ua en

Цього року студенти Чернігівського національного технологічного університету вирішили з користю відсвяткувати своє професійне свято – Міжнародний день студента.

17 листопада біля головного корпусу університету розташувалися 5 ярмаркових вулиць благодійного студентського ярмарку «СИЛА В ЄДНОСТІ».

Кульмінацією ярмарку став фінал наймасштабнішої благодійної акції «СИЛА В ЄДНОСТІ». Студенти, викладачі та працівники Чернігівського національного технологічного університету, а їх зараз близько 12000 осіб, протягом вересня-листопада збирали по 1 металевій гривні.

Представники 13 факультетів та 2 коледжів під час урочистої та символічної церемонії зсипали зібрані металеві гривні до спільного мішечку, який виявився, до речі, вагою більш ніж 100 кг.

Дорогі студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує активну та небайдужу молодь долучитися до проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!

Хто має ідеї, пропозиції, або просто може чимось допомогти, запрошуємо до актової зали в ЧЕТВЕР (завтра) о 14.10!
Довідки: 093 90 991 97 Руслана Леонардівна.

Крайній термін подачі заявок на отримання стипендії - 31 січня 2015 року.

Коледж Європи заснований у 1949 році в Брюгге (Королівство Бельгія) і в 1992 році в Натоліні (Варшава, Республіка Польща), є найстарішим і найпрестижнішим вищим навчальним закладом Європейського Союзу.

Кандидати, які є громадянами України, можуть подати заявку на повну стипендію. Ця стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.

Центр культурно-масової роботи вітає переможців щорічного конкурсу "Містер ЧНТУ-2014", що відбувся в нашому університеті 13 листопада.

За підсумками журі, переможцями стали:

 • "Містер ЧНТУ -2014" - Степанян Армен
 • "Віце-Містер ЧНТУ" Гапоненко Владислав
 • "Містер глядацьких симпатій - Фокін Руслан

Вітаємо учасників з гарним виступом!

Нагадуємо, що завершується строк подачі документів на конкурс Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» - «Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua та подати електронний пакет документів на CD-диску в кім. 227 (2 поверх) першого корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) до 30 листопада 2014 року.

Умови проведення конкурсу та вимоги до конкурсних робіт розміщені на сайті Програми www.zavtra.in.ua та в прикріплених файлах.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» від 21.10.2014 р. за №1193 та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202, проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

За підсумками І туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ВНЗ для участі у ІІ турі Конкурсу.

Програма Л. Кіркланда - це двосеместрове післядипломне навчання. Стипендіальна програма триває 9,5 місяців та починається з орієнтовно-ознайомчої програми. Її метою є підготовка стипендіатів до перебування у Польщі через освоєння мови та наближення до повсякденного життя, а також згуртування учасників з різних країн, з різним досвідом, освітою та поглядами.

Після закінчення орієнтовної програми стипендіати проводять два семестри в одному з п'яти академічних центрів, реалізуючи індивідуальну науково-освітню програму. Невід'ємним елементом академічної програми є також курси польської мови, організовані в окремих містах.

Відкрито дедлайн для подачі заявок для отримання грантів НАТО “Наука заради миру та безпеки”:1 березня 2015 року.

Пріоритетні напрямки програми:

 • - протидія тероризму,
 • - енергетична безпека,
 • - кібернетична оборона,
 • - безпека навколишнього середовища та ін.

Шановні колеги!

Компанія ROST Publishing запрошує до участі у міжнародній науково-практичній конференції WORLD Science «Наука і освіта – наше майбутнє» (24 – 26 листопада 2014 р.). До публікації наукових робіт у збірці, яка видається за результатами конференції, запрошуються як досвідчені вчені, так і аспіранти, магістранти і студенти. Збірка включається у наукометричну базу даних Russian Science Citation Index – RSCI.

Детальніше про конференцію можна дізнатися на сайті www.ws-conference.com.

29 листопада в театрі ім.Т.Г.Шевченка відбудеться IV загальноміський конкурс краси серед студенток вишів міста "Miss University2014".

Студентки нашого навчального закладу: Марина Надточей, Альона Дарнопих, Наталія Полтавець та Ганна Іванцова, успішно пройшли кастинг та представлятимуть ЧНТУ на конкурсі в Драмтеатрі.

Центр культруно-масової роботи звертається до всіх студентів, викладачів - давайте підтримаємо наших учасниць!
Квитки в центрі культурно-масової роботи та в студраді!

29 листопада, Драмтеатр, початок о 18.10!

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Міжнародним днем студента!

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Від вашої небайдужої громадянської позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

Щастя вам, злагоди й любові!

АДМІНІСТРАЦІЯ

13-15 листопада 2014 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) відбулась Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2014», в якій прийняли участь понад 160 вищих навчальних закладів України та міжнародних організацій, а також ВНЗ Великої Британії, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччини, Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Чеської Республіки, Республіки Кіпр, Держави Ізраїль, Австрії, Японії, Канади, Республіки Ірландія та Грецької Республіки. Серед учасників виставки був і Чернігівський національний технологічний університет.

12 листопада 2014 року в Чернігівському національному технологічному університеті був проведений Ярмарок вакансій «День кар’єри».

