ua en

Дорогі студенти!

Студклуб запрошує всіх на свято мужності та таланту, що відбудеться 5 грудня в актовій залі головного корпусу. Не прогавте яскраве шоу за участю найкращих студентів нашого університету.

Вхід за запрошеннями.

Студклуб ЧНТУ

На виконання вимог ст. 4 Закону України «Про професійний розвиток працівників» роботодавці повинні забезпечити підвищення кваліфікації працівників не рідше ніж один раз на п’ять років.

Кафедра обліку і аудиту ЧДТУ проводить підвищення кваліфікації облікових працівників підприємств, установ, організацій. По закінченню курсів видається Сертифікат про підвищення кваліфікації.

Магістри групи МЕД 131 вийшли з ініціативою про підтримку збору відпрацьованих батарейок. Тому всі, хто хоче зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища, та кому не байдуже наше майбутнє можуть принести відпрацьовані батарейки на кафедру економічної теорії і економіки підприємства (ауд. № 400, корпус І).

Зібрані батарейки будуть передані для їх подальшої утилізації!!!

Візьми участь!!! Збережи природу для наступних поколінь!!!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі», яка відбудеться у Чернігівському національному техноло¬гічному університеті 28.02-1.03.2014 р. Детальніше >>>

ПРАВИЛА УЧАСТІ

1.Принести новий подарунок вартістю від 20 грн. та обміняти його на візитівку Діда Мороза.

2. Чарівна візитівка дасть змогу отримати подарунок-сюрприз від іншого учасника, з рук Діда Мороза в період з 9 по 13 грудня з 14.00 до 16.15

18 листопада з нагоди Дня студентів на кафедрі товарознавства та комерційної діяльності в групі ТК-111 пройшла відкрита кураторська година з презентацією виставки творчих робіт студентів групи «Палітра талантів». Куратор групи Соломаха І.В. розповіла всім присутнім про різноманітні захоплення студентів та їх досягнення. У презентації також взяли участь студенти першого курсу (ТК-131) та четвертого курсу  (ТК-101), представники деканату та бібліотеки.

Презентація надала можливість студентам показати свої здібності, поділитися цінним досвідом з друзями та викладачами.

Сподіваємось, що День студента запам‘ятається учасникам та гостям цікавими розповідями, талановитими роботами та смачними призами.

Батьки Альони Пеклухи щиро дякують викладачам та студентам ЧНТУ за допомогу. Завдяки небайдужості колективу університету та активності однокурсників дівчини були зібрані кошти на складну термінову операцію, яка дає надію на одужання.

Побажаємо Альоні повністю подолати недугу і якнайшвидше повернутись до навчання і радощів активного життя.

Cтуденти 4-го курсу економічного факультету напрямків підготовки «Фінанси і кредит» і «Облік і аудит» відвідали «День відкритих дверей» у Головному управлінні Державної казначейської служби України в Чернігівській області.

Шановні викладачі та аспіранти!

Нагадуємо, що Чернігівський національний технологічний університет отримав від компанії "Elsevier" доступ до наукометричної бази даних "Scopus" до 31 серпня 2014 року.

У кожного з викладачів та аспірантів університету є можливість скористатися базою найбільшого у світі видавництва, яке забезпечує доступ до більш ніж 2500 найменувань журналів та 11000 книжок з унікальної колекції видавництва, а також до журналів престижних наукових товариств. Сайт компанії "Elsevier": https://www.scopus.com.

12 листопада 2013року у Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбулася Міжнародна студентська науково-практична конференція, присвячена підсумкам Конкурсу наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії, що проводився у квітні-вересні 2013 р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.

Від нашого ВУЗу участь у Конкурсі взяв і став переможцем у номінації „Технології та обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки” студент групи ММА-081 ВАСЬКО АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ з науковою роботою «Дослідження впливу геометричних параметрів плоско щілинної головки і технологічних параметрів проведення процесу на рівномірність товщини полімерної пакувальної плівки» (науковий керівник – ст. викладач кафедри машин і апаратів легкої промисловості Бакалов О.В.).

Щиро вітаємо Артема та його керівника з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

4 жовтня 2013 року оголошено перший конкурс проектів на отримання грантової підтримки Фонду Майбутнього України. Метою проведення Фондом Конкурсу є підтримка проектів, орієнтованих на підвищення і створення інтелектуального капіталу України, приєднання України до світових інтелектуальних процесів. Базовим вектором Конкурсу є спрямованість тематик на дослідження та проектування майбутнього України та світу.

