ua en

Східний інститут українознавства імені Ковальських (Харків) проводить щорічний конкурс студентських наукових робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні роботи в галузі української історії, антропології, філології, етнології, культурології.

Пріоритет надається роботам, присвяченим східним регіонам України, україно-російським взаєминам, українській діаспорі в Росії, а також дослідженням з інтелектуальної історії, історичної пам’яті, політики ідентичності, політичних і адміністративних еліт, урбаністики, регіоналістики, культурної антропології, освіти, компаративістики.

28 листопада 2014 року на базі Юридичного інституту Національного авіаційного університету відбувся VIII Всеукраїнський правовий VIP турнір організований Координаційною радою молодих юристів Міністерства юстиції України за підтримки Мінюсту.

У ході напруженої боротьби наша команда здобула впевнену перемогу у турнірі, зайнявши І місце. Позаду залишились і команда господарів змагання - НАУ (ІІ місце), та команду Національного торгово-економічного університету (ІІІ місце), почесне IV місце зайняла команда Національної академії Прокуратури України.

Команда переможців візьме участь у суперфіналі, що пройде у м. Київ в кінці наступного тижня, проти команди провідних юристів України!

Тож щиро вітаємо команду юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій з перемогою!!! Та зичимо успіхів у суперфіналі!!!

Запрошуємо студентів усіх спеціальностей 3-4 курсу навчання відвідати вебінар на тему «Навчанню в Польщі – бути чи не бути», який відбудеться 03.12.2014 р. о 10:00 в ауд. 301, (І корпус, вул. Шевченка 95).

Усі бажаючі зможуть поспілкуватися з кандидатом економічних наук, доцентом Петраковим Ярославом Валерійовичем, щодо перспектив стажування і навчання у вищих навчальних закладах Польщі.

Чекаємо на вас!

Дослідницький центр IMEC надає стипендії молодим фахівцям для навчання на PhD-програмі з нанотехнологій .

Учасники програми отримують змогу стати частиною міжнародної команди науковців центру і працювати над міждисциплінарними дослідженнями в галузі наноелектроніки та нанотехнологій. Розробки центру успішно застосовуються в охороні здоров’я, енергетиці, транспортній сфері.

Студенти бакалаврату та магістратури мають можливість на 2 літні місяці стати частиною міжнаціонального дослідницького колективу CERN, відвідувати лекції вчених в галузі передових досліджень з фізики елементарних частин та високих енергій.

Подати заявку на участь можуть студенти бакалаврату, які завершили як мінімум 3 курси навчання, або студенти магістратури. Випускники, які отримують диплом влітку 2015 року також можуть претендувати на участь.

Ефективний спосіб підготуватися та скласти тести – відвідати майстер-клас та отримати відповіді на питання по тестам GMAT&TOEFL, спланувати час та процес підготовки.

Дата і час проведення: 4 грудня, четвер; 19:00

Місце проведення: офіс MBA Strategy, вул. Богдана Хмельницького, 32, офіс 3, м. Київ

Сертифікати TOEFL та GMAT необхідними документами для бажаючих отримати освіту або пройти стажування закордоном.

Участь лише за попередньої реєстрації: http://www.goo.gl/KpaHL9

В суботу в театрі ім. Т.Г.Шевченка відбувся IV загальноміський конкурс краси серед студенток вишів міста "Miss University-2014", де взяли участь студентки нашого навчального закладу. За результатами конкурсу "Miss глядацьких симпатій", а це призове третє місце, посіла студентка групи УП-122 Анна Іванцова.

Вітаємо Аню із зайнятим почесним 3-м місцем, а також висловлюємо подяку групі підтримки, які зайняли майже половину залу і щиро підтримували наших дівчат!

Також в конкурсі наш університет представляли Марина Надточей, Альона Дарнопих та Наталія Полтавець. Дівчата гарно та достойно виступили, хоча призового місце їм не дісталося. Проте, як відомо, краса врятує світ, а краси і чарівності нашим студенткам не бракує!

Центр культурно-масової роботи бажає дівчатам подальших успіхів та нових перемог!

Освітній фонд ім. Петра Яцика оголошує конкурс стипендій в галузі української політики, культури та суспільства для проведення досліджень в університеті Торонто.

Мета стипендії – підтримка найперспективніших молодих науковців, які вивчають сучасну Україну, і тим самим підвищують наукову обізнаність щодо української політики, культури та суспільства.

25 листопада студенти відмінники навчання, активісти та представники науково-педагогічного персоналу ЧНТУ відвідали першу вищу школу Східної Європи - Національний університет «Острозька академія».

Делегацію зустріли представники академії, розповіли про історію створення, розвиток, галузі діяльності, меценатство Острозької академії.

Із делегацією зустрівся проректор університету, Кралюк Петро Михайлович, який розповів про роль Острозької академії у розвитку регіону, її минуле та майбутнє. Зокрема, йшлося про історію та причини виникнення навчального закладу, його вплив на розвиток вищої коли в сучасній Україні.

29 листопада 2014 року українська IT компанія Soft Industry спільно з Чернігівським національним технологічним університетом проведе Чемпіонат з програмування "SI DevCup 2014". До участі у Чемпіонаті запрошуються студенти вишів міста. Змагання пройде на базі університету, за адресою вул. Шевченка, 95, 4 корпус, аудиторія 95, початок о 10 годині.

