ua en

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Щиро вітаємо Вас з Днем Молоді!

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість обов’язково дозволять втілити в життя все до чого Ви прагнете.

Щасти Вам в усьому!

Адміністрація університету

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Прийняття Конституції наблизило Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпило незалежність нової європейської держави.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Бажаємо Вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

Адміністрація університету

24.06.2013 починає свою работу восьма міжнародна науково-практична конференція "Метематичне та імітаційне моделювання систем. МОДС 2013"

Співорганізатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Чернігівський державний технологічний університет, Національна Академія наук України, Інститут проблем математичних машин та систем НАН України, Глінвордський університет (Уельс, Великобританія), Технічний університет Лодзі (Польща), Інститут прикладної математики ім. М.В. Келдиша РАН (Росія), Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини (Білорусь), Полтавський Національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка.

Мета конференції: обмін досвідом наукових досліджень, організаційної та науково-практичної роботи з питань:
сучасні аспекти математичного та імітаційного моделювання систем в екології;
сучасні аспекти математичного та імітаційного моделювання систем у виробництві;
сучасні аспекти математичного та імітаційного моделювання систем в інформаційних технологіях.

Програма конференції
Тези конференції
Детальніше про конференцію >>

БАЖАЄМО УСПІШНОЇ РОБОТИ!

Якщо у вас є цікаві їдеї, бажання навчатись чомусь новому у літній час, до вашої уваги можливості, які пропонують студентам міжнародні програми:
UNESCO/POLAND Co-Sponsored Fellowships Programme in Engineering - cycle 2013
Dmanisi International Summer School on Georgian Studies
International youth exchange "Tabula rasa"

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ  ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ НА 2013 р.
аспірантура
навчання з відривом від виробництва(3 роки)
навчання без відриву від виробництва (4 роки)
 за такими спеціальностями:
05.02.09- Динаміка та міцність машин 05.14.02 -Електричні станції, мережі та системи
05.02.08 -Технологія машинознавства 05.18.08 -Товарознавство непродовольчих товарів
05.03.06 -Зварювання та споріднені процеси і технології 08.00.04 -Економіка та управління підприємствами
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

18 червня відбулося чергове пленарне засідання обласної ради, на якому депутати вперше голосували за прийняття своїх рішень не картками, а в електронному режимі.

Система електронного голосування Mobile РАДА була розроблена викладачами та студентами кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Чернігівського державного технологічного університету.

Відповідно до Програми науково-технічного та інноваційного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки, з метою активізації науково-технічної діяльності, популяризації та подальшого просування на ринок перспективних наукових та науково-технічних розробок, які мають вагоме значення для зміцнення науково-технічного потенціалу області, обласна державна адміністрація оголошує з 10 червня по 10 липня 2013 року обласний конкурс «Краща науково-технічна розробка регіону».

Учасниками Конкурсу можуть бути як окремі винахідники, наукові та інженерно-технічні робітники, так і наукові, творчі чи виробничі колективи, які працюють на підприємствах (організаціях, установах) області, незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форм власності.

Чернігівський державний технологічний університет висловлює співчуття проректору з наукової роботи, професору В.В.Казимиру з приводу смерті матері.

Шановний Володимир Вікторович!

Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашої матері Ольги Іванівни.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Фізики чи лірики? Поки „технарі-фізики” виводять універсальну формулу, „гуманітарії-лірики” шукають заповітне слово. Суперечка триває, а іноді, здається, вона стає ще більш запеклою.

Але чи залишилося протистояння таким непримиренним?

Відповідь на це запитання, здається, знайшли у Чернігівському державному технологічному університеті.

Під час проведення Шевченківських свят у ЧДТУ стартував Перший конкурс літераторів, присвячений 199-й річниці від дня народження Кобзаря, організаторами якого стала кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін і літературна студія.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс» спільно з Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та за підтримки керівництва Чернігівського державного технологічного університету  проводить чергове засідання Клубу бухгалтерів.

6-9 червня 2013 року у місті Севастополь  на базі Севастопольського інституту банківської справи відбулась  міжнародна науково-практична конференція Української асоціації фахівців трудового права присвячена 10-річчю УАФТП. Темою наукового форуму став «Захист прав людини – європейський вимір України».

