ua en

16 жовтня Чернігівський державний технологічний університет радо зустрічав Президента України 1994-2005 років Леоніда Даниловича Кучму.

Разом з Президентом до Чернігівського державного технологічного університету завітали: заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

ППО студентів ЧДТУ пропонує відвідати вистави Молодіжного театру 28.10.2012 АГОВ,ДЖУЛЬЄТТО! (пародійна вистава) та 31.10.2012 ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ (народна комедія).

Вартість білетів для студентів нашого ВУЗу 20 грн. Початок вистав о 19.00.

Драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка завітає в гості до нашого ВУЗу з чудовою концертною програмою 25 жовтня 2012 року. Вартість квитків для членів Профспілки (як студентів так і співробітників університету) 10 грн., для всіх інших – 15 грн. (за квитками звертатись до ППО студентів ЧДТУ кім. 201, ІІІ корпус)

Студентів, аспірантів та викладачів ЧДТУ запрошують взяти участь у роботі другої всеукраїнської науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ», яка відбудеться на кафедрі «Економіка і менеджмент» КІІ ДонНТУ 20 грудня 2012 року.

З нагоди Дня працівників освіти Президент України Віктор Янукович за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм відзначив освітян державними нагородами України.

Указом Президента Указ № 582/2012 завідувача кафедри основ конструювання машин Чернігівського державного технологічного університету, д.т.н., професора ПИЛИПЕНКА Олега Івановича нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у науковій та педагогічній діяльності!

3 жовтня 2012 року завідувача кафедри математичного моделювання та інформатики, доцента, кандидата педагогічних наук факультету праці та соціального управління Чернігівського державного технологічного університету Ткач Юлію Миколаївну за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та сумлінну працю в галузі вищої освіти Чернігівщини в ім’я незалежної України було нагороджено дипломом лауреата щорічної обласної Премії імені Георгія Вороного.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Колектив факультету праці та соціального управління

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Днем працівників освіти!

Нехай кожен день не простої, але так потрібної країні праці задля майбутнього нації складається у великий успіх. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, добробуту, творчого натхнення, мудрості та невичерпної енергії.

Нехай тепло людської вдячності і поваги постійно зігріває Ваші серця.

Ректорат ЧДТУ

Майбутнє – за молоддю. Ці слова ми можемо почути у вдалих політичних гаслах, студентських промовах, мимовільно підслуханих розмовах у магазинах і суперечках  на вулиці. Чи дійсно це так? Знайти відповідь на таке неоднорідне запитання, і проявити власні таланти, відправилась українська делегація від ЧДТУ. З 26 по 28 вересня, у м. Брянськ та м. Орел, учасники форуму ділилися досвідом, намагалися знайти альтернативу у вирішенні наболілих питань сьогодення.

9 жовтня (вівторок) о 12:40 відбудеться відкриття виставки художніх робіт ОЛЕНИ САЧЕНКО.

Запрошуємо всіх бажаючих в читальний зал бібліотеки (корпус № 1 кімната 138).

Довідки за телефонами 3-03-30 та 166.

21-22 вересня 2012 року наш університет взяв участь у важливій міжнародній Конференції в Болоньї, присвяченій XXIV річниці підписання Великої хартії університетів.

Цього року Наглядова рада організувала захід з приводу Академічної Свободи: «Велика хартія університетів - Минуле та Сьогодення».

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» у зв'язку зі значними змінами в законодавстві планує провести  два засідання Клубу бухгалтерів для бюджетної сфери та комерційних підприємств.

Плануємо провести засідання 10 з 10.00 до 13.00 та 17 жовтня 2012 року з 11.00 до 14.00 в актовому залі ЧДТУ.

Шановні викладачі та студенти! Ласкаво просимо Вас відвідати офіційні заходи з нагоди Дня юриста, які будуть проходити протягом 8-12 жовтня у корпусі № 8 Чернігівського державного технологічного університету.

День юриста встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України…» згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97 і святкується 8 жовтня.

Щороку юридичний факультет відзначає свято шляхом проведення різних тематичних заходів протягом тижня.

Запрошуємо ознайомитись з програмою заходів та приєднатись. Буде цікаво!

