ua en

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених Чернігівського національного технологічного університету взяти участь у роботі 18-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь в ХХI столітті», який відбудеться 14 - 16 квітня 2014 року.

Орловська філія Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові РФ 12 березня 2014 проводить Міжнародну очну конференцію молодих вчених «Управління в умовах нестійкості економічних систем: стратегія та інструменти» з опублікуванням збірника наукових праць.

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про науково-технічне співробітництво від 27 квітня 1992 року та згідно з Протоколом Першого засідання Підкомісії з науково-технічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки від 03.07.2012 року, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголошують конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2015 2016 рр.

Отримавши стипендії для проходження практики, пов’язаної з європейськими питаннями, студенти і фахівці-управлінці з реформаторських країн Центральної і Східної Європи матимуть можливість ознайомитися з адміністративними, правовими і соціальними структурами землі Баден-Вюртемберґ і Європейського Союзу. Особливу підтримку отримують студенти, що вивчають політику, економіку, правознавство й адміністрування, а також молоді працівники-управлінці з країн Центральної і Східної Європи.

До участі у конкурсі “Valeo Innovation Challenge” запрошуються студенти інженерних факультетів.

Мета конкурсу «Valeo Innovation Challenge» полягає у розробці обладнання, яке від сьогодні і до 2030 року зробить автомобілі розумнішими та інтуїтивно зрозумілішими. Студенти, які хочуть взяти участь у Конкурсі повинні створити сміливі і революційні рішення для автомобілів майбутнього.

Організатор конкурсу – Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета проведення конкурсу – виявлення талановитої молоді та сприяння її подальшому працевлаштуванню.

До участі у заході запрошуються студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Уряд прийняв розпорядження від 9 січня 2014 р. № 5-р «Про реорганізацію Чернігівського державного інституту економіки і управління». Таким чином Кабінет Міністрів погодився з пропозицію Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Чернігівського державного інституту економіки і управління шляхом його приєднання до Чернігівського національного технологічного університету з утворенням на його базі структурного підрозділу університету.

Реорганізація здійснюватиметься в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів.

Студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління продовжують навчання в Чернігівському національному технологічному університеті.

Джерело: УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 775-V «Про Премію найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок оголошено прийом робіт на здобуття Премій у 2014 році.

24 грудня 2013 року Європейська Комісія оголосила Конкурс фінансування демонстраційних проектів у галузі сталої енергетики у містах, що приєдналися до Угоди мерів. Загальний бюджет грантової програми складає 12,250,000 євро. Метою даного конкурсу є наданням можливості місцевим органам влади країн Східного партнерства реалізувати пілотні проекти, які включені до Плану дій про розвитку сталої енергетики (Sustainable Energy Action Plans).

Крайній термін для подачі концептуальних нот (сoncept notes) - 21 березня 2014 року. Попередньо відібраним кандидатам буде запропоновано представити свої завершені заявки до червня 2014.

30 січня 2014 року, з 20.00 – 21.00 відбудеться вебінар на тему: «Професійне стажування та навчання в Польщі, або чи варто мені подати документи на стипендію ім. Л. Кіркланда?». Участь безкоштовна. Місце проведення: Інтернет (он-лайн трансляція).

Прослухавши Вебінар Ви дізнаєтеся:

 • Що таке стипендійна програма ім.Л.Кіркланда?;
 • Чи варто Вам подавати документи на програму ім.Л.Кіркланда?;
 • Які документи потрібно готувати для подачі на стипендію?;
 • Як правильно заповнити аплікаційну форму?;
 • Що питають на співбесіді!

21 січня відбудеться черговий вебінар з теми «Гранти на міжнародні програми з економіки».

На ньому ви дізнаєтесь:

 • Які види та різновиди міжнародних економічних програм існують ;
 • Відмінності екон. програм у СНД , США і Європі: як вибрати свою;
 • Докладно про наукові екон. програми;
 • Докладно про академічні екон. програми;
 • Докладно про порфесійні екон. програми;
 • Як отримати фінансування, стипендію, грант на навчання або стажування;
 • Вимоги до кандидатів;
 • Як уникнути найпоширеніших помилок на шляху до своєї мети;
 • Які основні документи потрібно підготувати для отримання гранту або стипендії;
 • Корисні ресурси та посилання;
 • Календар основних програм на 2013-2014 навчальний рік.

Реєстрація обов’язкова!
Більше інформації на сайті: http://unistudy.org.ua/events.htm?id=4299.

До наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету надійшли науково-технічні журнали видавництва IEEE! Статті різної тематики, що опубліковані на їх сторінках можуть бути корисними магістрам та аспірантам нашого університету.