13-14 квітня 2013 року відбувся Чемпіонат України з радіозв'язку на коротких хвилях. Колективна радіостанція нашого університету увійшла в десятку кращих колективних радіостанцій України.

Завдяки такому успішному виступу команда Чернігівської області вперше за всю історію Чернігівського відділення Ліги радіоаматорів України вийшла на дев’яте місце серед 27 регіонів України.

10 та 11 червня у ЧДТУ, 2-3 пари о 9.35-12.35, ауд.1-333 відбудуться лекції професора Peter S.Excell з Гліндора (Великобританія). Професор Excell проведе декілька лекцій стосовно наступних тем:
1. Бачення майбутнього в комп'ютерних та комунікаційних технологіях.
2. «Суперкомп'ютери» :отримання необхідного досвіду від найбільших та потужних комп'ютерів у світі.
3. Британська система університету.

Кафедра економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Український союз промисловців і підприємців оголошують про старт  першого Всеукраїнського конкурсу студентських інвестиційних проектів.

Запрошуємо талановиту молодь нашої країни скористатися цією можливістю, спробувати себе в ролі підприємця. За більш детальною інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу.

Оголошено конкурс на отримання додаткової стипендії для участі у Європейському форумі Альпбаха.

Організатор: Київська ініціативна група Альпбаха (КІГА). До участі запрошуються: студенти 2-5 курсів вищих навчальних закладів України.

Екологічна ситуація в Україні багато в чому буде залежати від стратегії економічного розвитку, яку будуть реалізовувати держава і суспільство. Велика роль при цьому відводиться екологічній освіті, формуванню нового мислення щодо відносин людина-природа.

Чернігівський державний технологічний університет
запрошує Вас вступити до магістратури
за напрямом підготовки
8.18010017 «Економіка довкілля і
природних ресурсів»

Галузь знань: «Специфічні категорії», спеціалізація «Промислова екологія»
Кваліфікація – магістр з економіки довкілля і природних ресурсів
Термін навчання: 18 місяців

У ці дні минуло 25 років від часу заснування  кафедри інформаційних та комп’ютерних систем ЧДТУ. Урочистості, приурочені до ювілею, зібрали викладачів та студентів, як нинішніх, так і тих, які давно вже залишили стіни нашого навчального закладу, але зберегли у своєму серці тепло до своєї alma mater.

Проект передбачає проведення молодіжної сесії чернігівської міської ради для актуалізації проблем та потреб молоді м. Чернігова і пошук шляхів покращення реалізації державної молодіжної політики.

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних  досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів м. Чернігова.

31-го травня 2013 року кафедра інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університетусвяткує 25-річчя.

Ми щиро вітаємо співробітників, студентів, випускників кафедри з цією знаменною подією. Бажаємо усього найкращого викладачам, учбовому персоналу, випускникам і студентам цієї славетної кафедри!!!

31-го травня о 14:30 в актовій залі ЧДТУ відбудеться святковий концерт, приурочений 25-річчю заснування кафедри ІКС. Щиро запрошуємо усіх студентів, випускників та співробітників ЧДТУ долучитись до нашого спільного урочистого заходу!

Асистент кафедри БРАС ЧДТУ прийняв участь в роботі конференції “PCIM Europe – International Exhibition and Conference for Power Electronics, Intelligent Motion, renewable Energy and Energy Management”, яка проходила з 14.05.2013 по 16.05.2013 року у Нюрнберзі.

На конференції були представлені останні розробки в галузі сучасної силової електроніки для відновлювальних джерел електроенергії (сонячної та вітроенергетики), електротранспорту, систем трансформації та передачі електроенергії. Результати досліджень та промислові зразки представляли як провідні науковці зі всього світу, так і потужні промислові підприємства з виробництва закінчених систем та електронних компонентів, зокрема ABB, International Rectifier, Analog Devices, CREE та інші.

Саме під таким девізом відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Соціальна робота та сучасність: тенденції, виклики, перспективи» в Чернігівському державному технологічному університеті23-24 травня 2013 року.

Ініціаторами даної конференції виступили факультет соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету за підтримки Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія соціальної психології), Департаменту сім’ї, молоді та спорту, а також Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