ua en

Наш університет вітає збірні команди ЧДТУ з успішним виступом у змаганнях ХІ Універсіади області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Наші результати:
Настільний теніс - І місце
Шахи - І місце
Волейбол (чоловіки) - ІІ місце

Вітаємо і бажаємо успіхів!

Спортклуб ЧДТУ

Першою красунею в щорічному конкурсі «Miss University-2012», що проходив днями у Чернігівському обласному драматичному театрі, стала студентка третього курсу факультету електронних та інформаційних технологій Олександра Костирєва.

Загальноміське свято краси та грації, що вже стало дуже популярним у Чернігові, зібрало дівчат з майже всіх вищих навчальних закладів міста та області. Серед 12 претенденток були й дві третьокурсниці ЧДТУ - Петровська Аліна та Костирєва Олександра.

Вітаємо з перемогою!

Колектив університету щиро вітає з 60 літтям Волкову Ганну Романівну, ветерана праці, керівника виробничої практики відділу виробничої практики ЧДТУ, ст. викладача кафедри трудового права та права соціального забезпечення.

Зичимо міцного здоров"я, наснаги, любові і краси, а також вічно залишатися енергійною і цілеспрямованою на радість близьким, учням та коллегам.

3-5 грудня 2012 року студентам факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету: Буднік Г.Г.(МСР-081), Герасименко Я.О.(МСР-081), випала можливість взяти участь в Інформаційнно-освітньому проекті «Потяг Дружби», місцем проведенням якого  була Республіка Білорусь, м. Мінськ та м. Брест.

Метою проекту насамперед є популяризація волонтерського руху як спосіб утвердження загальнолюдських цінностей, формування ідеалів благодійності, підвищення суспільної свідомості про значення  волонтерського руху, обмін досвідом між волонтерськими організаціями.

У Чернігівському державному технологічному університеті визначили призерів відбіркового етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Викладачі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін 5 грудня провели відбірковий етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 28 кращих студентів. Підготовлені завдання різноаспектно охоплювали всі розділи сучасної української мови і були спрямовані на логічне мислення та глибокий аналіз лінгвістичних явищ.

Шановні викладачі та студенти !

Бібліотека університету приєдналась до всесвітнього руху Буккроссінгу та відкрила власну загальнодоступну буккроссерську полицю в читальному залі №1 (корп. 1, к.137).

Детальніше про користування «відпущеними» книгами та умови приєднання до цього руху можна дізнатися, завітавши до читального залу бібліотеки.

Приєднуйся до нас – стань буккроссером!

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року в приміщенні юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбулося засідання круглого столу на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні». Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету ЧДТУ.

Окрім організаторів, в засіданні круглого столу взяли участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, Прокуратури Чернігівської області, Української Ґельсінської спілки з прав людини, Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Молодіжної спілки юристів, науковців, студентів з різних навчальних закладів області та інші.

Шановні викладачі!

З 7.12.12 до 14.12.12 бібліотека ЧДТУ проводить Дні кафедр

 факультету менеджменту.

Запрошуємо Вас переглянути нові надходження літератури в кімн.138, корп.1

До Всесвітнього дня інвалідів (3 грудня) на факультеті соціальної роботи Чернігівського державного технологічного факультету за ініціативи громадської організації «Чернігівської міської асоціації «Конкордія»» проведено науково-практичну конференцію «Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку».

29 листопада відбувся безкоштовний кіносеанс на великому екрані фільму «Дивовижна легкість». Зустріч відбулась у рамках проекту «Рівний рівному світ відкриває». Захід відбувся за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1А (Корпус № 8 ЧДТУ). Проект реалізує ЧОМГО «Світанок» за фінансової підтримки Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина». Також партнерами заходу виступають соціальна служба Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Вітаємо збірну команду ЧДТУ з кульової стрільби за зайняте перше місце в особисто-командних змаганнях серед студентської молоді м.Чернігова, присвячених Дню Збройних сил України.

Вітаємо з днем народження декана юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету Остапенко Людмилу Анатоліївну.

Бажаємо довгих років життя, натхнення у роботі і собистого щастя.

З повагою, колектив юридичного факультету.

На базі Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся конкурс дипломних робіт зі спеціальності “Облік і аудит” за освітньо-кваліфікаційними рівнями – “спеціаліст” та “магістр”.

Студенти Чернігівського державного технологічного університету здобули призові місця в обох номінаціях.

24 листопада у міському палаці культури «Хіміки» відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2012».

Феєричне дійство вразило аудиторію чотирьох вузів: ЧДТУ, ЧНПУ, ЧДІЕіУ та Ніжинського агротехнічного інституту. Свої вузи представляли найкращі студенти, які протягом кількох років відмінно навчалися, займалися громадською, науковою та творчою діяльністю.

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року о 15.00 в лекційній залі №3 корпусу 8 Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбудеться круглий стіл на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні».

Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення ЧДТУ.

27-30 листопада 2012 року у Чергігівському державному технологічному університеті проходить міжнародний студентський конкурс із компютерного моделювання серед користувачів програмних продуктів АСКОН.

З 14 листопада по 15 січня 2013 р. проходить конкурс у рамках програми Erasmus Mundus Action 2 -STRAND1 Lot 5 під назвою “Whole Europe Beyond Borders” (WEBB). Студенти, аспіранти, викладачі та співробітники університету можуть претендувати на отримання стипендії для навчання закордоном у Cardiff Metropolitan University.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Якщо вам не байдуже наше спільне майбутнє, ви теж можете приєднатися до тих, хто активно бореться проти страшної загрози людству і прийняти участь у заходах, що відбудуться в університеті.

3 грудня 2012 року о 12.00 у ЧДТУ буде проведено конференцію «Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку» приурочену до Всесвітнього Дня Інвалідів в рамках грантового проекту «ІНКЛЮЗИВНОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО ІНІЦІЮВАННЯ БАТЬКАМИ РОЗВИТКУ АКТИВНОГО ТА БЕЗПЕЧНОГО ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ»

23 листопада в обласному центрі пройшли урочисті заходи з нагоди 80-річчя утворення Чернігівської області та 210-ї річниці створення Чернігівської губернії.

Чернігівський державний технологічний університет представляв тут свої наукові розробки в галузі комп’ютерних технологій та енергозбереження.

На святі були вручені державні нагороди видатним людям Чернігівщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток науки та багаторічну сумлінну працю були відзначені професори Чернігівського державного технологічного університету: Пилипенко Олег Іванович, завідувач кафедри основ конструювання машин ЧДТУ, якого нагороджено орденом «ЗА ЗАСЛУГИ» III ступеня та Кальченко Віталій Іванович, завідувач кафедри інтегрованих технологій машинобудування і автомобілів ЧДТУ, якому було  присвоєне почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ” .

Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України оголошено конкурс плакатів на тему енергозбереження та відновлюваної енергетики: «Плакатом по витратах».

10 найкращих робіт будуть використані при розробці соціальної реклами для розміщення на бігбордах та сітілайтах в м. Києві та обласних центрах України. Переможці отримають цінні призи, серед яких фотокамера, ноутбук та планшетний комп’ютер.

ОГОЛОШЕННЯ