ua en

5 грудня в нашому університеті відбувся щорічний конкурс мужності та таланту "Містер ЧНТУ- 2013". За звання найкращого боролись 8 студентів університету.

Після трьохгодинного змагання, жури винесло вердикт:

  1.    "Містер ЧНТУ-2013" - Орищук Микита, ФЕІТ
  2.    "Віце-Містер ЧНТУ-2013" - Верезуб Дмитро, факультет менеджменту та підприємництва
  3.    "Містер глядацьких симпатії" - Луговський Владислав, факультет соціальної роботи

2 грудня 2013 року в м. Київ компанія Rainbow Electronics провела семінар Atmel Digital University «Використання Ммікроконтролерів Atmel SAM D20 на базіархітектури Cortex-M0+», участь в якому прийняли два співробітники кафедри БРАС - к.т.н., доцент кафедри Хоменко М.А. та викладач Косенко Р.А.

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил, викладачі та випускники кафедри військової підготовки!

Від щирoгo серця вітаємо Вас з Днем Збрoйних Сил України!

Бажаємо всім Вам мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. Бажаємо всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.

Вітємо збірну команду ЧНТУ за зайняте 1 місце в міських особисто-командних змаганнях серед учнівської та студентської молоді з кульової стрільби,присвячених Дню Збройних Сил України.

Склад команди:
Прищепа Дмитро
Анікеєнко Тарас
Пікуль Андрій
Чередінов Борис
Піцевич Кирило

З 28 по 29 листопада на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся V Міжнародний студентський конкурс із комп’ютерного моделювання серед користувачів програмних продуктів АСКОН.

В конкурсі брали участь 50 студентів з 22 вищих навчальних закладів України. Наш університет на конкурсі успішно представила магістрант спеціальності «Технології машинобудування» механіко-технологічного факультету Урліна Анастасія, яка здобула друге місце в особистій першості у розробленні технологічного процесу виготовлення деталі із використанням засобів САПР компанії АСКОН. Керівник - д.т.н., професор кафедри технологій машинобудування та деревообробки Федориненко Д.Ю.

Вітаємо Анастасію з успішним виступом, та бажаємо подальших успіхів.

На базі Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка 26 листопада відбувся обласний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, Ніжинського державного педагогічного університету ім. М. Гоголя, Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Честь нашого університету захищала студентка I курсу факультету електронних та інформаційних технологій Легкобит Яна, яка найкраще впоралася із завданнями і посіла І місце з-поміж студентів нефілологічних факультетів.

Вітаємо Яну з перемогою і бажаємо подальших звершень!

4 грудня 2013 року о 16-00 год. в актовій залі ЧНТУ відбулись урочистості з нагоди присвоєння первинного офіцерського звання “МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ” студентам нашого університету – випускникам кафедри військової підготовки.

З метою допомоги в науковій роботі співробітникам університету бібліотекою створено та розміщено на сайті наукової бібліотеки ЧНТУ переліки періодичних українських та російских видань, що входять до міжнародних наукометричних баз даних SCOPUS, РІНЦ та інших і до яких можна направити наукові статті для публікації. (див. меню «Довідкові матеріали», розд. «Бібліотека науковця»).

ВІТАЄМО СТУДЕНТКУ 1-го КУРСУ ВАЛЕРІЮ МОЛИБОГУ, що стала КОРОЛЕВОЮ ЧЕРНІГОВА-2013!

Валерія Молибога, студентка першого курсу ФЕІТу, группа КІ-133 стала переможницею конкурсу "Королева Чернігова-2013", що відбувся в Чернігові. Для Лери це не перший конкурс, проте перемогти вдалося лише зараз. Найближчим часом Валерія готуватиметься до Києва, де буде представляти наше місто на конкурсі "Королева України".

Вітаємо Валерію та зичимо їй тільки перемоги!

14-16 листопада 2013 року в Українському домі проходила XXIІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та Виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Організатори: Міністерство освіти і науки, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

У рамках виставки проводились семінари та «круглі столи» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Чернігівський національний технологічний університет був відзначений дипломом за активну профорієнтаційну роботу серед молоді.

Вітаємо старшого викладача кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Світлану Володимирівну Киселицю з успішним захистом дисертації на отримання вченого звання кандидата філофських наук.

Бажаємо подальших наукових успіхів.

27 листопада 2013 року у м. Київ відбувся І Національний Форум «Бізнес і університети», якій зібрав разом провідні університети країни, проактивні бізнес-компанії, профільні органи влади та експертів. Організатор Форуму - Центр "Розвиток  корпоративної соціальної відповідальності".

