ua en

Кафедра іноземних мов ЧНТУ з 4.11. по 7.11 взяла активну участь у святкуванні тижня економічного факультету, залучивши до проведення різноманітних заходів велику кількість студентів.

Так, у понеділок, викладачі Лепеха О.В. та Струтинська В.В. провели вікторину „Що ви знаєте про Великобританію та Лондон?”. Усі учасники отримали у подарунок листівки з краєвидами Лондона.

У вівторок викладачами Корець Т.В. та Юсухно С.І. було проведено презентацію „ЧНТУ очами абітурієнта” та вікторину „Що ви знаєте про наш університет?” серед учнів загальноосвітніх шкіл № 1, 3, 9, 15, 18, 20, 22, 31 м. Чернігова”.

Велику шоу-програму з презентацією блюд англійської, німецької та французької кухонь представили викладачі Альмяшева А.О., Местхарм О.А. та Яковенко Т.М. у середу. Учасники конкурсів отримали солодкі призи, а всі глядачі продегустували національні страви Англії, Франції, Німеччини.

У четвер викладачі Бараненкова Н.А., Кормільцина С.Ю. та Светенок Л.К. провели конкурс-розгадування кросвордів та ребусів. Без солодких призів не залишився жоден учасник!

Сподіваємось, що тиждень економічного факультету запам‘ятається студентам та викладачам яскравими подіями, веселими конкурсами та смачними призами.

З нагоди святкування тижня економічного факультету в ЧНТУ було проведено ряд спортивних заходів. Перемогу в турнірі з мініфутболу та стрітболу вибороли студенти 1 курсу у складі: Маруги Олександра (ФК-132), Рудніка Володимира (ФК-132), Сергієнка Артема (ФК-132), Мекшуна Олександра (ФК-132).

З настільного тенісу 1 перше місце посіла команда 2 курсу у складі Дудака Сергія (ФК-122) і Бондарчука Сергія (ОА-122).

У шаховому турнірі перемогу виборов Остах Ярослав (ФК-122).

Подяки отримали Бурмаков Дмитро (гр.ОА-091)за високі спортивні досягнення та розвиток баскетболу в ЧНТУ та Алєксєєв Дмитро (гр. ФК-123) член збірної команди ЧНТУ з волейболу за активну участь у спортивному житті університету та високі спортивні досягнення.

Кафедра фізвиховання
Спортивний клуб

5 листопада 2013 р. в Офісі Програм імені Фулбрайта (м. Київ) відбувся семінар щодо спільного проекту з Міністерством освіти і науки України, а також Посольством США з направлення щороку студентів українських вузів на навчання за магістерськими програмами у провідні вищі навчальні заклади США.

У семінарі прийняли участь представники більше 30-ти провідних ВНЗ України, які вже більше двох років активно приймають участь у бюджетній програмі з направлення на навчання студентів і аспірантів та стажування науково-педагогічних працівників до провідних закордонних вищих навчальних закладів. Від Чернігівського національного технологічного університету в роботі семінару взяв участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О. На семінарі були розглянуті питання організації конкурсного відбору серед студентів українських вузів.

25 жовтня 2013 року в приміщенні Міністерства освіти і науки Російської Федерації відбулося урочисте нагородження студентів – переможців міжнародних та всеросійських конкурсів та олімпіад, що проводилися під егідою Молодіжного союзу економістів та фінансистів РФ.

Приємно, що серед найкращих були студенти Чернігівського національного технологічного університету - магістри з обліку і аудиту:

Дарнопих Тетяна Володимирівна та Ломоносова Алла Миколаївна: переможці Третього Міжнародного конкурсу молодих аналітиків;

Бутенко Тетяна Анатоліївна: лауреат Десятої Міжнародної олімпіади з економіки та фінансів (3 місце).

Як партнер, ФІДОБАНК особливо радий вітати студентів Чернігівського національного технологічного університету з перемогами в провідних міжнародних конкурсах та олімпіадах.

