 і 5 курсів.

Детальніше>>
Відділ практики і сприяння працевлаштуванню.

Щирі вітання на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни лунали напередодні Дня Перемоги у Чернігівському державному технологічному університеті. До навчального закладу запросили учасників війни, доля яких у різні роки була пов’язана з навчальним закладом.

Від імені керівництва університету гостей привітав ректор ЧДТУ, професор Сергій Миколайович Шкарлет. Він відзначив, що чим далі у минуле відходять часи війни, тим виразніше постає перед нами велич подвигу ветеранів цієї війни, адже саме вони захистили нашу свободу і незалежність від ворога.

З 26 по 29 квітня 2012 року в рамках XVIII Міжнародної наукової конференції “Економіка для Екології” в Сумському державному університеті відбулись Міжрегіональні студентські дебати з проблем сталого розвитку суспільства, на яких успішно виступили дві команди факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету.

10-11 травня 2012 року розпочала свою роботу Науково-практична конференція "Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі", яка є складовою частиною плану науково-організаційних заходів Національної академії наук і Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі конференції о 14:30 в 333 аудиторії.

Програма конференції >>

Оргкомітет Сьомої міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-Open 2012» запрошує студентів Чернігівського державного технологічного університету взяти участь у Олімпіаді, яка проводиться Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут» за підтримки Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, а також компаній Sea Sonic Electronics Co. Ltd., INLINEGROUP WEST, Schneider Electric, SoftElegance, OCZ Technology.

Час проведення Сьомої олімпіади «KPI-Open»: від 9 по 14 липня 2012 року.

9 травня весь народ України відзначає День Перемоги. Пам’ять про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війни непідвладна часу, залишиться назавжди у історії як свідчення величі духу та братерства народів в ім’я великої мети.

У цей день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

26-28 квітня 2012 року до Дня Перемоги проводилась міська Спартакіада допризовної та призовної молоді серед навчальних закладів III-IV рівнів акредитації зі стрільби кульової, підтягування, метання гранати, бігу на 100м.

В командному заліку І місце посіла команда ЧДТУ (1391 бал), ІІ місце -команда ЧНПУ (1362 бали), ІІІ місце - військовий ліцей (1131 бал).

З 7 по 10 травня 2012 року до річниці великої Перемоги в бібліотеці ЧДТУ (кімн 138) експонується виставка "Гірка доля українських остарбайтерів", присвячена 70-м роковинам початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни.

Запрошуємо викладачів та студентів відвідати виставку.

Театр тіней «Fireflies» відомий не тільки у нашому університеті, не тільки в Чернігові, а й в усій Україні. Колектив із 13 студентів-ентузіастів, які віддали своє серце загадковому світу тіней мріє підкорити Європу.

Щоб здійснити свою мрію театр представив свою творчу ідею на проекті NESCAFE Idea-X, який присуджує переможцям грошову премію і дає шанс її здійснити. Проголосувати за ідею можна на сайті ideax-nescafe.com.ua зайшовши через соціальні мережі facebook.com та vkontakte.ru.

Театр тіней «Fireflies» потребує підтримки кожного зі студентів ЧДТУ. То ж давайте її надамо. Голосуй за наших!

Студенти кафедри інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету вже не перший рік успішно приймають участь у міжнародній програмі Google Summer of Code всесвітньо відомої компанії Google.

Google Summer of Code - міжнародна програма, за якою студентам виплачуються стипендії за роботу над вільним програмним забезпеченням. Програма проходить за підтримки компанії Google, яка співпрацює з спільнотою розробників вільного програмного забезпечення та обирає проекти, над якими студенти будуть працювати протягом поточного літа.

20 квітня 2012 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбувся науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку іншомовної освіти у середній та вищій школі: стан, проблеми, перспективи».

ОГОЛОШЕННЯ