В роботі форуму прийняли участь представники Групи «СКМ», компанії «Samsung Electronics Україна», холдингу ПОРТІНВЕСТ, Укрзалізниці, компанії «Миронівський хлібопродукт», «Microsoft Україна», інших підприємств та організацій, а також Стефані Фейхі, Ernst&Young, керуючий партнер по освітніх проектах регіону Океанія (Австралія), Мартін Даул, директор Британської Ради в Україні, Піотр Кубінскі, д.е.н., Вроцлавський політехнічний інститут, Сотіріс Макрігіанніс, засновник Eliademy, Фінляндія. Чернігівський національний технологічний університет на форумі представляв проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О.

Шановні студенти, викладачі та співробітники ЧНТУ!

Запрошуємо вас на концерт присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Ми всі розуміємо те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема, тому студентський актив вирішив вкотре провести акцію та нагадати, які наслідки несе за собою ця проблема.

Просимо всіх не бути осторонь проблеми ХХІ століття та почепити на одяг червоні стрічки, які є символом цього дня.

Початок концерту 28 листопада о 13:00 в актовій залі головного корпусу ЧНТУ!

Викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету вітають Леоніда Даниловича Кучму – Президента України (1994 — 2005р.р.) - з присвоєнням звання «Почесний громадянин Чернігівської області»!

Сьогодні 27.11.2013р, під час засідання сесії Чернігівської обласної ради прийнято рішення присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області»: Кучмі Леоніду Даниловичу – Президенту України (1994 — 2005р.р.).

Висловлюємо Вам, вельмишановний Леоніде Даниловичу, свою глибоку повагу та бажаємо подальших успіхів у звитяжній справі на благо України і Чернігівщини. Нехай кожен день дарує Вам сили і життєву енергію для втілення високих благословенних намірів.

Здоров’я, добробуту і щастя Вам і Вашій родині на довгі роки.

Колектив Чернігівського національного
технологічного університету

Студенти завжди були і залишаються рушієм позитивних перетворень у державі і не повинні стояти осторонь тієї ситуації, які наразі склалася в країні навколо питання щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Ми повністю підтримуємо інтеграцію України у ЄС та усвідомлюємо її переваги. Однак ми не сприймаємо того, як зараз деякі політичні сили намагаються використовувати студентство заради власної вигоди.

Ми закликаємо всіх студентів не піддаватися на провокації та не приймати участь у будь-яких політичних акціях напередодні саміту Україна-ЄС у Вільнюсі.

Не зважаючи ні на що, ми повинні разом працювати заради перетворення нашого вузу на університет європейського рівня та заради європейського майбутнього нашої держави.

Підтримуючи співпрацю в напрямку сприяння освіті в інтересах сталого розвитку суспільства з Програмою Балтійських Університетів, студентка магістратури факультету соціальної роботи Количева Ольга взяла участь у 4 щорічному форумі Стратегії Європейського Союзу для регіону Балтійського Моря. Дана конференція відбувалася у м. Вільнюсі, Литва, 11-12 листопада 2013 року, яка мала назву «Baltic Sea, Baltic Growth, Baltic Environment».

Програмою Балтійських Університетів було запрошено для участі 40 студентів з 11 країн, які представляли 24 університети. Форум був організований Європейською комісією та Міністерством закордонних справ Литви, який став головною подією в житті країни. Загальна кількість учасників була більше ніж 700 чоловік, більшість з них політики, науковці, працівники держаних установ та бізнесу.

До уваги студентів та викладачів!

27 листопада 2013 р. о 11.15 в ауд. 333 (1 корпус) відбудеться презентація програм імені Фулбрайта щодо навчання та стажування у провідних вищих навчальних закладах.

Запрошуємо студентів старших курсів та викладачів університету.

Попередньо ознайомитися з програмами академічних обмiнiв iменi Фулбрайта можна на сайті: http://www.fulbright.org.ua/.

З 25 по 29 листопада 2013 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться тиждень факультету електронних та інформаційних технологій. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у святкових заходах.

23 листопада 2013 року до Чернігівського національного технологічного університету завітали численні гості – старшокласники шкіл Чернігова та їх батьки.

Наш університет традиційно проводить День відкритих дверей восени та навесні з метою заздалегідь інформувати майбутніх абітурієнтів про нові спеціальності, що відкриваються в ЧДТУ, про те, які сертифікати потрібні для вступу, які перспективи чекають на випускників нашого ВНЗ.

Дорогі студенти!

Студклуб запрошує всіх на свято мужності та таланту, що відбудеться 5 грудня в актовій залі головного корпусу. Не прогавте яскраве шоу за участю найкращих студентів нашого університету.

Вхід за запрошеннями.

Студклуб ЧНТУ

На виконання вимог ст. 4 Закону України «Про професійний розвиток працівників» роботодавці повинні забезпечити підвищення кваліфікації працівників не рідше ніж один раз на п’ять років.

Кафедра обліку і аудиту ЧДТУ проводить підвищення кваліфікації облікових працівників підприємств, установ, організацій. По закінченню курсів видається Сертифікат про підвищення кваліфікації.

ОГОЛОШЕННЯ