ua en

19-21 вересня у ЧДТУ проходить XIII міжнародна науково-технічна конференція АС ПГП "Промислова гідравліка та пневматика ".

Cпіворганізатори заходу: Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики, Національний авіаційний університет, ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування», Інженерна академія України, Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна»
Програма конференції>>

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та компанія Global Management Challenge Ukraine

оголошує про старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив—2012», який є конкурсом інновацій, нових технологічних розробок, інвестиційно привабливих бізнес-ідей. Його мета – відібрати та реалізувати найбільш перспективні інноваційні проекти на українських підприємствах за інвестиційної підтримки вітчизняних бізнесменів та інвесторів.

Любителів фотомистецтва, які бажають прийняти участь у фотовиставці, показати свій талант бачити світ, поспілкуватись з колегами, просимо принести свої роботи до 20 вересня в бібліотеку (корпус № 1 університету).

Кімната 134 (кабінет директора бібліотеки), кімната 137 (читальний зал №1 бібліотеки)

Довідки за телефонами: 3- 03-30 або 166.

Українське товариство інвестиційних професіоналів запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі з інвестиційних досліджень у рамках Міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge», що має на меті наближення практики інвестиційного бізнесу до сучасної освіти.

У Конкурсі приймають участь команди, що складаються з 3-5 студентів 4-5 курсів освітнього рівня «Бакалавр» та/або 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр», які протягом 2 місяців повинні будуть написати інвестиційний звіт по одній із провідних українських публічних компаній.

В читальному залі №1 бібліотеки (корпус №1 кімната 137) відкрита виставка ляльок-мотанок майстрині Дідович О. І.

Запрошуємо бажаючих відвідати експозицію.

15 вересня 2012 року відбулось посвячення першокурсників Чернігівського державного технологічного університету в студенти.

Традиційно це дійство проходило на базі відпочинку ЧДТУ у Шестовиці. Наймолодших членів студентського колективу чекали випробування на міцність, витривалість та спритність.

Студентів привітав ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наукових та творчих досягнень, вміння ставити перед собою високу мету та досягати її.

Інститут стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» оголошує конкурс серед студентів вузів усіх рівнів акредитації на тему: «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір».

Метою конкурсу є  з’ясування становлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, зокрема її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграції з урахуванням нинішніх динамічних економічних і політичних реалій.

Такі конкурси стали дуже популярними серед студентів. Наприклад, у конкурсі «Україна: 20 років державотворення» (2011 р.) взяло участь 1100 студентів із 119 вузів, з яких 100 відзначено преміями. Серед них були і студенти ЧДТУ.

Запрошуємо студентів до участі в Конкурсі!

За результатами проведення у 2011-2012 н.р. відкритого конкурсу для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України за Стипендіальною програмою «Завтра.UA» одним з переможців та стипендіатом «Фонду Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» став студент механіко-технологічного факультету напряму підготовки «Зварювання» Нестеренко Сергій Євгенович (гр. МЗВ-081).

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри зварювального виробництва Новомлинець О.О.

Вітаємо переможця та бажаємо подальших успіхів!

Кафедра технологій і управління виробництвом Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) запрошує викладачів, аспірантів та студентів взяти участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Сучасна освіта та інтеграційні процеси», що відбудеться 14 - 16 листопада 2012 року . У роботі конференції планується засідання інтернет-секції.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) вітає Вас з початком нового навчального року та рада проінформувати Вас про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.

Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти на нашій сторінці в Інтернеті www.daad.org.ua. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що заяви на стипендію подаються до Інформаційного центру DAAD у Києві. Документи можна надавати особисто або надсилати поштою.

Початок нового навчального року у Чернігівському державному технологічному університеті і викладачі, і студенти за традицією відзначають на базі відпочинку ЧДТУ у Шестовиці. У неформальній обстановці, серед високих сосон, під ясним осіннім небом 8 вересня 2012 року спілкувались викладачі та співробітники ВНЗ, обмінювались думками і пропозиціями.

Ректор ЧДТУ проф. С.М.Шкарлет привітав усіх присутніх з початком навчального року, побажав творчого натхнення, нових наукових звершень та плідної праці у колективі однодумців.