Rocket Internet– німецька компанія, одна з найбільших стартап-інкубаторів у світі розпочинає перший міжнародний вебінар Rocket Internet “Online Marketing вебінар для цілеспрямованих підприємців”. Студенти з різних країн отримають можливість попрацювати над цікавим бізнес кейсом, який грунтується на прикладі одного з проектів компанії. Участь у вебінарі безкоштовна.

Терміново потрібна допомога студентці 5 курсу спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність Пеклусі Альоні Ігорівні. Вона раптово захворіла і у тяжкому стані знаходиться на лікуванні у Києві. Встановлення діагнозу та лікування вимагає значних коштів.

Батьки Альони звертаються з проханням про допомогу до колективу університету. Студенти-товарознавці зібрали кошти на лікування, але їх недостатньо.

Всі, хто небайдужий до чужої біди, звертайтесь у деканат факультету менеджменту та підприємництва або до батьків Альони. На рахунок батька у Приватбанку також можна надіслати гроші (Пеклуха Ігор № рахунку 4405-8823-0711-3062).

Національний Темпус-офіс в Україні інформує: стенд «Навчання у Європі» буде представлено на міжнародній виставці «Навчання та кар’єра за кордоном», що пройде в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) з 14 по 16 листопада (стенд №30).

Також у рамках виставки відбудуться три конференції «Навчання у Європі».

Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт «Вдосконалення правового регулювання корпоративних відносин», який буде проводитися 13-14 грудня 2013 року на базі Юридичного інституту ПНУ ім. В. Стефаника, за адресою: вул. Шевченка, 44 а, м. Івано-Франківськ, 76000, Україна.

Запрошує до участі І Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей на тему: «Право платників податків на захист, та його реалізація. Проблематика протидії протиправним діям та рішенням податкових органів.» (далі - Конкурс) проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері податкового права.

Конкурс організовується Лігою студентів Асоціації правників України та проводиться за ініціативи та підтримки Адвокатської компанії «IMG Partners» серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Завершальним акордом у відзначенні тижня ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ стала Міжвузівська студентська науково-практична конференція „Українська мова: історія, сучасний стан, перспективи розвитку”, присвячена Дню української писемності та мови.

Однією із найважливіших подій у плеяді заходів із нагоди святкування Дня української писемності та мови в Чернігівському національному технологічному університеті стала міжвузівська студентська науково-практична конференція „Українська мова: історія, сучасний стан, перспективи розвитку”.

Цього року активну участь у роботі конференції взяли студенти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, курсанти юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління, яких об'єднувало спільне розуміння, що рідна мова – це не просто засіб комунікації і не тільки знаряддя формування думок, а значно більше – духовний скарб нації. Тому теми доповідей, які виголошувалися на секційному засіданні, були змістовними, цікавими і сприяли жвавому обговоренню.

7 та 8 листопада в рамках тижня економічного факультету магістри спеціальності "Облік та аудит" Яна Тимошенко, Таня Шанойло, Яна Лапа,Раїса Шлікевич, Віталій Козинець та Владислав Снітко під керівництвом доцента кафедри обліку і аудиту Сизоненко О.В. підготували та провели для школярів 9-11 класів Чернігівського ліцею № 22 та Чернігівської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів №29 лекцію на тему "Цікава інтелектуальна власність"

У Чернігівському національному технологічному університеті до Дня української писемності та мови відбувся масштабний загальноуніверситетський диктант. Студенти усіх факультетів, викладачі і навіть проректор перевіряли свої знання та пригадували український правопис.

8 листопада у просторій аудиторії зібралося більше сотні студентів, викладачів, представників ректорату, аби перевірити свої знання з української мови та долучитися до святкування Дня української писемності та мови.

6 листопада в актовій залі І корпусу університету відбулися урочисті збори викладачів та студентів з нагоди проведення тижня економічного факультету.

Учасників святкового зібрання привітав ректор університету д.е.н., проф., заслужений діяч науки і техніки Шкарлет С.М.

Перед присутніми виступив також декан економічного факультету ЧНТУ доц. С.Д. Цибуля.

15 кращих студентів факультету отримали грамоти у різних номінаціях.

Кафедра фінансів взяла активну участь в святкуванні тижня ЕКОНОМІЧНОГО факультету, в рамках якого силами викладачів і студентів була проведена ціла низка заходів.

7 листопада кафедрою фінансів було проведено командну інтелектуальну гру «Економічна ігротека». У ній брали участь: студенти першого курсу економічного факультету (гр. ФК, ОА) та школярі випускних класів ліцею №15.

ОГОЛОШЕННЯ