ua en

16 вересня У Міжнародний день HR-менеджера здобувачі вищої освіти та викладачі освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» мали гарну нагоду зустрітися зі співробітниками компанії ТОВ «Мода з доставкою» (Lamoda). Учасники заходу змогли переглянути відеопрезентацію про здобутки кафедри управління персоналом та економіки праці за 2019-2020 навчальний рік.

В рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020» провели п’ять дебатних клубів. Кожен із них був оригінальним і змістовним. Пропонуємо ознайомитися з короткою інформацією про кожен із цих заходів.

26 серпня 2020 року амбасадорка проєкту Світлана Задорожна в Михайло-Коцюбинській ОТГ провела дискусійну платформу «Як реалізувати жінкам власну ділову активність в кризових умовах?». Це одна з найпотужніших об’єднаних територіальних громад на Чернігівщині. І, мабуть, не випадково. Очолює її Ніна Ворох, жінка, яка має не просто активну життєву позицію, а й має таку харизму, що навколо неї гуртуються не тільки жінки, а й чоловіки.

14 вересня 2020 року з ініціативи ГО «Центр гендерної освіти» та ГО «Фундація прав людини» відбувся круглий стіл «Підсумки реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)» за участі молоді, представників медіа-спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась голова ГО «Центр гендерної освіти», проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала всім за активність та докладені зусилля у справі розвитку блогерства, правозахисту і молодіжного лідерства.

10 вересня 2020 р. в ННІ права і соціальних технологій НУ «Чернігівська політехніка» у рамках проєкту «Нові медіа» відбувся показ фільму «NEW MEDIA або як стати відеоблогером». Перед початком показу координаторка проєкту «Нові медіа» в Чернігівській області Наталія Шакун розповіла про його етапи, заходи та значення для розширення прав та можливостей молоді.

Фільм, знятий українським режисером Юрієм Кочкаровим, висвітлює тему важливості відеоблогерства як сучасного інструменту розбудови громадянського суспільства в Україні. Серед іншого, автори фільму діляться секретами відеозйомки та відеомонтажу, роботи в кадрі тощо.

Шановні студенти, викладачі, журналісти, представники ЗМІ, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування! Запрошуємо на круглий стіл, присвячений підведенню підсумків реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)».

Круглий стіл відбудеться 14 вересня 2020 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корп. 1, ауд. 318, початок о 15.00.

Захід проводиться Національним університетом «Чернігівська політехніка» спільно з Фундацією Прав Людини в Україні та громадською організацією «Центр Ґендерної Освіти».

8-10 вересня 2020 року відбудуться ще три блог-кафе в рамках реалізації проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером» у Чернігівській області. Поспішай зареєструватись. Кількість місць обмежена.

Колектив кафедри теоретичної та прикладної економіки щиро вітає доцента кафедри, к.е.н. Поленкову Марину Володимирівну з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України України» (підстава: Указ Президента України №335/2020 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України), а також із новим кроком у професійному зростанні – очоленні кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій Національного університету “Чернігівська політехніка”.

Дякуємо за співпрацю, невтомну та успішну роботу зі студентами та бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі Ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення сіяти вічне й розумне у серцях та розумах молоді! Нехай завжди на життєвому шляху зустрічаються люди віддані, вірні і гідні Вашої поваги.

Презентація розроблена МОЗ щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину 2020.

30 серпня 2020 р. Національний університет «Чернігівська політехніка» взяв участь в акції «Чернігів – територія радості»_«Мирний квартал», яка була організована проєктом «Голос жінки має силу 2020» та Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради і була присвячена Дню Знань.

Захід став чудовим подарунком для містян і гостей Чернігова. Відкрила його пісня «Україно моя» у виконанні вокалістів Чернігівської обласної філармонії, Яни Корольової та Макса Пузана, а підспівували їм юні чернігівці-волонтери. Неймовірно яскравий концерт дитячих творчих колективів, захоплююча розважальна програма від РЦ «Базис», дитячий стріт-арт, презентація амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу 2020», майстер-класи від КЗ НПЗ «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» ЧМР і Чернігівського осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація» та, звичайно, призи та солодкі подарунки – все це склало програму акції.

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники
Національного університету «Чернігівська політехніка»!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового 2020-2021 навчального року!

2020 рік став для всіх нас неабиякою перевіркою на витримку та згуртованість. Враховуючи ті обставини, в яких ми всі з вами опинились, закликаю всіх бути сумлінними та відповідальними, адже саме від поведінки кожного з нас залежить, як швидко ми зможемо вийти з карантинних обмежень і повернутися до нормального життя. Всі зміни щодо організації діяльності нашого Університету в період карантину представлені на сайті: https://www.stu.cn.ua/news_view/3544/.