Студентській молоді випаде нагода проявити знання з програмування, здобуті за час навчання. Переможці отримають подарункові сертифікати від компанії Soft Industry номіналом 2000, 1000 та 500 гривень, відповідно до зайнятих місць. Також компанія Soft Industry запросить декількох студентів до себе на практику з перспективою працевлаштування та кар'єрного росту.

Посилання для реєстрації учасників: http://www.soft-industry.com/challenge

Фонд Кличко оголошує новий безкоштовний проект для підлітків 16 – 18 років «Творчі Європи» (We design Europe), який дозволяє студентам перших курсів протягом тижня пройти освітні тренінги в м. Берлін. Для цього необхідно написати есе на тему «Ми творимо Європу» до 8 тис. знаків.

Більш детальна інформація про проект на сайті: http://www.klitschkofoundation.org/what-do-we-do/education/wedesigneurope/about

«Філософія – це культура розуму» - писав римський мислитель Цицерон. Справжнє свято культури розуму відбулось 20 листопада в Чернігівському національному технологічному університеті. Інтелектуальна гра «Брейн-ринг», яка проходила в читальній залі наукової бібліотеки ЧНТУ, стала доказом уваги університету й кафедри суспільних дисциплін та українознавства зокрема до події міжнародного значення – Всесвітнього дня філософії.

Захід організували викладачі філософії кафедри суспільних дисциплін та українознавства – зав. кафедри к.ф.н., доц. Сутрін В.Д. та к.ф.н., доц. Шакун Н.В. До його учасників з вітальним словом звернулась директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., проф.. Гонта О.І., яка відзначила хорошу традицію кафедри – щорічне проведення до Всесвітнього дня філософії круглих столів та міжкафедральних семінарів, спрямованих на залучення широкої аудиторії до філософської спадщини та актуальних проблем сучасності. Організатори підкреслили, що мета цьогорічного заходу – зробити філософію ще ближчою студентському співтовариству і запропонувати учасникам поміркувати над її місцем в житті людини

ДП «НЕК «Укренерго» звертається до споживачів із закликом знизити споживання електроенергії, особливо в години максимального навантаження енергосистеми України, а саме у вечірній час - з 17.00 до 21.00 години.

Запрошуємо всіх студентів, викладачів та співробітників університету підтримати ініціативу кафедри ЕСіМ ЧНТУ і приєднатись до цієї життевонеобхідної діяльності з підтримки енергобезпеки України.

Чернігівський молодіжний центр праці при ДСМС Чернігівської ОДА спільно з Чернігівською молодіжною громадською організацією «Міський молодіжний центр «ЖМЕНЯ» організували серію тренінгів для молоді.

Запрошуємо на черговий тренінг "Успішна співбесіда. Секрети, технологія, практика".

Участь в тренінзі безкоштовна!!!
Поспішіть, кількість місць обмежена!!

Для реєстрації, відправляйте особистим повідомленням https://vk.com/mcp2000 свої контактні дані і телефон

Активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ долучилися до благодійної акції "Надійний тил", що проводиться "Єдиним волонтерським центром". Мета акції - зібрати продукти харчування для наших бійців, що перебувають в АТО та кошти для сімей загиблих військовослужбовців з Чернігова.

Студенти протягом суботи стояли біля магазинів та пропонували покупцям допомогти нашим хлопцям, що знаходяться в АТО.

Активісти результатами задоволені, проте наголошують, що потрібні ще волонтери, адже людей не вистачає!

Центр культурно- масової роботи виражає подяку НК "Richmond" за подарунок - репітер, завдяки якому, з понеділка в актовій залі буде wi-fi !!!

Норвезький центр міжнародної співпраці у вищій освіті повідомляє про гранти Уряду Норвегії студентам для навчання в норвезьких вузах (Quota Scheme, державна програма квот).

Мета державної програми квот - інтернаціоналізація норвезької вищої освіти та допомога іноземним студентам в отриманні освіти, яка корисна для їхніх рідних країн.

Програма передбачає підтримку студентів, які навчаються за програмами бакалаврата, магістратури й аспірантури.

Оголошено конкурс заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC) щодо ролі молоді у програмі розвитку після 2015 року, що відбудеться 2-3 лютого 2015 року (м. Нью-Йорк, США).

Форум буде присвячено ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року.

17 листопада 2014 року, студенти кафедри Програмної інженерії, прийняли участь (online) в науково-практичній конференції для молодих вчених та студентів «Захист інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних системах і мережах».

Захід відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка .

Від ЧНТУ зі своїми доповідями виступили:

  • ст. III курсу, Вітер В.О. – «Сучасне ПЗ та новітні засоби захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах»
  • ст. II курсу, Баришполь В.В. – «Вероятные угрозы безопасности передачи данных по протоколу tcp/ip».

Оголошується конкурс на створення емблеми (герба) Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

На переможців чекають цінні подарунки.

Роботи (ескізи) Ви можете надсилати за адресою tarodi_volk@mail.ru . Контактна особа – Децюк Тетяна Миколаївна.

Білефельдська аспірантська школа з історії та соціології (BGHS) щорічно запрошує аспірантів з-за кордону на 4-місячне перебування у аспірантській школі з метою підтримки наукового та культурного обміну з іншими країнами. Стипендіати отримують можливість під час перебування у BGHS інтенсивно працювати над дисертацією, взяти участь у аспірантській програмі аспірантської школи та встановити контакти з науковцями, які працюють у аспірантській школі.

ОГОЛОШЕННЯ