ua en

Науково-педагогічний колектив Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій та адміністрація Чернігівського національного технологічного університету сердечно вітає випускників юридичного технікуму (1969 - 1994 р.р.), Чернігівського юридичного коледжу (1994 – 2003 р.р.), Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці (2003 – 2011 р.р.), юридичного факультету, факультету соціальної роботи та факультету праці і соціального управління Чернігівського національного технологічного університету (2012 – 2014 р.р.) з нагоди 45-річного ювілею з дня заснування рідної alma mater.

Зичимо всім міцного здоров’я, творчих успіхів і нових трудових звершень в ім’я розквіту нашої незалежної держави України.

Зустріч випускників відбудеться в актовій залі alma mater 18 жовтня 2014 року о 12.00 годині.

Адміністрація університету

2 жовтня 2014 року студенти Центру культурно-масової роботи привітали співробітників ЧНТУ з наступаючим святом. Студенти подарували глядачам невеличкий концерт та зазначили, що сьогодні освітянська родина ЧНТУ об’єднує педагогів, бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

"Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці, тож ще раз прийміть наші найкращі побажання".

Центр культурно-масової роботи виражає подяку всім студентам, які взяли участь в урочистому концерті!

З метою підтримки процесу створення демократичних інститутів і розвитку суспільного капіталу в Україні в рамках короткострокового освітнього циклу, Уряд Республіки Польща запроваджує Стипендіальну програму «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік. Участь у зазначеній програмі можуть брати громадяни України зокрема, які походять з територій проведення антитерористичної операції (Луганська, Донецька області) та з Автономної Республіки Крим, і є студентами або аспірантами вищих навчальних закладів України.

Профілі навчання в рамках Стипендіальної програми «Польський Еразмус для України»: управління, європеїстика, економіка, адміністрація та технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології (неофілології)).

Фонд Конрада Аденауера (ФКА) надає стипендії для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина.

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь відповідного року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу.

24 вересня 2014 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада 2014» з нагоди 20-річчя з дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління.

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники, з усіх інститутів нашого університету.

Всіх присутніх привітав ректор Чернігівського національного технологічного університету доктор економічних наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет.

Вишеградська стипендіальна програма (VSP) – спеціальна програма Вишеградського Фонду, створена для сприяння академічним обмінам через надання фінансової допомоги студентам та дослідникам-громадянам країн – членів Вишеградської групи: Чехія Польща, Словаччина, Угорщина, а також іноземним громадянам для навчання в країнах Вишеградської групи.

Якщо мрієте про навчання за кордоном - спробуйте свої сили!

Шановні співробітники наукової бібліотеки університету!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека університету є інформаційним центром розвитку вітчизняної освіти і науки, духовного і культурного життя студентів. Досвід і професіоналізм вашого колективу здобули повагу співробітників та студентів нашого університету.

День бібліотек - це не тільки ваше професійне свято, це свято всіх тих, хто небайдужий до книги, читання, бібліотеки.

Бажаємо вам здоров'я, щастя, благополуччя, цікавих перспективних проектів та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Однією з ключових позицій Болонського процесу є розширення мобільності студентів і науково-педагогічних працівників. З цією метою у Чернігівському національному технологічному університеті започатковано англомовне навчання студентів. Для окремих груп студентів різних напрямів підготовки (спеціальностей) викладання частини дисциплін здійснюється англійською мовою.

43 студенти факультету соціальної роботи, юридичного факультету, факультету праці та соціального управління, волонтерський центр «Довіра» взяли участь у акції «Допомога воїнам Чернігівщини», яку проводив «Єдиний Волонтерський Центр» в середині вересня. В рамках акції для Чернігівських батальйонів було зібрано більше 25 тис. грн. та 3,5 тони продуктів.

«Єдиний Волонтерський Центр» щиро дякує нашим студентам за допомогу у проведенні акції.

