ua en

Дата проведення: 26-27 вересня 2014 року

Останній день подання матеріалів: 7 вересня 2014 року

Організатор:

  • Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
  • Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
  • Харківське міське товариство "Філософська освіта"

Національний Темпус-офіс в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинає реєстрацію на Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті.

Під час Інформаційного дня буде представлено нову освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, та можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів в рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус, Жан Моне на даний час.

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів світу за даними міжнародного каталогу 4 International Colleges & Universities (4icu.org). Чернігівський національний технологічний університет серед ВНЗ України посідає 46 місце.

Лідер загального рейтингу – Національний технічний університет України «КПІ». На другій сходинці – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. На третьому місці – Національний університет біоресурсів і природокористування України.

1-2 березня в Києві відбудеться конференція “MarketLab 2014”. Шостий рік поспіль організатором виступає молодіжна організація AIESEC.

Подія об'єднає 150 енергійних, зацікавлених в світі маркетингу студентів старших курсів та молодих спеціалістів-маркетологів. Спікери, фахівці в сфері маркетингу, розширять ваші знання про передові технології, ознайомлять учасників зі свіжими кейсами, розкажуть про основні тренди 2013-2014 років.

Відкрито конкурс на здобуття Стипендій імені Лейна Кіркланда у 2014/15 навчальному році, його оголосили Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії  для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азейбарджану й Казахстану.

 Програма передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та дво-чотиритижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях.

11 лютого 2014 року відбудеться щорічний урочистій захід "Гордість університету 2014"

Будуть відзначені кращі з кращих студенти ЧНТУ у різних номінаціях. Запрошуємо на свято всіх бажаючих.

Goi Piece Foundation за підтримки ЮНЕСКО оголосив конкурс наукових робіт для молоді. Тема: «Моя роль як громадянина Землі».

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті: www.goipeace.or.jp.

Кінцевий термін прийому робіт - 15 червня 2014.

Університет ім. Альфреда Нобеля запрошує взяти участь у XI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації», яка відбудеться 3 квітня 2014 року.

Проект “Твоя Країна” – це кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного тобою міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами у кав’ярнях чи театрах, а також нові друзі, знання та яскраві враження!

Національний університет «Острозька академія» запрошує до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ І ТУРИЗМ: СУЧАСНІСТЬ ТА РЕТРОСПЕКТИВА» 11 квітня 2014 року , м. Острог.

Оголошено дистанційний конкурс літературної творчості в рамках святкування Днів Європи в Україні «Ми українці, ми європейці». Проводиться Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка.

Один з провідних аналітичних центрів у Центральній та Східній Європі, Польський інститут міжнародних відносин оголосив конкурс студентських робіт для свого журналу «The Polish Quarterly of International Affairs».

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує до участі у XII Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна 2014: Філософія " 25-28 березня 2014.

Вітаємо команду ЧНТУ у складі: Миколи Кислого, Аліни Петровської (студенти 4 курсу кафедри менеджменту та державного управління), Юлії Лисенко, Ірини Середенко (студентки 4 курсу кафедри обліку і аудиту) та Поліни Бичкової (студентки 4 курсу кафедри фінансів), яка потрапила до фіналу національного етапу 4 Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge.

Це вже втретє поспіль команда ЧНТУ виходить до ТОП-10 кращих серед університетів усієї України!

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати фінал 28 лютого 2014 року у м. Київ та підтримати нашу команду!

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у ХХІІ Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених «Наука і вища освіта», яка відбудеться 18 квітня 2014 року.

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України за даними наукометричної бази даних Scopus станом на 27 січня 2014 року. Чернігівський національний технологічний університет за кількістю публікацій та цитувань у Scopus посідає 54 місце.

Лідер загального рейтингу – Київський національний університет ім. Т. Шевченка. На другій сходинці Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Повний рейтинг вузів України дивіться на сайті

З 8 по 18 січня 2014 р. відбулося короткострокове стажування доцента кафедри промислової електроніки ЧНТУ В.П.Войтенка у Лундському університеті, Швеція.

Окрім ознайомлення з особливостями вищої освіти та підготовки інженерних кадрів у цьому найбільшому вищому навчальному закладі Скандинавії, встановлено науково-освітні контакти з дослідницькою групою з обробки сигналів на департаменті Електричних та інформаційних технологій професором Лейфом Сьорнмо.

Наукова асоціація «Південноукраїнське агенство соціальних технологій» спільно із запорізьким обласним громадським об'єднанням «Південноукраїнський гуманітарний альянс» запрошують Вас взяти участь у XXV-тій Всеукраїнській науковій конференції «Інноваційний потенціал української науки - ХХI сторіччя», яка пройде з 3 по 7 березня 2014 року.

Відкрито прийняття заявок на участь у проекті Erasmus Mundus  з гуманітарних наук HERMES: обмін студентами і кадрами, організований партнерством 15 університетів в 11 країнах.

Для магістрів Чернігівського національного технологічного університету настала гаряча пора - розпочався захист кваліфікаційних робіт.

Днями пройшов захист на кафедрі промислової електроніки.

У рамках цієї роботи, вперше в Чернігівському національному технологічному університеті за участі магістра підготовлена та подана до друку стаття, що буде індексована в Міжнародних наукометричних базах IEEEXplore та Scopus (Y.O. Denisov, S.A. Stepenko, A.N. Gorodny and A.O. Kravchenko, "Input Current Parameters Analysis for PFC based on Quasi-Resonant and Conventional Boost Converters," In: Proceedings of the IEEE 34th International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO-2014), April 15-18, 2014, Kyiv, Ukraine, under review).

ОГОЛОШЕННЯ