ua en

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету, науковий журнал «Аспект» запрошує до участі у Міжнародних науково-практичних конференціях і конкурсах наукових робіт.

У ЧНТУ відбулась підсумкова конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Машинознавство". Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у наступних конкурсах.

27 березня 2014 р. о 14.30 (ауд. 224, корпус I) у Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться Всеукраїнський міждисциплінарний семінар молодих учених, аспірантів та студентів, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Метою семінару є літературознавче, лінгвістичне, народознавче, філософське, історико-культурологічне вивчення творчості Т. Шевченка.

До участі запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти.

Шановні студенти, аспіранти та працівники університету, надійшла інформація щодо Всеукраїнських та Міжнародних конференцій з кінцевими термінами подачі заявок 1 квітня 2014 р.

Шановні студенти спеціальності «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», зацікавлені викладачі та бухгалтери!

Запрошуємо Вас на чергове засідання «Всеукраїнського бухгалтерського Клубу Баланс», яке відбудеться 28 березня 2014 року об 11:00 годині (реєстрація починається о 10:00) в актовій залі 1 корпусу ЧНТУ за адресою вул. Шевченка, 95. На засіданні будуть розглянуті новини законодавства. В засіданні будуть задіяні провідні спеціалісти органів державної влади обласного рівня.

Поздоровляємо студентку групи ОА-101 Лисенко Юлію Олександрівну із дипломом II ступеня за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит", II тур якого відбувся 19-21 березня 2014 року в Національному університеті Державної податкової служби України (м. Ірпінь).

Детальніше про конкурс

26 березня 2014 року (середа) в І-333 о 12.50-15.50 відбудеться науково-практичний семінар Ради молодих вчених та НТСА ЧНТУ.

Вітаємо учасників підсумкової конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Машинознавство", яка розпочинає свою роботу 25 березня 2014 року.

Перелік учасників>> , Програма конференціїї>>

1 квітня 2014 року о 18:00 у актовій залі 1 корпусу ЧНТУ до міжнародного дня гумору відбудеться "Кубок ректора".

Запрошення у студклубі. Чекаємо Вас з хорошим настроєм!

В рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка студенти та викладачі університету організували флеш-моб, основною ідеєю якого є заклик до об’єднання задля збереження єдності та цілісності України, як заповідав великий Кобзар: «Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю!»

Запрошуємо всіх переглянути відеоролик!

Шановні викладачі! Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з інформаційним повідомленням «Інституційний репозитарій», яке розміщено на сайті наукової бібліотеки (library1.stu.cn.ua) в розділі «Ресурси бібліотеки» на сторінці «Відеопроекти».

За підсумками проведеної бібліотекою інтернет-вікторіни «Наш Шевченко: відомий та невідомий» переможцем визначено студента гр. ПІ-131 Пучку Владислава Сергійовича, якого було нагороджено пам’ятним призом.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
ЧЕТВЕРТОЇ МІЖНАРОДНОЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»
присвяченої 50-річчю заснування кафедри технологій машинобудування та деревообробки

Хочеш поїхати на навчання в Європу, але не знаєш, з чого почати? - Тоді тобі до нас, на безкоштовний вебінар «2 Перші Кроки До Навчання За Кордоном» !

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Надійшла інформація щодо всеукраїнських та міжнародних, очних і заочних конференцій, які відбудуться у квітні 2014 р. Тематика конференцій охоплює питання технічних і економічних наук, соціології, управління підприємницькою діяльністю, математики, фізики та ін.

26 квітня 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті на базі кафедр ІКС та ПІ, відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в рамках 1/8 студентської перщості світу ACM-ACPC, серед ВНЗ області. Додаткова інформація: e-mail: KafedraPI@yandex.ua

ACM ICPC (ACM International Collegiate Programming Contest) - щорічна міжнародна студентська олімпіада з програмування (інші назви - Чемпіонат світу з програмування / Міжнародний командний чемпіонат з програмування ) , організована асоціацією ACM.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Робота для тебе» Весна-2014», який відбудеться 15 травня 2014 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху. Початок о 11 год.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Закликаємо всіх підтримати моральний дух Збройних Сил України та покращити матеріально-технічне і медичне забезпечення Української армії. Кожний бажаючий може автоматично перерахувати на підтримку Української армії 5 грн. зателефонувавши на єдиний мобільний номер «565». Зібрані кошти можна також перерахувати на відкриті рахунки в державній казначейській службі України:

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує 18 березня (вівторок) з 11.00 до 15.00 на другому поверсі першого корпусу університету відвідати перегляд літератури "Письменники Чернігівського району".

Чекаємо всіх бажаючих. Довідки за тел. 3-03-30, 166

Шановні колеги! Триває Конкурс на звання кращого студента в галузі податкового права від КПМГ в Україні! Це чудова нагода перевірити свої знання, працевлаштуватися в КПМГ та виграти чудові призи!

Тільки з 17 березня по 3 квітня 2014 у студентів / викладачів є можливість придбати першу в Україні передплачену карту "ШТУКА" (електронний гаманець) за акційною ціною 10 грн.

Переваги картки "ШТУКА" вказані на сайті www.shtuka.fidobank.ua

Придбати карту "ШТУКА" можна буде щодня в холі 1 корпусу ЧНТУ у фахівців Банку.

ОГОЛОШЕННЯ