Учасниками Ярмарку були представники підприємств різних напрямів діяльності, серед яких: ПрАТ «Чернігівський механічний завод», ПАТ «Альфабанк», Філія «Чернігівське регіональне управління» ПАТ КБ Приватбанк, ТОВ «Чернігівські інсталяційні системи», ТОВ «ЕКОЛЛ», компанія «PortaOne», ПАТ "Перший Український Міжнародний Банк", компанія «Collar», ТОВ “Софт Індастрі”, Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна», ФОП Воробей В.В. – JoinUP, ТОВ «М.Б.А. Фінанси», ВАТ Національна акціонерна страхова компанія “Оранта”, ПАТ «Слов’янські шпалери - КФТП», ПАТ «Фідобанк», ПАТ Полікомбанк, ТОВ «ВПК-Сервіс», ТОВ «Компанія ВІВАТ», ТОВ “ДЖІБІЄС”/JBS.

В цьому році 28 жовтня Україна відзначила 70-річчя визволення території України від німецько-фашистських загарбників. Не пройшли осторонь цієї події й студенти факультету господарського права та соціального забезпечення ННІ права та соціальних технологій ЧНТУ.

На факультеті відбулась зустріч студентів першого курсу з ветеранами Великої Вітчизняної війни – Казимировим Костянтином Васильовичем і Онищенком Омеляном Івановичем.

До Міжнародного дня студентів Чернігівський національний технологічний університет запрошує усіх бажаючих 17 листопада об 11:00 відвідати благодійний студентський ярмарок «СИЛА В ЄДНОСТІ». Гості свята матимуть можливість відвідати 5 ярмаркових вулиць, на яких їх чекатимуть цікаві конкурси, веселі розваги та частування.

 • Навчально-науковий інститут ЕКОНОМІКИ запрошує відвідати чарівну Калинову вулицю. Заходьте, та пориньте у вир розваг!
 • Навчально-науковий інститут  ПРАВА І СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ підготував захоплюючу подорож вулицею Добра і Справедливості, на якій вас чекатиме багато приємних сюрпризів.
 • Навчально-науковий інститут ТЕХНОЛОГІЙ пропонує відвідати Технопарк, в якому ви зможете доторкнутися до таємничого світу інженерії майбутнього.
 • Навчально-науковий інститут УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ запрошує у світ повний пригод  на Тріумфальній вулиці.
 • Коледж економіки та технологій і коледж транспорту та комп’ютерних технологій гостинно запрошують відвідати Урожайну вулицю та насолодитися різноманітними українськими частуваннями.

Технічний університет Берліна (Technical University of Berlin) повідомляє про оголошення прийому заявок для участі в міжнародній постдокторській програмі (The International Post-Doc Initiative, IPODI) в 2015 році.

Учасники програми отримають можливість професійного стажування, додаткового навчання, розширення професійних контактів. З учасниками програми укладається дворічний контракт.

Единбурзький Університет (Великобританія) надає аспірантам нові можливості для навчання шляхом надання докторських грантів. Гранти Університету дозволять молодим фахівцям в повній мірі розвинути навички, необхідні для подальшої успішної кар'єри, в наступних областях: викладання, громадська діяльність, підприємництво, наукові дослідження. 

Грант покриває не тільки повну вартість навчання, але також передбачає стипендію.

Програма грантів фінансується Австрійським федеральним міністерством науки, досліджень та економіки (BMWFW).

Грант ім. Ернста Маха надається випускникам університетів у віці до 35 років, які продовжують освіту в аспірантурі в своїй країні.

Кандидатам оплачується стажування в австрійських вузах тривалістю від 4 до 10 місяців.

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує платникам податків, які в 2013 році сплачували кошти за здобуття середньої професійної або вищої освіти як особисто, так і за членів сім'ї першого ступеня споріднення, які не одержують заробітну плату, що до кінця 2014 року вони можуть скористатись правом на отримання податкової знижки.

Тобто, такі громадяни можуть повернути собі з бюджету частину витрачених на навчання коштів.

Шановні колеги та студенти!

18 листопада 2014 р. в Чернігівському національному технологічному університеті (301 ауд.) о 15:00 відбудеться Україно-Польський вебінар на тему «Перспективи розвитку співробітництва між ЧНТУ та ВНЗ Польщі за освітніми та освітньо-науковими напрямами».

До участі запрошуються студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники університету.

Чекаємо на Вас!

Національний конкурс студентських проектів «Розумне місто» ( Smart City) Центр «Розвиток КСВ» спільно з Вінницькою міською радою оголошує старт нового інноваційного конкурсу для студентів «Розумне місто».

Тема конкурсу у 2014 році – «Рішення шерінгової економіки для міста Вінниця».

Що об’єднує такі міста як Відень, Торонто, Париж, Нью-Йорк, Лондон, Токіо, Берлін, Копенгаген, Гонконг та Барселону? Усі - належать до ТОП-10 «розумних» міст планети. Чим ці міста такі особливі? Вони активно застосовують інформаційно-комунікаційні технології аби більш ефективно використовувати ресурси, зберігати енергію, підвищувати якість життя мешканців, зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище та підтримувати інновації.

ОГОЛОШЕННЯ