ua en

Кафедра статистики і аналізу Львівського національного аграрного університету проводить дослідження з підтримки і розвитку студентського підприємництва і звертається до студентів ЧНТУ з проханням посприяти в заповненні запропонованої анкети.

Для цього можна скористатись e-mail адресою або відвідати сторінку анкетування.

Центр культурно-масової роботи визначив кращих активістів вересня - жовтня!
Вітаємо дівчат!

 • Вікторія Ременюк - факультет соцработи
 • Вікторія Богдан - економічний факультет
 • Висоцька Наталія - факультет електронних та інформаційних технологій

Чернігівський національний технологічний університет запрошує на II Всеукраїнську науково-практичну конференцію: “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку”, яка відбудеться 21 листопада 2014 року.

Запрошення >>

16 жовтня в актовій залі головного корпусу ЧНТУ відбулась традиційна Презентація перших курсів. У залі, як кажуть, ніде було яблуку впасти. Презентували себе вcі 13 факультетів.

З вітальним словом виступив ректор університету, професор, заслужений діяч науки і техніки України Сергій Миколайович Шкарлет.

Центр культурно-масової роботи дякує всім факультетам за чудові, яскраві номери та вітає кращих з кращих:

 • НАЙМАСОВІШИЙ ф-т - Інженерно-будівельний факультет
 • НАЙВЕСЕЛІШИЙ ф-т - Економічний факультет
 • НАЙЯСКРАВІШИЙ ф-т - Факультет праці та управління персоналом

Всі факультети отримали чудові торти від профкому студентів ЧНТУ, а найкращі - грамоти!

Центр культурно-масової роботи

9-10 жовтня 2014 року у Флоренції пройшов партнерський захід ICT Proposer's day 2014 за участю більш як 2500 представників провідних європейських та світових організацій у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). До Вашої уваги матеріали заходу.

Єврокомісія 15 жовтня 2014 року оголосила новий конкурс програми Горизонт 2020 у сфері ІКТ з кінцевим терміном подання проектів до 14 квітня 2015 року. Плановий бюджет конкурсу складає 583 млн. Євро.< /p>

14.10.2014 у Чернігівському національному технологічному університеті пройшов семінар з грантової діяльності. Усі бажаючі могли прослухати доповіді щодо сучасних міжнародних програм та стипендій, особливостей написання заявок та резюме на отримання грантів та міжнародних стипендій, а також ознайомитись с особливостями проектної діяльністі на прикладі створення соціального підприємства м. Славутич і задати свої питання.

Запрошуємо ознайомитись з матеріалами семінару.

17.10.2014 р. о 16.00 в актовій залі ЧНТУ (І корпус, вул. Шевченко, 95) відбудеться зустріч з Головою Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Л.М. Гриневич з питань щодо процесу імплементації нового Закону України «Про вищу освіту».

Запрошуємо на зустріч викладачів та студентів університету.

30-31 жовтня 2014 року в он-лайн режимі в академії відбудеться XVIІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України" (інформація про конференцію тут - uabs.edu.ua/ ).

Науково-педагогічний колектив Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій та адміністрація Чернігівського національного технологічного університету сердечно вітає випускників юридичного технікуму (1969 - 1994 р.р.), Чернігівського юридичного коледжу (1994 – 2003 р.р.), Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці (2003 – 2011 р.р.). юридичного факультету та факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету (2012 – 2014 р.р.) з нагоди 45-річного ювілею з дня заснування рідної alma mater.

Зичимо всім міцного здоров’я, творчих успіхів і нових трудових звершень в ім’я розквіту нашої незалежної держави України.
Зустріч випускників відбудеться в актовій залі alma mater 18 жовтня 2014 року о 12 годині.

10 вересня активісти волонтерського центру «Довіра» Чернігівського національного технологічного університету відвідали санаторій «Остреч» в м. Мена, де наразі перебувають 66 внутрішньо переміщених осіб (вимушених переселенців) із зони АТО (Донецька та Луганська області).

Студенти-волонтери передали соціально-гуманітарну допомогу - теплий одяг, взуття, канцелярські товари для дітей, зібрані спільно з ГО «Шанс», Єдиним волонтерським центром м. Чернігова, Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

15 жовтня завершується реєстрація на турнір "codearena international" для програмістів. Це перший міжнародний набір цього конкурсу. Мета його проведення - написання штучного інтелекту, який обіграє суперників. Головний приз становить 1000 доларів.