Шановні викладачі! 01.10.2014 р. о 14.30 сектором дистанційного навчання центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації буде проведено навчальний семінар з запровадження технологій дистанційного навчання. Місце проведення - І лекційний зал (8 корпус, вул. 50 років ВЛКСМ, 1а).

Запрошуємо всіх бажаючих.

Сектор дистанційного навчання ЦПО та ПК

23-25 вересня 2014 року на базі кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету відбувся II етап всеукраїнської студентської олімпіади з електроніки.

В олімпіаді взяли участь команди з вищих навчальних закладів різних міст України, таких як Київ, Запоріжжя, Суми і т.ін.

За результатами змагань в індивідуальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

  • Перше місце: Моргун Артем, студент НТУУ «КПІ», м. Київ.
  • Друге місце: Мальченков Сергій, студент СумДУ, м. Суми.
  • Трете місце: Святний Євген, студент ЧНТУ, м. Чернігів.

У командному заліку першість отримала команда Чернігівського національного технологічного університету у такому складі: Святний Євген, гр. МЕ-101, Терех Олег, гр. МЕ-091, Воробей Василь, гр. МЕ-091.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!

Якщо Ви бажаєте продовжити свою освіту, вдосконалити професійні навички та отримати досвід у науковому житті Німеччини, Вас можуть зацікавити стипендії, які пропонують для студентів та науковців зі Східної Європи.

Увага!

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ оголошує КАСТИНГ на щорічний конкурс "Містер ЧНТУ-2014" Запрошуємо всіх бажаючих!

Кастинг відбудеться 30 вересня о 16.00 в актовій залі головного корпусу.

За участь у благодійній акції "Майбутнє у наших руках", яка відбулася 21.09.2014 р. на Алеї Героїв, Центр культурно-масової роботи висловлює подяку студентам Чернігівського національного технологічного університету, без активної учаті яких цей захід був би не можливим.
Дякуємо!!!Ви-найкращі!!!

Активісти Центру культурно-масової роботи провели благодійну акцію До Дня Міста "Майбутнє у наших руках", де зібрали 2044 грн, які направили на допомогу Дмитру Тосичу, чернігівському військовому, що зазнав тяжких поранень під час АТО.

Протягом всієї акції, чернігівці змогли подивитися на роботи наших студентів-фотографів, скуштувати солодкі передбачення, зробити собі патріотичний мейк-ап та зачіску, а також перевірити свої знання з різних дисциплін. Після чого студенти влаштували святковий концерт, який мав патріотичний напрямок та запропонували переглянути кіно-стрічку "Той, хто пройшов крізь вогонь".

Протягом всієї акції студенти закликали чернігівців не залишатися байдужими до чужого горя, та зробити благодійний внесок на допомогу постраждалому під час АТО нашому земляку Дмитру Тосичу.

Студенти ЧНТУ дякують всім чернігівцям за підтримку та допомогу.

Керівники ЦКМР висловлюють подяку всім артистам, активістам, фотографам та волонтерам!

Шановні викладачі! 24.09.2014 р. о 14.30 – ауд. 301 (І корпус, вул. Шевченко, 95) сектором дистанційного навчання центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації буде проведено навчальний семінар з запровадження технологій дистанційного навчання.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Сектор дистанційного навчання ЦПО та ПК

Саме таке гасло обрали цього літа деякі студенти нашого Вишу. Не тільки відпочивати, але й отримувати нові знання студенти факультету соціальної роботи Сіліч Лілія та Стронська Марія поїхали в третю літню школу «Мобілізація громад задля вирішення територіальних проблем» з 3-7 липня в селище Славське, що у Львівській області.

Дана школа проводиться вже не перший рік за підтримки Європейського Союзу та Програми розвиту ООН в рамках проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ” (Проект МРГ).

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького запрошує взяти участь у роботі ІІ Студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який відбудеться 14 листопада 2014 року.

З 15 вересня 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів комп'ютерних напрямів навчання і об'єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу студентів.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України. Термін подання заяв від команд для участі у Конкурсі: з 15 вересня до 30 листопада 2014 року.

ОГОЛОШЕННЯ