ua en

Оголошено конкурс студентських робіт до Дня Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова за підтримки Сергія АНДРОСА та депутатів Чернігівської міської ради.

Конкурсні роботи з 18 квітня до 18 травня 2013 року будуть доступні до вивчення, обговорення та голосування на сайті http://stydent.org.ua/.

Відповідно до постанови КМУ від 28.01.2009 р. №41 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки» Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації у травні – червні 2013 року на території Чернігівської області проводить регіональний тур XV Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки оголошує Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю».

Заявки для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу "Кращий слоган з охорони праці" учасникам надавати до 16 травня 2013 року на електронну адресу територіального управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області: tuchernigiv@gmail.com

Вітаємо старшого викладача кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права Хименка Олександра Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, що відбувся 26.04.13 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Тема дисертації: «Правовідносини з організації та управління працею», спеціальність 12.00.05 трудове право; право соціального забезпечення.

Бажаємо Олександру Анатолійовичу успіхів у подальшій науковій та викладацькій діяльності.

Юридичний факультет.

25-27 квітня 2013 року в Луцькому національному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування".

За підсумками олімпіади студенти ЧДТУ стали переможцями в командній першості і були відзначені дипломом І ступеню, а в особистому заліку студент Романець Денис зайняв ІІІ місце і нагороджений почесним дипломом.

23-26 квітня в Чернігові вдруге проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва. Участь в Олімпіаді приймали представники 14 команд, серед яких провідні університети України.

За результатами Олімпіади зі зварювального виробництва ІІІ місце в особистій першості зайняла Мінченко Марина, а команда Чернігівського державного технологічного університету – І командне місце.

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ!

Під таким гаслом 26 квітня 2013 року відбулась зустріч студентів ЧДТУ з представниками посольств Литовської та Словацької республік, яка була організована Інститутом Європейського Поступу і Центром інформації та документації НАТО в партнерстві з Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД та Чорноморською бізнес-лігою за сприяння кампанії «Євронаступ» в рамках реалізації «Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік», що схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 3 квітня 2013 року.

Під таким девізом волонтери Студентської соціальної служби та активісти факультетів навчального корпусу №8 Чернігівського державного університету розпочали щорічний «Тиждень доброти: Зустрічаємо весну!», що проходив з 15.04.13р. по 19.04.13 року.

Усім давно відома істина, що добра багато не буває, а тому кожний день тижня був насичений яскравими подіями, благодійними справами та соціальними акціями.

26 квітня 2013 року м. Чернігів відвідають дипломати Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС.

В рамках відвідин відбудеться брифінг для ЗМІ та інтерактивна конференція "Зміцнення безпеки через співробітництво" в Чернігівському державному технологічному університеті.

18 квітня 2013 року в актовій залі Чернігівського державного технологічного університету відбувся конкурс «Міс ЧДТУ-2013».

На відміну від інших конкурсів краси, його учасниці не просто повинні були показати свою чарівність, вишукано продефілювавши по сцені, але й розкрити себе як творчу особистість у конкурсі "Домашнє завдання".

З 23 по 26 квітня 2013 року на на базі кафедри технологій зварювання та будівництва Чернігівського державного технологічного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Асистент кафедри БРАС к.т.н. Гусев О.О. прийняв участь в конференції «DoCEIS 2013 - 4th Doctoral Conference on Computing, Electrical and Industrial Systems», яка проходила в м. Лісабон, Португалія.

Він виступив з доповіддю на тему "Three-Level Neutral-Point-Clamped Quazi-Z-Source Inverter with Maximum Power Point Tracking for Photovoltaic System", в якій розкривались питання підвищення ефективності використання фотоелектричних перетворювачів напруги ("сонячних панелей"), які підключені в мережу. Доповідь стала результатом спільних наукових досліджень науковців Чернігівського державного технологічного університету, Таллінського технічного університету (Естонія) та університету Екстремадури (Іспанія) щодо дослідження перетворювачів напруги для фотоелектричних систем.

Ліга радіоаматорів України 13-14 квітня 2013 року проводила чемпіонат України на коротких хвилях в діапазонах 80 та 160 метрів, участь в якому приймала команда колективної радіостанції ЧДТУ (позивний UR4RZU).

Колективна радіостанція ЧДТУ приймала участь у змаганнях на звання кращої колективної радіостанції України та на звання найактивнішої з областей у складі команди Чернігівської області. В склад команди кожної області входять по дві найкращі колективні радіостанції області та вісім найкращих індивідуальних станцій.

За результатами відкритого ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ молодих вчених та енергетиків, присвяченому 50 річчю створення Міненерго України «Молодь - енергетиці України - 2012» кандидату економічних наук, доценту кафедри обліку і аудиту ЧДТУ Петракова Ярослава Валерійовича за роботу на тему: Оподаткування видобутку корисних копалин; світова практика та Українські реалії " в номінації «Економіка енергетики» серед молодих вчених нагороджено ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ.

З 10.04.2013 по 14.04.2013 У Рогові, Польща проходила Конференція Програми Балтійських Університетів для студентів  «Управління в інтересах сталого розвитку». Участь у конференції взяли 56 студентів – представники 12 країн та 32 університетів, серед яких була студентка магістратури факультету соціальної роботи Ганна Рейваховська. Ганна охоче ділиться досвідом, знаннями та враженнями, отриманими на конференції.

Студентська рада, Профком студентів та Студентський клуб ЧДТУ пропонують ознайомитись з планом заходів на  2013 рік з метою активізації участі студентів у суспільному житті університету.

18 квітня студенти юридичного факультету ЧДТУ прийняли участь в акції «Прибери планету біля університету», в результаті якої прибрано територію біля 8 учбового корпусу, насаджені плодові дерева. В акції взяли участь студенти всіх курсів.

Студенти та викладачі ЧДТУ долучились до загально-міської акції з прибирання та благоустрою міста. З весняним настроєм та молодим завзяттям очищали від сміття прилеглу до університету територію, впорядковували зелені насадження та квітники.

Радість спільної праці та тепло весни об'єднали всіх учасників та подарували чудовий результат - чисте та затишне довкілля.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Радо вітаємо учасників конференції та бажаємо плідної роботи!

З 11 по 13 квітня 2013 року у м. Києві в ВНЗ «Університет економіки та права «Крок»» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління фінансово-економічною безпекою", в якій взяло участь понад 40 студентів - представників 21 ВНЗ  України.

Роботи учасників оцінювало журі у складі 12 представників різних вищих навчальних закладів.

Наш ВУЗ представляла студентка економічного факультету Прокопенко Олена Олександрівна (гр. МФК-081) і за результатами Олімпіади зайняла почесне ІІ місце.

Керівник - д.е.н., професор кафедри фінансів Ільчук Валерій Петрович.

Щиро вітаємо Олену і її керівника з отриманим високим результатом і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

2-4 квітня 2013 року в Миколаївському національному аграрному університеті проходив фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в якому прийняли участь 194 представники з 40 вищих навчальних закладів України. За підсумками фіналу студент нашого ВУЗу механіко-технологічного факультету Колганов Микита Олександрович (гр. АТ-111) посів ІІІ місце і був відзначений дипломом.

ОГОЛОШЕННЯ