ua en

24 вересня 2014 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада 2014» з нагоди 20-річчя з дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління.

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники, з усіх інститутів нашого університету.

Всіх присутніх привітав ректор Чернігівського національного технологічного університету доктор економічних наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет.

Вишеградська стипендіальна програма (VSP) – спеціальна програма Вишеградського Фонду, створена для сприяння академічним обмінам через надання фінансової допомоги студентам та дослідникам-громадянам країн – членів Вишеградської групи: Чехія Польща, Словаччина, Угорщина, а також іноземним громадянам для навчання в країнах Вишеградської групи.

Якщо мрієте про навчання за кордоном - спробуйте свої сили!

Шановні співробітники наукової бібліотеки університету!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека університету є інформаційним центром розвитку вітчизняної освіти і науки, духовного і культурного життя студентів. Досвід і професіоналізм вашого колективу здобули повагу співробітників та студентів нашого університету.

День бібліотек - це не тільки ваше професійне свято, це свято всіх тих, хто небайдужий до книги, читання, бібліотеки.

Бажаємо вам здоров'я, щастя, благополуччя, цікавих перспективних проектів та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Однією з ключових позицій Болонського процесу є розширення мобільності студентів і науково-педагогічних працівників. З цією метою у Чернігівському національному технологічному університеті започатковано англомовне навчання студентів. Для окремих груп студентів різних напрямів підготовки (спеціальностей) викладання частини дисциплін здійснюється англійською мовою.

43 студенти факультету соціальної роботи, юридичного факультету, факультету праці та соціального управління, волонтерський центр «Довіра» взяли участь у акції «Допомога воїнам Чернігівщини», яку проводив «Єдиний Волонтерський Центр» в середині вересня. В рамках акції для Чернігівських батальйонів було зібрано більше 25 тис. грн. та 3,5 тони продуктів.

«Єдиний Волонтерський Центр» щиро дякує нашим студентам за допомогу у проведенні акції.

Шановні викладачі! 01.10.2014 р. о 14.30 сектором дистанційного навчання центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації буде проведено навчальний семінар з запровадження технологій дистанційного навчання. Місце проведення - І лекційний зал (8 корпус, вул. 50 років ВЛКСМ, 1а).

Запрошуємо всіх бажаючих.

Сектор дистанційного навчання ЦПО та ПК

23-25 вересня 2014 року на базі кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету відбувся II етап всеукраїнської студентської олімпіади з електроніки.

В олімпіаді взяли участь команди з вищих навчальних закладів різних міст України, таких як Київ, Запоріжжя, Суми і т.ін.

За результатами змагань в індивідуальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

  • Перше місце: Моргун Артем, студент НТУУ «КПІ», м. Київ.
  • Друге місце: Мальченков Сергій, студент СумДУ, м. Суми.
  • Трете місце: Святний Євген, студент ЧНТУ, м. Чернігів.

У командному заліку першість отримала команда Чернігівського національного технологічного університету у такому складі: Святний Євген, гр. МЕ-101, Терех Олег, гр. МЕ-091, Воробей Василь, гр. МЕ-091.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!

Якщо Ви бажаєте продовжити свою освіту, вдосконалити професійні навички та отримати досвід у науковому житті Німеччини, Вас можуть зацікавити стипендії, які пропонують для студентів та науковців зі Східної Європи.

Увага!

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ оголошує КАСТИНГ на щорічний конкурс "Містер ЧНТУ-2014" Запрошуємо всіх бажаючих!

Кастинг відбудеться 30 вересня о 16.00 в актовій залі головного корпусу.

За участь у благодійній акції "Майбутнє у наших руках", яка відбулася 21.09.2014 р. на Алеї Героїв, Центр культурно-масової роботи висловлює подяку студентам Чернігівського національного технологічного університету, без активної учаті яких цей захід був би не можливим.
Дякуємо!!!Ви-найкращі!!!

Активісти Центру культурно-масової роботи провели благодійну акцію До Дня Міста "Майбутнє у наших руках", де зібрали 2044 грн, які направили на допомогу Дмитру Тосичу, чернігівському військовому, що зазнав тяжких поранень під час АТО.

Протягом всієї акції, чернігівці змогли подивитися на роботи наших студентів-фотографів, скуштувати солодкі передбачення, зробити собі патріотичний мейк-ап та зачіску, а також перевірити свої знання з різних дисциплін. Після чого студенти влаштували святковий концерт, який мав патріотичний напрямок та запропонували переглянути кіно-стрічку "Той, хто пройшов крізь вогонь".