Із 1 вересня навчання розпочинають студенти та аспіранти старших курсів згідно з графіком навчального процесу та відповідно до розкладу занять (див. на сайті: https://schedule.stu.cn.ua/view/schedule.php). Навчання розпочинаємо з непарного тижня.

Останній літній місяць залишив незабутні спогади в учасників проєкту "Разом Ми - Сила або як стати блогером". Вони мали можливість долучитися до п’яти блог-кафе у місті Чернігові - сучасного комунікаційного формату, що дозволяє не лише отримати нові знання, а й прокачати навички критичного мислення, командоутворення, нетворкінгу, знайти нових друзів та однодумців, а також надихнутися на написання нових блогів. Теми блог-кафе (3 серпня - «Секрети комунікації – як бути почутим», 4 серпня - «SMM без води: антитренди соцмереж 2020», 5 серпня - «Теорія поколінь: розуміння без пресінгу», 7 серпня - «Екоблог: роль у формуванні екологічної свідомості громадян та екологічній освіті», 26 серпня - «Будуємо громаду на засадах сталого розвитку (гра-тренінг)») були цікавими, актуальними та корисними для майбутніх молодих блогерів, а досвідчені тренерки Ганна Дивнич, Анна Вербицька, Наталія Холявко, Катерина Гнедіна та Христина Штирхун зуміли створити ефективну інтерактивну взаємодію учасників та непоторну атмосферу заходів.

Протягом березня-серпня 2020 року доцентка кафедри менеджменту та державної служби НУ «Чернігівська політехніка» Шабардіна Юлія Володимирівна пройшла міжнародне стажування в дистанційному форматі на тему «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність».

Вітаємо доцентку Шабардіну Ю.В. із успішним проходженням міжнародного стажування і бажаємо натхнення на нові досягнення у професійній діяльності. 

Згідно Указу Президента,  починаючи з минулого року 29 серпня відзначається День пам’яті  захисників України. У цей день передбачено приспущення Державного прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, обмеження розважально-концертних заходів та трансляцій на телебаченні і радіо, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України, а також проведення національно-патріотичних заходів.

Друзі! Час та оточуючий світ постійно кидає нам нові виклики, неначе випробовує нас на витривалість. Одним з таких викликів стали карантинні обмеження внаслідок значного поширення захворювання на Covid-19. Вимушена ізоляція, неможливість продовжувати звичне життя та підтримувати стосунки здійснювали негативний вплив на психічний стан мабуть кожної дорослої особистості.

Ми провели опитування щодо того, з якими труднощами ви стикнулися та як їх долали під час карантину. Приємно здивовані результатами!

Про незалежність України мріяло багато поколінь, за неї віддавали та віддають свої життя українці, які боролися й гинули за нашу національну ідентичність, державну самостійність. Але разом з тим, всі ці випробування стали величезним кроком до єднання, братерства, підняття національної самосвідомості. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.

Ми всі об’єдналися заради мирного та щасливого майбутнього наступних поколінь.

Нехай любов до рідної України надихає на добрі справи, які примножать славу та принесуть мир і спокій нашій країні, всім рідним та близьким.

Щиро бажаємо усім нам стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди, мудрості і натхнення у справах. Нехай мирне небо над головою принесе спокій у кожну українську родину, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення.

Слава Україні!

Адміністрація
НУ «Чернігівська політехніка»

Висновок науково-правової експертизи науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України на предмет наявності плагіату у наукових публікаціях Шкарлета С.М. за інформацією, яка розміщена на сайті http://false-science.ucoz.ua/, у публікаціях, що підписані ім’ям Василя Садового

За результатами науково-правової експертизи об’єктів інтелектуальної власності проведеної НДІ інтелектуальної власності НАПН України, встановлено, що вся інформація, яка викладена у публікаціях на сайті http://false-science.ucoz.ua/ щодо наявності плагіату у наукових працях Шкарлета С.М. – це недостовірні факти!

У наукових працях Шкарлета С.М. академічний плагіат відсутній!

У зв'язку з особливостями цьогорічної приймальної кампанії, які пов'язані з коронавірусною інфекцією, ми вирішили рознести проведення фахових вступних випробувань не лише у просторі, а й у часі.

На фото, що додаються, указано о котрій годині ми чекаємо вас на іспит.

У разі, якщо Ви подали декілька заяв на різні спеціальності і випробування на них проводиться одночасно, то ми чекаємо на Вас на другу і третю сесії, які відбудуться у той самий день, 25 серпня, о 13:00 і 15:00 в аудиторіях 210, 211 першого корпусу університету

ОГОЛОШЕННЯ