Команда Чернігівського державного технологічного університету отримала подяку за участь у регіональному етапі міжнародної олімпіади з програмування - ACM International Collegiate Programming Contest.

Вітаємо команду - студентів факультету електронних та інформаційних технологій Обловатного О., Гузу Т, Рудого В. та їх керівника Бичка В.А. з успішним виступом у змаганнях.

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання.

Прийом та реєстрація документів 01 – 25 жовтня 2012 року.

Студенти денної форми навчання запрошуються до участі у Другому Всеукраїнському конкурсі студентських проектів економічних реформ.

Перемога у конкурсі передбачає доведення проектів реформ до керівництва відповідних міністерств Кабінету Міністрів України та профільних комітетів Верховної Ради України, отримання дипломів переможців конкурсу та коштовних подарунків від організаторів конкурсу.

Чернігівський державний технологічний університет сьогодні відзначає День знань - свято мудрості, доброти і людяності.

О 8 ранку університет широко відкрив двері для своїх першокурсників. На площі перед політехом сяють усмішки, лунає музика, високо підняті таблички з назвами факультетів гуртують новачків біля їх деканів.

У 2012 році ЧДТУ приймає у свої ряди багато, як ніколи, нових студентів. Сьогодні вперше переступили поріг університету вже в якості першокурсників більше тисячі абітурієнтів.

Сердечно вітаємо професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів, усіх працівників та випускників Чернігівського державного технологічного університету з всенародним святом –Днем знань та початком нового навчального року!

Цей день особливо урочистий, адже саме з нього починається нелегкий, але водночас цікавий і захоплюючий шлях пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.

Сьогодні життя диктує необхідність підготовки фахівців нового якісного рівня, адаптованих до сучасних умов, здатних бути конкурентоспроможними на світовому ринку праці.

У зв’язку з цим зростає роль вищих навчальних закладів у формуванні кадрового потенціалу країни, розробці та впровадженні новітніх технологій, вихованні покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Від усієї душі бажаємо Вам дружньої, творчої роботи, міцного здоров’я, благополуччя, щастя та творчих успіхів.

Адміністрація ЧДТУ
Чернігівський державний технологічний університет
Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації
О Г О Л О Ш У Є   Н А Б І Р    С Т У Д Е Н Т І В,
що закінчили ДРУГИЙ ТА СТАРШІ КУРСИ
на ДОДАТКОВЕ ПАРАЛЕЛЬНЕ НАВЧАННЯ (друга вища освіта) ЗА НАПРЯМАМИ:
  • 6.030508 Фінанси і кредит
  • 6.030509 Облік і аудит
  • 6.030601 Менеджмент

Термін навчання – 3 роки, форма навчання – заочна.

З 31.08.12 по 14.09.12 бібліотека ЧДТУ (кімн.138) запрошує вас відвідати виставку-перегляд навчальної та наукової літератури до нового 2012- 2013 навчального року.

У рамках п’ятого конкурсу Програми Темпус IV до кінцевого списку проектів-переможців, рекомендованих до фінансування Європейським Союзом, включено і проект Innovation hybrid strategy of IT-outsourcing partnership with enterprises 530319-TEMPUS-1-2012-1-DE-TEMPUS-JPHES, у якому бере участь Чернігівський державний технологічний університет.

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Прийміть щирі вітання із визначним святом — Днем незалежності України!

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою гідного життя для кожного.

Міцного здоров’я, добра і щастя Вам і Вашим сім'ям, добробуту, сили і наснаги в усіх справах. Нехай кожний день надихає вас на нові звершення в ім’я рідної держави і щасливого майбутнього її народу.

Зі святом Вас!

Щиро вітаємо студентів-першокурсників зі вступом до одного з найпрестижніших університетів нашої країни - Чернігівського Державного Технологічного Університету!

Бажаємо успіхів та наснаги у навчанні, високих досягнень та поваги до наших прекрасних вчителів. Світлого майбутнього! Мрії здійснюються!

З великою подякою, магістранти Гліндвор Університету.
ОГОЛОШЕННЯ