31 жовтня 2013 року о 9:35 в головному корпусі Чернігівського національного технологічного університету (224 ауд.) відбулись відкриті лекції та семінар для магістрів від координаторів проекту Темпус «IEMAST».

Пан проф. Євген Нікіфорович (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", координатор проекту «IEMAST» в Україні) прочитав лекцію на тему: «Введення в сталий розвиток».

Пані проф. Ольга Кордас (Королівський технологічний інститут, координатор проекту «IEMAST») прочитала лекцію на тему: «Промислова екологія: модель Хаммербі».

По закінченню лекцій слухачі взяли участь у практичному занятті із застосуванням методу сценарного планування для сталого розвитку.

Усі учасники зустрічі залишилися задоволені.

Шановні працівники соціальної сфери, викладачі та студенти факультету соціальної роботи, від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом!

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною сотень тисяч людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів! Нехай Вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Адміністрація університету

З 4 по 8 листопада 2013 року у ЧНТУ буде проведений Тиждень економічного факультету. У рамках тижня на вас чекає ряд цікавих і змістовних заходів, до участі у яких запрошуємо усіх студентів та викладачів університету. Приходьте, буде цікаво!

31 жовтня 2013 р. підписано договір про співпрацю ЧНТУ з Молодіжним центром праці при Департаменті сім`ї, молоді та спорту Чернігівської обласної даржавної адміністрації.

Сторони за даним договором зобов’язуються спільно діяти в сфері сприяння зайнятості молоді, в тому числі і вторинній, шляхом обміну інформаційними та методичними матеріалами з питань організації зайнятості молоді, забезпечення надання інформаційної та консультаційної допомоги молоді з питань зайнятості, участі в організації спільних заходів таких як семінари, круглі столи, а також сприяти всебічній інформованості молоді з питань зайнятості та працевлаштування, її соціальних та юридичних прав та обов’язків, організації діяльності трудових об’єднань молоді; та ін.

5 листопада 2013 р. об 11 годині в 1 корп. на 2 поверсі біля актової зали відбудеться презентація Молодіжного центру праці. Запрошуємо всіх зацікавлених студентів. В рамках презентації ви будете мати можливість поспілкуватись з директором центру та отримати інформаційно-довідкові матеріали.

25 жовтня 2013 р. асистент кафедри фінансів Сидоренко Ірина Володимирівна захистила кандидатську дисертацію на тему"Модернізація виробничої інфраструктури регіональних господарських комплексів в інтеграційних умовах"за спеціальністю 08.00.05-розвиток продуктивних сил і регіональна економіка ( науковий керівник д.е.н.Ільчук В.П.)

24-25 жовтня 2013 року в м. Одеса на базі Одеського національного політехнічного університету проходила Міжнародна українсько-японська конференція з питань науково-промислового співробітництва, в якій приймала участь делегація ЧНТУ на чолі з ректором С.М. Шкарлетом. Основними питаннями, які обговорювались на конференції, були проблеми інтелектуальної власності та трансферу технологій, перспективи просування інновацій та залучення інвестицій у вищі навчальні заклади України.

Повідомляємо, що з нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» проводить Конкурсну програму «Кращий студент України».

«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. За оргсприяння Міністерства освіти і науки України проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу.

Якщо ти розумний, активний, комунікабельний студент, маєш цікавий проект, який давно мрієш представити всім, тоді «Кращий студент України» - саме та програма, де ти зможеш проявити себе найкраще та презентувати власний проект.

25-26 жовтня 2013 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція: “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” присвячена 20-річчю кафедри обліку і аудиту.

Значущість події обумовила високе представництво гостей конференції з усіх регіонів України – Алчевська, Житомира, Запоріжжя, Києва, Львова, Сімферополя. Крім гостей, на заході були присутні та виступали викладачі кафедри, аспіранти та студенти університету.

Відкрив конференцію ректор ЧНТУ, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України С.М. Шкарлет, який привітав учасників та розповів про становлення університету, кафедри обліку і аудиту, виділивши проблемні питання та напрями розвитку бухгалтерського обліку.