Студенти Чернігівського державного технологічного університету, які перебували на стажуванні в м.Рексем, Уельс, Великобританія, отримали магістерські дипломи Гліндворського університету і повернулись додому.

Стажування проходило за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах.

Зараз у випускників Гліндора гаряча пора – захист магістерських робіт у нашому університеті. До від’їзду на навчання за кордон готуються інші студенти та молоді викладачі ЧДТУ і досвід попередників їм дуже знадобиться.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочинається підготовка до традиційного Освітянського балу "Gaudeamus igitur!", проведення якого 25 січня вже стало чудовою традицією нашого університету.

Всі хто бажає прийняти учать в Третьому Освітянському балі "Gaudeamus igitur!" повинні зареєструватися для цього необхідно заповнити Анкету учасника Балу  та надіслати її за адресою chdtu_bal@ukr.net.

Більш детальна інформація за телефонами: Олена Володимирівна (0462) 933623 або (099) 0706156

Професійна виробнича практика в Польщі – безцінний досвід та нові перспективи!

До уваги студентів п'ятого курсу факультету ФЕІТ та механіко-технологічного факультету. 1 жовтня о 12.00 в 201 ауд. (1 корпус) відбудеться зустріч спеціалістів та магістрів інженерних спеціальностей з директором департаменту міжнародних проектів Асоціації профспілкових організацій студентів України Фурманом Д.С. щодо проходження професійної виробничої практики за кордоном.

З 17 по 21 вересня 2012 року в м. Алушта проходила міжнародна науково-технічна конференціія "Силова електроніка і енергоефективність-2012",на якій були присутні учасники з провідних вищих навчальних закладів, наукових установ та промислових підприємств України, а також Росії, Латвії, Естонії, США, Сирії та інших країн. Участь в ній приймали співробітники кафедри ПЕ ЧДТУ к.т.н., асистент Гусев О.О. та аспірант Степенко С.А. Їх доповіді в секції "Прилади та устаткування силової електроніки" були визнані найкращими.

Паралельно з роботою конференції проводлось засідання науково-методичної комісії з напряму 0508 Електроніка, в якому приймав участь зав. кафедрою ПЕ ЧДТУ д.т.н., проф. Денисов Ю.О.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бажаємо процвітання бібліотекам, а бібліотечним працівникам - натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

27 вересня 2012 року ЧДТУ відвідав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Відбулась зустріч мера з керівництвом університету та студентами, які з цікавістю слухали лекцію про реалізацію програм розвитку міста, проблеми обласного центру та шляхи їх подолання.

Після лекції, у ході неформального спілкування зі студентами,  О. Соколов відповів на численні їх запитання. Старшокурсників більше цікавили питання працевлаштування випускників після закінчення вищих навчальних закладів, реалізації молодіжних програм отримання житла. Студенти 1 курсу запитували про перспективи розвитку міста, та  підключення безкоштовного Інтернету у навчальних закладах.

10-13 вересня делегація ЧДТУ відвідала Лодзинський технічний університет з метою встановлення співробітництва між університетами в сфері освіти та науково-практичних досліджень.

Результатом зустрічей є домовленість про початок підготовки до отримання студентами нашого університету подвійних дипломів: українського та польського; можливість проходження практики для ознайомлення з Лодзинський технічним університетом, системою вищої освіти та культурний обмін.

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ анонсує старт IX Всеукраїнської студентської UniОлімпіади, головною метою якої є допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку власних здібностей, створенні сприятливих умов для професійної реалізації, а також залучення обдарованих студентів у подальшому до роботи в Банку.

 До участі в UniОлімпіаді запрошуються студенти 4-5 років навчання спеціальностей економіка, фінанси, банківська справа всіх національних або приватних вищих навчальних закладів України.

Шановні викладачі та студенти! В інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (кімн.138) організовано прес–кліпинг «Вибори 2012». Запрошуємо всіх бажаючих.

За багаточисельними проханнями, термін прийому студентських робіт для участі у Другому Всеукраїнському конкурсі студентських проектів економічних реформ подовжено до 30 вересня 2012 року! З повагою, ВСВЕ.

Про конкурс

ОГОЛОШЕННЯ