Турнір призначений для досвідчених програмістів, студентів інформатики, а також всіх фанатів програмування. Мова програмування довільна, а приймати участь в турнірі можуть всі бажаючі, хто хоче спробувати свої сили в створенні штучного інтелекту. Конкурсне завдання полягає у написанні алгоритму, який граючи в CodeCraft, обіграє скрипти решти учасників турніру.

Вітаємо збірну команду ЧНТУ з легкої атлетики з успішним виступом у змаганнях з легкоатлетичного кросу "Діти - олімпійська надія України". Наші студенти 10 жовтня 2014 року зайняли 2 місце серед команд ВНЗ.

Бажаємо нових успішних виступів!

16 жовтня 2014 року традиційно відбудеться студентський захід «Презентація І курсу». Початок о 18.00, місце проведення - актова зала головного корпусу ЧНТУ! Вхід вільний!

Не пропустіть, буде цікаво!

Шановні викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі з грантової діяльності, який відбудеться 14.10.2014 р., о 14.30, в ауд. 333 (1 корпус, вул. Шевченка, 95).

Основна тематика семінару:

 • «Гранти, міжнародні програми та стипендії 2014-2020 рр»;
 • «Особливості написання заявок та запитів для отримання грантів»;
 • «Написання резюме та заявок для отримання міжнародних стипендій та стажування закордоном»;
 • "Проектна діяльність на прикладі створення соціального підприємства м. Славутич".

У Чернігівському національному технологічному університеті відбулась зустріч студентів з першим космонавтом незалежної України, Героєм України Л.К.Каденюком.

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи ЧНТУ В.В.Казимир. Далі відбулась цікава та змістовна розмова про перспективні наукові розробки та сучасні технічні ідеї.

Навчальний фонд Палати депутатів надає підтримку молодим науковцям з усіх спеціальностей, які хочуть скористатися Берлінськими науково-дослідними установами.

Критеріями при наданні стипендій є, в першу чергу, фахова кваліфікація, а також громадська активність бажаючих отримати стипендію.

Щорічно виділяються близько 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі щомісячно €1080 для випускників та €1610 для науковців зі ступенем.

Оголошено міжнародний конкурс на отримання стипендій Chevening для навчання у Великобританії у 2015 – 2016 рр.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 листопада 2014 р.

Серед пріоритетних сфер навчання: право і державне управління; економіка, бізнес та інновації; зміна клімату, дослідження довколишнього середовища і енергетична безпека; наука і космос.

9 жовтня в Міському палаці культури відбувся Всеукраїнський студентський вокально-хореографічний фестиваль «З Україною в серці», де наші студенти, активісти Центру культурно-масової роботи достойно представили свій університет та вибороли призові місця!

Вітаємо наших студентів:

 • Віталіна Лисенко - 2 місце!
 • Тріо "ЛЮМ": Юлія Цилюрик, Надточей Марина, Музиченко Олена - дипломанти конкурсу!

Дякуємо дівчатам за прекрасний виступ!!!

Також окрема подяка представникам театру тіней "FireFlies" за чудовий акробатичний номер!

Центру культурно-масової роботи ЧНТУ
Низький уклін Чернігівській землі!
І Сосниці над тихою Десною,
Він тут з душею мрійною, ясною
Вродивсь і ріс у цім простім селі.
Тут він ходив у зорі світанкові,
Вдихав життя, духмяний запах трав.
Тут щирим серцем, сповненим любові,
Він чари мови рідної вбирав.

Такими словами розпочалася презентація усного журналу, присвяченого пам’яті нашого земляка О.П. Довженка.

Ініціаторами свята була кафедра суспільних дисциплін і українознавства, зокрема к. пед. н., доцент Валентина Володимирівна Борисенко. З радістю цю ініціативу підтримали першокурсники обліково-економічного факультету. На свято завітали й студенти інших спеціальностей.

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ:: АСПЕКТИ СТАЛОСТІ ТА ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ"

Мета конференції:
обговорення актуальних проблем та визначення можливостей удосконалення стратегії фінансово-економічного розвитку України в умовах євроінтеграції з метою вчасного використання додаткових важелів фінансової стабілізації економічних процесів та недопущення деструктивних макроекономічних тенденцій.

ОГОЛОШЕННЯ