Запрошуємо викладачів та студентів ознайомитись з літературою!

Консорціум Економічних Досліджень та Освіти оголосив конкурс грантів на дослідження, пов’язані з вирішенням актуальних проблем економічного і соціального розвитку країн СНД за п’ятьма пріоритетними напрямками:

 • Підприємства та ринки товарів
 • Ринки праці та соціальна політика
 • Макроекономіка та фінансові ринки
 • Економіка громадського сектору
 • Міжнародна торгівля і регіональна інтеграція

Особливо вітаються дослідження на стику економіки та інших наук (політологія, соціологія, демографія, географія, екологія), що мають практичну спрямованість.

16 січня 2014 року в Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України відбулася презентація програми Європейського Союзу «Горизонт 2020», яка буде реалізовуватися з 2014 по 2020 рік.

Захід пройшов за підтримки Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України і проекту Єврокомісії Bilat Ukraina (Розвиток двостороннього науково-технічного партнерства з Україною). В ньому взяли участь Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, перший заступник Голови Держінформнауки Борис Гриньов та майже 160 представників науково-дослідних та освітніх установ України.

Від ЄС захід відвідали офіцер з міжнародного співробітництва Директорату з досліджень та інновацій Європейської Комісії Т’єрі Девар, менеджер міжнародних проектів Центру соціальних інновацій Горазд Вайз (Австрія), менеджер міжнародних проектів Регіонального центру інформації і наукового розвитку Угорщини Віраг Цар, менеджер міжнародних проектів Крістоф Троянівський (Польща) та ін.

Від Чернігівського національного технологічного університету у презентації прийняли участь: проректор з НП та ВР Новомлинець О.О., завідувач кафедри біомедичних радіоелектронних апаратів та систем Велігорський О.А., голова ради молодих вчених ЧНТУ Петраков Я.В. та фахівець з міжнародного співробітництва відділу інтелектуальної власності та міжнародного співробітництва Гайдай Г.А.

Європейська Комісія відкрила конкурси проектів програми Горизонт 2020. Більше 15 млрд. € фінансування протягом перших двох років, призначено розвитку заснованої на знаннях економіки Європи, вирішенню питань, що мають значення для життя людей.

Вперше Комісія визначила пріоритети фінансування на два роки, даючи дослідникам і підприємствам впевненість, більше ніж будь-коли раніше, щодо спрямованості науково-дослідницької політики ЄС. Основні конкурси відкрито сьогодні, але все ж таки, потрібно уважно стежити за оголошеннями, додаткові конкурси можуть бути відкрито протягом усього року.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук на кращу роботу серед студентів навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з галузі «Машинознавство», який, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 09.09.2013 р. №1281 буде проводитись на базі Чернігівського національного технологічного університету за спеціальностями:

 1. матеріалознавство;
 2. машинознавство, системи приводів і деталі машин;
 3. тертя та зношування в машинах;
 4. технологія машинобудування;
 5. динаміка та міцність машин;
 6. діагностика матеріалів і конструкцій.

Державний фонд фундаментальних досліджень і Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України відповідно до Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315/2002 “Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених” та Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, затвердженого Указом Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210/2002, оголошують проведення конкурсу Ф61 наукових проектів молодих учених на здобуття вказаних грантів.

Запити подаються до 1 березня 2014 року включно. При поштовому відправленні дата визначається за штемпелем.

Шановні студенти, викладачі, бухгалтери та інші зацікавлені особи!

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб «Баланс» Редакція всеукраїнського бухгалтерського видання «Баланс» за підтримки Чернігівського національного технологічного університету, у зв'язку зі значними змінами в законодавстві, планує провести  чергове засідання Клубу бухгалтерів.

Програма K-Foundation Online створена для студентів старших курсів і випускників, які налаштовані на кар'єру в сфері аудиторських та консультаційних послуг. Навчання безкоштовне, дистанційно в мережі Інтернет, воно дозволяє підготуватись до роботи в компанії вашої мрії, а також сертифікації ACCA.

У рамках Міжнародної програми обміну проводиться набір учасників серед студентів вищих навчальних закладів України за трьома напрямками:

 • культура (для студентів спеціальностей: культурологія, соціологія, етнологія, антропологія, туризм, педагогіка, філологія та історія);
 • освіта (для студентів спеціальностей: економіка, педагогіка, маркетинг, фінанси, лінгвістика, соціологія, IT);
 • світові проблеми (для студентів спеціальностей: соціологія, психологія, медицина, соціальні науки, міжнародні зв'язки, юридичні).

Другий етап проекту буде проходити у період з 15.05.2014 по 15.09.2014 (на літнє стажування).

Тривалість стажування складає від 6 до 8 тижнів.

ОГОЛОШЕННЯ