До уваги студентів факультету Електронних та інформаційних технологій. Проводиться набір та реєстрація всіх бажаючих для участі в щорічній міжнародній олімпіаді з програмування IT-Universe.

В цьому році олімпіада в зв’язку з розширенням своїх географічних та кількісних меж, змінила назву з раніше відомої IT-Планета. Наш вуз, уже в статусі національного, також приймає участь.

Олімпіада надає можливість проявити свої здібності, накопичити цінний досвід, сприяє працевлаштуванню студентів учасників, адже на ній будуть присутні представники цілого ряду ІТ-компаній, які можуть запропонувати цікаву та високооплачувану роботу саме вам. Приймайте участь та перемагайте.

Стосовно термінів реєстрації, форми та місця проведення заходу, ви можете ознайомитись на офіційному сайті олімпіади http://it-universe.org/ .

Спонсорами олімпіади є провідні світові IT-компанії. Переможців чекають цінні призи. Вашу кандидатуру на участь, має погодити відповідальний від університету, асистент кафедри Програмної інженерії, Мойсеєнко Олег Петрович. Його контакти ви можете отримати на кафедрах ІКС та ПІ.

7 жовтня стартував тиждень юридичного факультету. Впродовж цього тижня студенти, викладачі та гості мали змогу насолоджуватися радіо ефіром, який кожного дня сповіщав, що саме заплановано на сьогодні, кожну перерву в коридорах лунала музика, поздоровлення та привітання.

З понеділка розпочався конкурс творчих робіт студентів «Юридичний факультет в моєму житті» та «Моя майбутня професія – юрист» в рамках якого, окрім стінгазет та яскравих плакатів, талановиті студенти також писали есе.

З 14 по 18 жовтня 2013 року в ЧНТУ відбувся тиждень факультету праці та соціального управління, в рамках якого кафедрами факультету проводилися цікаві та різноманітні заходи.

Тиждень було розпочато з фотовиставки «Факультет праці та соціального управління очима студентів», де студенти мали змогу відобразили своє бачення факультету.

Кафедрами факультету було організовано та проведено три круглі столи за участю студентів та викладачів.

17 жовтня 2013 року у дружній та теплій атмосфері відбулося відкриття кіноклубу «Новий погляд» ЧНТУ.

Усі запрошені мали змогу пройти по червоній доріжці, та відчути себе гостями справжнього кінофестивалю. Відкрив вечір чудовий вальс у виконанні Евгенія Глузда та Ольги Василенко.

Слова привітання висловили проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Олег Олександрович Новомлинець та декан факультету праці та соціального управління Максим Миколайович Забаштанський.

24 жовтня (четвер) о 12.40 у виставковій галереї ім. В.К.Багіна відбудеться відкриття виставки фоторобіт співробітників та студентів університету "Світ навколо мене".

Запрошуємо і раді бачити всіх бажаючих. Приходьте, буде цікаво!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в урочистястях, присвячених тижню факультету менеджменту і підприємництва, які пройдуть з 21 по 25 жовтня у ЧНТУ.

З 17.10.2013 по 23.10.2013 року на ІІ поверсі 1 корпусу університету в рамках "Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою" Друга міська лікарня проводить вимірювання артеріального тиску усім бажаючим студентам та співробітникам.

Головна мета пілотного проекту — забезпечити повноцінне лікування хворих на гіпертонічну хворобу, підвищити загальну якість життя.

Шановні студенти та викладачі ЧНТУ, запрошуємо вас на урочисте відкриття кіноклубу "Новый взгляд", яке відбудеться 17 жовтня 2013 року о 17:00 у 8 корпусі ЧНТУ (Лекційна зала №1)."

УВАГА ! Збираються експонати для виставки фоторобіт створених викладачами, співробітниками та студентами університету.

Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека)

Довідки за тел. 3-03-30, 166

ОГОЛОШЕННЯ