ua en

Проект передбачає проведення молодіжної сесії чернігівської міської ради для актуалізації проблем та потреб молоді м. Чернігова і пошук шляхів покращення реалізації державної молодіжної політики.

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних  досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів м. Чернігова.

31-го травня 2013 року кафедра інформаційних та комп'ютерних систем Чернігівського державного технологічного університетусвяткує 25-річчя.

Ми щиро вітаємо співробітників, студентів, випускників кафедри з цією знаменною подією. Бажаємо усього найкращого викладачам, учбовому персоналу, випускникам і студентам цієї славетної кафедри!!!

31-го травня о 14:30 в актовій залі ЧДТУ відбудеться святковий концерт, приурочений 25-річчю заснування кафедри ІКС. Щиро запрошуємо усіх студентів, випускників та співробітників ЧДТУ долучитись до нашого спільного урочистого заходу!

Асистент кафедри БРАС ЧДТУ прийняв участь в роботі конференції “PCIM Europe – International Exhibition and Conference for Power Electronics, Intelligent Motion, renewable Energy and Energy Management”, яка проходила з 14.05.2013 по 16.05.2013 року у Нюрнберзі.

На конференції були представлені останні розробки в галузі сучасної силової електроніки для відновлювальних джерел електроенергії (сонячної та вітроенергетики), електротранспорту, систем трансформації та передачі електроенергії. Результати досліджень та промислові зразки представляли як провідні науковці зі всього світу, так і потужні промислові підприємства з виробництва закінчених систем та електронних компонентів, зокрема ABB, International Rectifier, Analog Devices, CREE та інші.

Саме під таким девізом відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Соціальна робота та сучасність: тенденції, виклики, перспективи» в Чернігівському державному технологічному університеті23-24 травня 2013 року.

Ініціаторами даної конференції виступили факультет соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету за підтримки Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія соціальної психології), Департаменту сім’ї, молоді та спорту, а також Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації.

За підтримки МОН України та Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» продюсерський центр «ARTmusicUA» реалізує творчий проект – Перший Всесвітній студентський вокальний конкурс «Bel Canto», метою якого є розвиток світової вокальної виконавчої майстерності, виявлення і розвиток вокального таланту молоді, відродження культури і духовності української нації, її співочого потенціалу як невід’ємної частини світової культури.

З травня 2013 року наукові фахові видання Чернігівського державного технологічного університету «Вісник ЧДТУ» серії «Технічні науки» та «Економічні науки» включено до спеціалізованої інформаційної системи "Російський індекс наукового цитування" (РІНЦ).

РІНЦ дозволяє на основі об'єктивних даних оцінювати результативність дослідної роботи і детально дослідити статистику публікаційної активності вчених і наукових організацій, що належать до всіх галузей знань. Хронологічний обсяг системи - з 2005 року по теперішній день, а за багатьма джерелами глибина архівів більше. Загальний обсяг публікацій, що надходять у РІНЦ щорічно, складає більше 280 тисяч статей.

22-24 травня 2013 р. на базі санаторію "Ворзель" Національної академїї наук України проходила VII науково-технічна конференція молодих вчених та спеціалістів "Зварювання та споріднені технології".

Чернігівський державний технологічний університет був представлений на конференції доповідями співробітників кафедри технологій зварювання та будівництва.

Усіх, хто має артистичний талант, хорошу акробатичну, хореографічну підготовку і велике бажання спробувати себе у цікавому проекті - запрошуємо на кастинг.

З метою розвитку співробітництва з Україною у сфері освіти Міністерством освіти і науки Російської Федерації виділено державні стипендії для прийому у 2013-2014 навчальному році на навчання громадян України до федеральних державних освітніх установ вищої професійної освіти  за рахунок асигнувань федерального бюджету.

Будучи відданим соціально-демократичним цінностям, Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні започатковує дослідження на тему «Соціальна держава в Україні сьогодні» і запрошує молодих професіоналів та дослідників у сфері соціальних наук взяти участь у КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ.

Відповідно до договору укладеного між Чернігівським державним технологічним університетом та Управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради про виконання науково-дослідної роботи «Оптимізація мережі міського пасажирського транспорту загального користування у м. Чернігові» 29-30 травня 2013 року буде приводитись вимірювання пасажиропотоку.