Протягом всієї акції студенти закликали чернігівців не залишатися байдужими до чужого горя, та зробити благодійний внесок на допомогу постраждалому під час АТО нашому земляку Дмитру Тосичу.

Студенти ЧНТУ дякують всім чернігівцям за підтримку та допомогу.

Керівники ЦКМР висловлюють подяку всім артистам, активістам, фотографам та волонтерам!

Шановні викладачі! 24.09.2014 р. о 14.30 – ауд. 301 (І корпус, вул. Шевченко, 95) сектором дистанційного навчання центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації буде проведено навчальний семінар з запровадження технологій дистанційного навчання.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Сектор дистанційного навчання ЦПО та ПК

Саме таке гасло обрали цього літа деякі студенти нашого Вишу. Не тільки відпочивати, але й отримувати нові знання студенти факультету соціальної роботи Сіліч Лілія та Стронська Марія поїхали в третю літню школу «Мобілізація громад задля вирішення територіальних проблем» з 3-7 липня в селище Славське, що у Львівській області.

Дана школа проводиться вже не перший рік за підтримки Європейського Союзу та Програми розвиту ООН в рамках проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ” (Проект МРГ).

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького запрошує взяти участь у роботі ІІ Студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який відбудеться 14 листопада 2014 року.

З 15 вересня 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів комп'ютерних напрямів навчання і об'єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу студентів.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України. Термін подання заяв від команд для участі у Конкурсі: з 15 вересня до 30 листопада 2014 року.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США  та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВУЗів з Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Республіки Киргизія, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану навчатися протягом одного академічного року/семестру в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США. 

Дорогі студенти, викладачі!

Запрошуємо всіх долучитися до свята, що влаштовує Центр культурно-масової роботи. Підтримайте наших студентів - активістів та давайте разом зберемо кошти на допомогу чернігівському військовому, Дмитру Тосичу, що зазнав тяжких поранень під час АТО!

Дата проведення: 21 Вересня, 16.00,
Місце проведення: Алея Героїв

«ШЕЛЛ» та британська рада оголосили другий конкурс для університетів, науково-дослідницьких інститутів та неурядових організацій

Конкурс, що є частиною програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел», покликаний сприяти обміну досвідом між українськими та іноземними партнерами у сфері видобутку нетрадиційних вуглеводнів, підвищити рівень знань, вмінь і кваліфікації фахівців у цій сфері, здійснювати пошук інноваційних рішень для відповідальної розробки газу нетрадиційних джерел в Україні, а також підвищити обізнаність громадськості з питань відповідальної розробки вуглеводнів.

На цьому тижні Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація Спілки молодих державних службовців землі Північний Рейн-Вестфалія Німеччини.

Молоді державні службовці ознайомилися зі структурою університету, особливостями навчального процесу та науково-технічними розробками ЧНТУ. Делегації було презентовано 3D принтер, розроблений студентами та викладачами кафедри ЗВ та АПБК, модель сонячної батареї кафедри «БРАС».

Шановні викладачі, студенти, співробітники ЧНТУ!

ЧНТУ оголошує про початок першої наймасштабнішої благодійної акції - "Сила в єдності"!

Мета акції - отримати від кожного з працівників та студента нашого університету по 1 символічній металевій гривні. Після закінчення акції кількість гривневих монет повинна буде дорівнювати загальній кількості працівників та студентів, а це майже 12 тис. чол.

Отримані кошти будуть направлені на допомогу чернігівським військовим, що постраждали внаслідок АТО.

Зверніть увагу: приймається лише металева гривня!

Студентська рада, Центр культурно-массовой работы, профком студентів,
працівників та адміністрація ЧНТУ

Оголошено конкурс «Герої поряд!», присвячений 71-й річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників.

Мета конкурсу – відродження традицій патріотичного виховання молоді, збереження пам’яті про учасників Великої Вітчизняної війни, вшанування Героїв АТО, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей.

Умови проведення: у конкурсі можуть брати участь роботи, надіслані з 17 вересня до 5 жовтня 2014 року включно. Надіслані роботи по мірі надходження будуть оприлюднюватися на сайті Чернігівського студентського порталу. Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д. Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність.

ОГОЛОШЕННЯ