ua en

Вітаємо з перемогою спортсменів ЧНТУ. Команди нашого університету вибороли перемогу у міських змаганнях з кульової стрільби серед команд вищих навчальних закладів та у особисто-командних змаганнях з двоборства серед команд призовної молоді вищих навчальних закладів, присвячених Дню Захисника Вітчизни.

Бажаємо нових перемог!

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у ІV Всеукраїнській школі-семінарі «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 16-17 травня 2014 року у м. Тернопіль.

Обожнюєш працювати та відпочивати на природі? Хочеш допомогти у збереженні довкілля? Долучися до волонтерських груп у різних куточках світу. Більше інформації на сайті: http://svit-ukraine.blogspot.com/2014/02/blog-post_25.html

У середу 5 березня о 14-20 відбудеться лекція «Українська Вікіпедія у вузах» та вікі-вишкіл для всіх бажаючих.

Зустріч пройде в аудиторії №333 Чернігівського національного технологічного університету, корпус №1.

Вікі-вишкіл (семінар із редагування Вікіпедії) продовжиться в комп’ютерному класі №63 в 4-му корпусі. Проводить захід відомий чернігівський вікіпедист Приходько Микола. Патрульний з 2013 року, член «Вікімедіа Україна» з 2012 року.

До уваги студентів! Надійшла інформація щодо актуальних молодіжних проектів, з якими ви можете ознайомитись на нашому сайті і обрати для участі.

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» проводить 16 березня 2014 року олімпіаду для студентів та випускників вузів.

Переможці Олімпіади за рішенням Вченої ради НДУ ВШЕ отримують право бути зарахованими до магістратури на програми, що відповідають профілю Олімпіади, без вступних випробувань на бюджетні місця.

Шановні студенти та співробітники університету, запрошуємо Вас прийняти участь у конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка, який відбудеться 03.03.2014 р. о 10.55 у І корпусі університету в холі біля актової зали. На переможців чекають призи!

Нагадуємо також, що з 3 березня в університеті починається щорічна акція – «Вдягни вишиванку».

  «І оживе добра слава,
Слава України,
І світ ясний, невечерній
Тихо засіяє...
Обніміться ж, брати мої.
Молю вас, благаю!»
Т.Г. Шевченко

Навчання або дослідницька робота за кордоном може стати цілком можливою саме для Вас. Для цього потрібно прийняти участь у національних та міжнародних конкурсах, отримати гранти на навчання та дослідження або пройти стажування закордоном.

Шановні науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти, не втрачайте можливості особистою науковою роботою внести свій вклад у підвищення рейтингу Чернігівського національного технологічного університету, зокрема, через поширення інформації в пошукових системах та наукометричних базах даних!

Взяти участь у конференції має можливість кожен бажаючий з України та інших країн.

Участь у конференції безкоштовна. Єдиною вимогою до учасників є подача тез доповіді, що задовольняють загальним науковим вимогам і оформлених в суворій відповідності з розробленим шаблоном.

24 лютого в Чернігівському національному технологічному університеті, за студентською ініціативою організовано місце вшанування пам’яті загиблих під час акцій протесту в січні-лютому 2014р в м. Києві.

Наразі, вкрай важливо докласти максимум зусиль, щоб зберегти мир в Україні та більше ніколи не допустити кровопролиття на нашій землі. Метою даного заходу є надання можливості студентству, викладачам та іншим співробітникам університету вшанувати пам’ять загиблих під час останніх подій у м. Києві. Це ще раз допоможе усвідомити усім нам, яку високу ціну довелося сплатити людям, що віддали своє життя у боротьбі за краще майбутнє Українського Народу.

Ми пам’ятаємо…

Профком студентів ЧНТУ

Орловська філія РАНГіГС при Президентові РФ запрошує 20 березня 2014 року взяти участь у ІІІ заочній міжнародній науково-практичній конференції «Цивільно-правове регулювання суспільних відносин в сучасній Росії».

Робоча мова конференції - російська.

Статті необхідно надати до 1 березня 2014 року.

Більше інформації у інформаційному листі.

26 лютого 2014 року о 15-00 год. в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбудеться зустріч начальника кафедри військової підготовки зі студентами, які виявили бажання навчатись за програмою підготовки офіцерів запасу.
Запрошуються студенти 2-го, 3-го курсів (юнаки і дівчата) та їх батьки.

Збираються експонати для щорічної виставки прикладних робіт, присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, виготовлених співробітниками та студентами університету.

Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека) Довідки за тел. 3-03-30, 166

Оголошується конкурс літературних творів (проза, поезія) студентів університету, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

Роботи приймаються за адресою: litkonkurs2014@list.ru, в кім. 134, 137 (бібліотека, І корпус університету) Довідки за тел. 3-03-30, 166

До уваги молодих вчених: стажування та навчання за кордоном з термінами подання в березні. Скористайтеся вибраною для Вас інформацією.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського міждисциплінарного семінару молодих учених, аспірантів та студентів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 26-27 березня 2014 року.

Метою семінару є літературознавче, лінгвістичне, народознавче, філософське, історико-культурологічне вивчення творчості Т. Шевченка.

До участі запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти.

Інформаційний лист

10 – 11 квітня 2014 року у м. Умань відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Історія науки у вищій та середній школі».

Більше інформації в інформаційному листі.

З метою формування європейської культури споживання енергетичних ресурсів Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України проводить конкурс плакатів серед студентів вищих навчальних закладів на тему енергозбереження та відновлювальної енергетики "Плакатом по витратах".

10 найкращих робіт будуть використані при розробці соціальної реклами для розміщення на бігбордах та сітілайтах в м. Києві та обласних центрах України. Переможці отримають цінні призи.

Чернігівський національний технологічний університет та Орловський філіал Російської академії народного господарства і державної служби при Президенті Російської Федерації організовує спільнру відео-конференцію на тему «Проблеми реалізації прав слабозахищених категорій громадян: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 28 лютого 2014 року.

Запрошуємо всіх бажаючих. 13.00, ауд. 301 (1 корпус).

Шановні студенти!

Студентська рада ЧНТУ оголошує конкурс стінних газет присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Творчі доробки просимо подати до студради не пізніше 5 березня.

З повагою студентська рада ЧНТУ.

Бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь в  інтернет- вікторині «Наш  Шевченко: відомий та невідомий».

Відповіді приймаються  до 28-го лютого на е-mail: voch137@gmail.com.Переможці вікторини (1,2,3 місце) будуть визначені в березні та нагороджені пам’ятними призами.

ОГОЛОШЕННЯ