Запрошуємо всіх студентів та викладачів прийняти участь у заході. За більш детальною інформацією прохання звертатись на кафедру фінансів.

23 травня у затишній і комфортній залі експертного клубу «Чиста політика» отримали заслужені нагороди переможці міського конкурсу «Вчимося бути європейцями». Їх вручили відомі в місті люди, які надали всебічну підтримку в організації конкурсу.

Загалом участь у конкурсі взяли 27 студентів, які представляють Чернігівський державний технологічний університет (15 чол.), Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка (7 чол.) І Чернігівський державний інститут економіки і управління (5 чол.).

Серед переможців конкурсу роботи Тамари Коляди (І місце) та Максима Тиндика (ІІІ місце).

Запрошуємо студентів ЧДТУ прийняти участь у марші в вишиванках у Чернігові (25 травня 2013 року, о 15-00. Місце зібрання біля старого фонтану у парку навпроти Мегацентру).

Інноваційний науковий конкурс для молодих дослідників Falling Walls Lab запрошує до участі вчених, підприємців та фахівців будь-яких дисциплін.

Всі вони отримають можливість представити свою науково-дослідну роботу, бізнес-модель, інноваційні проекти та ідеї на розгляд компетентному журі.

Вітаємо магістра п’ятого курсу механіко-технологічного факультету Киянець Аліну Петрівну (гр. ММВ-081), яка зайняла I місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» в номінації «Універсальні верстати» та нагороджена дипломом першого ступеня. Керівник д.т.н., професор Кальченко В.І.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської математичної олімпіади 2013 року в групі технологічних вищих навчальних закладів:
Матюшкіна Олександра (гр. ПЄ - 121) - І місце
Мулач Марину (гр. КІ-125) - ІІ місце

Бажаємо успіхів та нових перемог!

Оголошується конкурс на креативне оформлення футболки та реглану із символікою університету (кольори багряний із золотом або синій із золотом). Автори найкращих варіантів будуть нагороджені цінними подарунками від студентської ради та профспілки студентів ЧДТУ. Термін подачі ескізів до 20 червня 2013 року. Запрошуємо всіх студентів та викладачів університету прийняти участь у конкурсі.

Проекти можете відправляти на адресу tarodi_volk@mail.ru, контактна особа – Волковницька Тетяна Миколаївна.

Оголошується конкурс на кращий соціальний проект в рамках програми «Університет в житті міста». Кращі проекти будуть реалізовані, а їх автори нагороджені цінними подарунками від студентської ради та профспілки студентів ЧДТУ. Термін подачі проектів до 20 червня 2013 року. Запрошуємо всіх студентів та викладачів університету прийняти участь у конкурсі.

Проекти можете відправляти на адресу tarodi_volk@mail.ru, контактна особа – Волковницька Тетяна Миколаївна.

23 квітня в великому читальному залі бібліотеки відбулася науково-практична конференція "Планета Земля – наш спільний дім", до Міжнародного дня Землі. Всесвітній день Землі – це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів. 

Учасники конференції  наголошували на тривожних наслідках впливу людини на навколишнє середовище, особливо на порушення природних угрупувань й ландшафтів. У розв’язанні цього завдання важливу роль повинна відіграти екологічна освіта та виховання всього населення, особливо молоді. Наш університет приєднався до вирішення цих проблем і першим кроком є відкриття магістратури "Промислова екологія" в рамках проекту TEMPUS.

Минулого тижня група студентів ЧДТУ відвідала Чернігівське відділення «САН ІнБев Україна» в рамках підготовки до проекту «Стажування на виробництві». Також для студентів була проведена екскурсія по основним цехам заводу. В ході екскурсії розповідали про історію створення пивного заводу, класифікацію готової продукції, як відбувається підготовка до експорту продукції, а також технологія приготування різних сортів пива.

Команда КВК Чернігівського державного технологічного університету взяла участь у 9-му міжнародному фестивалі КВК та СТЕМ "Что нам стоит дом построить", що пройшов 16 квітня в Макіївці.

Крім чернігівчан, у фестивалі брали участь команди з Макіївки, Донецька, Москви, Києва, Сніжного, Краматорська.

Перемогу у фестивалі відсвяткувала донецька команда КВК "Кенні Вест". Наші студенти показали не менше гідний рівень підготовки номерів КВК і жартів.

ОГОЛОШЕННЯ